Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam w następny pochmurny dzień 🤢
  • Biedny Alek 😘 dużo zdrówka życzę Kasiu uściskaj go od nas 😘
  • Eluś meble nr.1 i te zdjęcia możesz zrobić na programie Picasa 😉 możesz zrobić tak zdjęcia Franusia po urodzeniu ,na roczek i teraz dać wszystkie trzy koło siebie czarno białe super to wygląda 😉
  • Aniu do lekarza z tym idz różnie z tym bywa 😘
  • A ja kolejna noc do d....y 🤢 nie wiem co z nim jest yhhhh już mnie to zaczyna irytować to jego spanie jestem matką trójki dzieci i nie wiem co z tym zrobić porażka 😞
  • Jak co to zerkam 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka
    KASIA TRZYMKAJ SIĘ I WYŚCISKAJ OD NAS ALKA...BĘDZIE DOBRZE!BIEDACZEK NASZ MALUTKI.JAK CO PISZ 😘 😘
    pieprzone rotawirusy przy drugim dziecku na bank je na to zaszczepię... 🥴

    u nas noc ok i teżjest grzeczniutka ostatnio ,więc ok....niedługo na spacerek pójdziemy ,bo pogoda znośna...
    a wczoraj i Oliwka miała pecha.... 😞
    nie mam pojęcia jakim cudem....ale najwyraźniej mała wspinała się na taką niewielką szafkę na buty z przedpokoju ,a ja byłam w kuchni i ona (szafka)przewróciła się 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
    i spadła małej z lekka na nóżkę i też musiało ją uderzyć w łepek ,bo ma łuk brwiowy lekko napuchnięty...na szczęście nic poważnego się nie stało ,a nóżka nie napuchła... 🥴
    kaskader mój kochany ☺️


    -jeszcze się muszę pochwalić dziś Oliwka kończy półtora roczku 😁 😁 😁 😁 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jejku Kasia trzymaj sie i ucałuj od nas Alka 😞 😘
    biedaczek maleńki
    Ja dzis dzien wolny i od 8 na nogach byłam zawiesc auto do mechanika, zaraz biore sie za sprzatanie a pozniej jade do kumpeli ktora tydzien temu urodziłą 🙂)
    U nas bez wieszych zmian maly ma katarek jak zreszta i ja
    pogoda u nas paskudna pada i jest pochmurno 🥴
    Madziu te nasze dzieci to kaskaderki małe mój to nawet na stół po krzesle wejdzie musze non stop miec na niego oko 🤨
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Cześć dziewczyny 😞
    Wszystkiego co najlepsze dla Oliwki i wszystkich naszych dzieciaczków z okazji 18 miesięcy za nami..
    Kasiu i co u was?

    A ja?
    Wczoraj K na skypie zapytał co jestem taka podłamana. Ale jak nie być. Mały zrobił się taki wredny, że kosmos. Na wszystko krzyczy! Wydziera się NIEEE że pół GW go słyszy. Ciągle broi coś. Nie potrafi zrozumieć, że nie wolno mu ruszać Luny miski z wodą i tak ją bierze co chwilę i rozlewa po całej kuchni. Wczoraj to aż się na tym mokrym poślizgnął i wyrżnął głową o panele. A prosiłam sto razy i pokazywałam, że podłoga jest mokra, żeby tam nie szedł. Noc tragedia. Zaczął kaszleć. Zarzygał całe łóżko. Potem w nocy się rzucał, wiercił, kopał, odkrywał...Ja miałam chyba gorączkę bo się tak źle czułam. A rano całe plecy mnie rozbolały. Wszystkie kości. Gardło mam tak zawalone, że ledwo mówię i boli...Ale to nie koniec atrakcji. Ściągnął sobie pampersa i polazł do kuchni. Za sekundę wrócił i cały tyłek w kupie. A reszta w kuchni na podłodze 😞 Umyłam wszystko i jego do brodzika. Za chwilę patrzę a on walnął drzwiami od łazienki i zawias wypadł i drzwi się odchyliły 😞Więc teraz muszą być ciągle zamknięte. Kolejne to sekundę dosłownie po tych drzwiach poszedł do pokoju i zaczął ziemię z doniczki wywalać. Wszystko mnie boli, głowa pęka, on dokłada swoje, za oknem ciemno i lać będzie.Do mamy jechać nie mogę bo...szkarlatyna i grypa żołądkowa panuje u nich 😞 I się załamałam i się poryczałam jak bóbr. Wiem, że to minie itd, ale musiałam to wypisać.
    A na obiad pomidorowa z makaronem:
    http://demotywatory.pl/3732087/To-on
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA OLIWKI 😘
  • ATO DLA RESZTY NA 1,5 ROCZKU 😘
  • Eluś kochana dasz radę wiem że ci ciężko 😘 no niestety dzieciaki nas próbują i czy in ulegniemy czy nie chcą postawić na swoim wymuszają NIE DAJ SIĘ MU!!!! 😘 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    dziękuję w imieniu Olinka 🙂za szybko ją pochwaliłam też zaczyna broić 😠 😠 😠 😠..także Elka nie jesteś sama...
    głowa do góry jakoś damy radę...a dla pocieszenia powiem ci ,że ja też dziś wstałam z bólem pleców...schylić się nie mogę... 😮

    ale to się da 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    nooooooooo Perełka na prawdę dużo schudłaś...różnica ogromna...super teraz wyglądasz 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

    a moja dieta podupadła ..... ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
    muszę znów konkretnie do niej wrócić...przez te urodziny,imieniny i w ogóle wszystko mi zaczęło się sypać... 😠
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dziękuję ☺️ ☺️ ☺️ ☺️Staram się jak sobie przypomnę wagę 73kg 4 miesiące po urodzeniu dziecka to wiecie 🤢 wstydziłąm się własnego ciała z resztą po dziś się wstydzę ☺️ ☺️
  • Nie ma bata do czerwca muszę jeszcze schudnąć przynajmniej do 56kg heh jakoś na plaży muszę się pokazać 😜 😜
  • Madzia każdemu się zdarza pod upadłość w diecie 😉 tylko pamiętaj powoli chudnąć dlatego bo jak szybko się chudnie to jest efekt jojo 🤢
  • Ela a jak tam Nikusia zdrowa?? 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Nisia zdrowa cały czas i szczerze aż sie czasem dziwie :P
    Ale ciesze sie ogromnie bo jak czytam o Alku jak sie meczy czy o innych dzieciaczkach to aż mnie ciary przechodzą.
    A jak Pawełek? Dalej marudzi?
    Ehh może przez ta pogode te dzieciaki takie?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    to się cieszę że nie choruje 😘
  • Pawełek już zdrowy na dwór nie możemy wyjść bo pada 🤢 a i dalej taki jest ja nie wiem co mam z nim zrobić w nocy jęczy wierci się yhhhh masakra a jak narazie nic mu nie dolega 🤢
  • pogoda też swoje robi no ale nie będę ukrywać tak jak pisałam dzieciaki stawiają na swoim i nas testują na ile mogą sobie pozwolić wymusić i do tego zbliża się wiek buntowiniczy 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Moja też jęczy w nocy, tzn budzi się kilka razy na dyda i idzie znów spać, tylko ostatnio w nocy to nie placze tylko gada a rano wstaje z placzem jak nie ona. Wiem, że prawie jej wyszedł jeden ząbek kolejny no ale eh.. mam dość wstawania w nocy po kilka razy bo jak wracam do łożka to zasypiam w drodze..
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perelko ja tak mam codziennie od poltora roku i baaaardzo rzadko zdarza się żebym tylko raz wstawała w nocy. I nie powiem już troche zmęczona jestem tym, a to że jej zabki idą to jej smoczek nie pasuje więc go wypluwa po czym sie budzi bo nie ma dyda, chce jej dać to nie chce i placze dalej..
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka 😘 😘
    samych usmiechow dla Oliwki na poltora roku 😘 😘

    Musze powiedziec ze M tez jest okropny .. i wiem ze nam sie to juz zaczelo ☺️ ☺️
    I staram sie nie dawac chociaz to jest ciezkie inerwy mi strasznie siadaja ☺️
    ciagle jeczy krzyczy mialczy.... i mamma mamama mamama mamam mamama az do zrzygania bo nie wiadomo o co mu chodiz i czego chce.
    A jeszcze jak ide do T i tak on ma wszystko na rzadanie co oczywiscie nie pomaga 😠 😠
    A myslalam ze wymyslelismy patent na spanie ejgo... szczeble od lozeczka zciagnelismy, i lozeczko na noc do nas ale sie rozjezdza 🤢

    Perelka jestem pelna podziwu Twojej zawzietosci 🙂

    na wpol 5 do fryzka ide a za 2 tyg do okulisty.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Moja teraz grzecznie sie bawi jak zwykle sama :P To nie mam co robić :P
    Potanczylysmy troche to teraz jest grzeczna 🙂
    Ehh Aniu to naprawde ciezko, moja tylko wola mamo jak coś chce. I w sumie sama sie zastanawiam skąd ona wie , że mamo a nie mama? 🤨
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...