Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

aa nie napisałam wam wczoraj mój mały urwis ciągnął u babci za firanę i leciał z nią i ta go pociągła do tyłu ten się wygioł i przewrócił na przód na bok fotela jak on płakał zaniósł mi się 🤢 na czole z boku ma guza dawałam mu zaraz na to kiełbase mrozoną biedaczek mój 😞
  • Dosik ee no nie mów termin super mój się tak urodził 😉
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Odpowiedzi 73,3 tys.
    • Utworzono
    • Ostatniej odpowiedzi

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    • Loli

      10128

    • buuterfly

      7443

    • Ania8888

      7982

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    My już po wizycie u alergologa !! 🙂
    naszczęście wszystko jest wporządku te świsty są w gardle przez ściekający katar wiec mały wraca od jutra do żłobka 🙂
    Dziś mam obiad z głowy tylko dogotuje świeży makaron 😁
    bo zrobiłam tyle sosu spagetii ze łoo 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Kasiu dziekuje bardzo 🙂
    Domi moja tez jakos ok 20 ma 🙂
    Perelka takie malenkie i juz nastepne????loo hoo ale beda miec co robic 😜
    jeszcze ze same baby hoho biedny tatus:P
    A co do guza to juz niby sie tak nie robi z ta mrozonka czy nozem 🤢 nie wiem czemu ale niby ze lepiej zeby wyszlo wszystko niz wduszac.
    Cale zycie sie tak robilo a nagle ze to zle 😮

    Elka jest u rodzicow jak by ja kto szukal:P

    A my dzis na zajeciach , robilismy laurke dla tatusiow.
    Lubie jak tam jest mniej dzieci bo jakos spokojniej... nie rycza nie bija sie nie kluca o nic.
    A jak jest duzo to nawet pogadac nie idzie bo jeden przez 2 wrzeszczy i sie kluca.
    Marcel dzis nawet duzo tanczyl bo przewaznie troche i koniec.. musze poszukac tych piosenke bedziemy sami pajacowac:P


    Ejjj... a slyszeliscie o tej zumbie????? u nas polowa lasek oszalala na tle tego.
    A ja nie wiem o co chodzi. Tylko ze sie tanczy przy muzyce jakos tam.


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Elka pojechała a tak właśnie myślałam czemu się nie pojawia 🙂
    Aniu Kacper też jest bardzo taneczny 🙃
    nic zmywam sie 😁

    😘 😘 😘

    DZIŚ OGLĄDMY MECZ !!! 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Heloo Madzia gdzie Ty się podziewałaś???
  • Wiecie co mój Paweł dziś zrobił yhhh dość że o 10:30 poszedł spać no nie dziwię się taka pogoda potem jak się przebudził to go nie słyszałam z mamą potem zaczął wołać baa idę tam patrze a ten goły 😲 nie wiem jak zdjął sobie body i pampersa ale już nic paatrze na łóżeczku brązowo dupa brązowa ręce buzia 🤢 yhhhh maasakra 🤢 🤢 i musiałam go kąpać pierwszy raz mi tak zrobił 😠
  • Dziewczyny gdzie się podziewacie???
  • Hmmmm Pawła położyłam bo nie szło z nim wytrzymć 🤔
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej 😉
    Wczoraj pochlonol mnie mecz... jeszcze wieczorny krotki spacerek by wymeczyc M... bo o 4 sie obudzil i nie w glowie mu spanie.
    Karol dzis wolne ma to nie mialam za bardzo czasu...
    postanowione, za pare min przychodzi K kumpel i robim mu tatuaz.
    Nie wiem ile wyjdzie moj ale jak drozej niz K i za oba razem wyliczy wiecej niz 100 to odpuszcze.
    Zobaczymy 😉

    A do siurania... my wczoraj tez bez- sposob Eli - bez gaci same porty... siuralismy pierwszy raz pod kszaki;p
    A dzis.. tak mu sie spodobalo sikanie pod kszaki ze co chwila chcial robic... i kupa nawet nam sie udala. U domu niestety gorzej 🤢chyba to nasadzanie i to ze podlewa trawe u sie podoba 😜

    Perelka widzisz... moj tez tak zrobil.. tyle ze nie siebie a do okola smarowal pamietacie??? 🤨 🤨

    no nic mykam 😘 😘 😘
    jutro wczesnie na polowanie do rossmana po podklad i plateczki 😉))
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    buuterfly napisał(a):
    My na kibelek wszystko robimy. Nie mam nocnika. Jeny a ja co chwilę do łazienki biegam. Nic mnie nie boli, ani w ogóle i nie pije więcej niż zwykle a co chwilę siku. Nawet w nocy się budzę raz 😮 hehehe starzeje się. Zasikam Ankę nad morzem 😁



    hahaha.. obie nawzajem bo ja co godzine prawie lece 😜 😜 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej, ja juz z rana bo glodna sie jakas obudzilam a w dodatku tak deszcz wali po parapecie ze nie pytajcie....
    mam nadzieje ze za godzine sie wypogodzi bo mam zamiar isc na polowanie do rossmana 😁 ehehhe
    Marcel cos w nocy nei spokojnie spal chwytal sie za glowe nie wiem czy go bolala bo bolala czy od uderzenia 🤨 Ale rano juz spoko 🙂
    No a wrazenia po tatuazach....
    Matko ile on sprzetu przytargal.. pelna profeska,
    heh myslalm ze to inny rodzaj bolu, na kosci jak jezdzil to myslalam ze go ugryze ale ogolnie bardziej gilalo mnie to ze mnie po kregoslupie dotykal niz ta igla 🙂
    Zabral 80 zl za 2 😁 jeszcze kumpelka wpadla przyniosla siate rzeczy dla M i sie napalila ale zwiala zeby jej nie kusilo:P
    [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/dscf3268c.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/7919/dscf3268c.jpg[/IMG][/URL]

    Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
    Marcela pomniejszony odcisk girki- sama wszystko mu rysowalam...
    A tu K
    [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/dscf3269ku.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9448/dscf3269ku.jpg[/IMG][/URL]

    Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

    Milego dnia.. odezwe sie jak ten bedzie spal 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dzień Doberek !! 😘
    Ja nie dawno wróciłam ze żłobka byliśmy odwieść małego, oczywiescie jak mama i tata w domu to musieliśmy jechać razem 😜
    pogoda u nas do dupy 🤢 ciągle deszcz i deszcz. Jeszcze robią u nas przed blokiem chodnik i jest jedno wielkie bagno 😮 Ogólnie jest ok mały juz 2 dzień do żłobka pani go chwali ze swietnie wszytsko zjada jest usmiechniety wiec super ! 🙂
    Ja jestem w trakcie robienia śniadanka bo jestem taka głodna 🤨
    M znów cierpiał do 4 rano na ból zęba a wizyte mamy dopiero do dentysty na 21 czerwca wiec musi wytrzymać jakos na tabletkach 🤢
    Co do nocnikowania to tak kacper jeszcze nie woła, wiec misja pampers non stop
    bo jak zostaje bez to sika gdzie popadnie a nie siada na nocnik.
    Aniu fajny tatuaż 🙂
    To pomysł Karola czy Twój ?? 😉
    Jak dziewczyny przygotowania nad morze?? 🤪
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    http://www.videobash.com/video_show/kinect-virtual-fitting-room-23125?utm_source=2leep&utm_medium=PT&utm_campaign=2leep-redirect-sfw-mgps-sexysfw-shortvideopage
    heheh pomysł fajny ale i tak bym musiała przymierzyc :P
    Jak ja Wam zazdroszczę tego wyjazdu.... 😞
    u nas spoko, żyjemy powoli, dzisiaj na zakupy do carrefour..
    Miśka własnie zjadła 2 sniadanko i zaraz biorę sie za sprzątnie.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Przygotowania w trakcie 🙂 Dopiero z zakupów wróciliśmy. Teraz muszę to wszystko pochować, poporcjować, zamrozić...Eluś nie martw się 🙂 W przyszłym roku jeśli los pozwoli chcemy jechać z K w góry. Jeszcze nigdy nie byłam 😜 Franek będzie już starszy to będzie lżej 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hejoo Aniu boskie te tatuaże 🤪 🤪 🤪 🤪 mi się marzy u dołu plecków 🙂
  • No lasencje trza powoli sie Wam szykować ja mam jeszcze czas dwa tyg 😉
  • Co do wyjazdu w góry z dzieckiem ja już nigdy z małymi dzieciakami nie jadę byłam i tylko słyszałam nudzi mi się nogi bolą ehhhh wole plaże cisza i spokój 😜 😎
  • Ja po lekarzu u mnie w normie jak na moją chorobę na bezrobociu też byłam i narazie mam spokój mam przyjść w pazdzierniku 🙂
  • U nas też leje 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej hej... 🙂
    dziekuje 😉
    A przygotowania powoli gnaja na przod 😁 niektore rzeczy juz czekaja a niektore jeszcze trzeba kupic 😉
    Perelka ja tak jak Ty wole dupe na plazy usadzic niz lazic po gorach. Bylam raz i wrocilam przemoczona obolala zmarznieta... nie nie:P
    A K znowu tez na gory bardziej niz nad morze ciagnie.

    My bylismy w tym Rossmanie.... tylko sie wku 🤨 sklep od 9.30 otwarty.. nie bylo duzo ludzi w srodku...dzien przed caly ten pakiet byl podkladow i platkow.
    Podchodze do platkow pusto.. podchodze to podkladow pusto 🤢 🤢 🤢
    Pytam, babki o platki to z laska przyniosla...
    A podkladow mowila ze nie mieli.
    A w kasie stoi babka z nim.... to skad go kuzwa ma?????? jeszcze widac ze kasjerka ja zna... ehh
    Denerwuje mnie takie cos...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    O mówiłam wam, że napisałam do kadr czy mi przedłużą umowę. Oto co mi przemiła pani odp:
    TO NIE MOJE KOMPETENCJE- ja pośredniczę -według mnie nie
    POZDRAWIAM
    Leonarda Stankiewicz

    😮 Urocza nie? Dobrze, że dużymi literami napisała bo ślepa i stara jestem 🤢 🤢 Więc od lipca dołączam do was kuroniówy 😁 Jadę potem do koleżanki w ciąży...Długo by opowiadać ,pisałam Ani. w skrócie jest w ciąży. jej w niemczech pracuje. Synka ma o miesiąc młodszego od naszych. I jest w ciąży na podtrzymaniu. Więc możecie sobie wyobrazić. Dlatego biorę za godzinę młodego w wózek i idziemy jej nosić zakupy bo potrzebuje zrobić większe a nie wolno jej absolutnie dźwigać.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    No to nieżle elka hehe dobrze że mila była 🙂
  • to no witamy na pokładzie 😉
  • Aniu ja naprawdę bym już nie jechała z dzieciami tam bo w górach nie mają co robić chyba że blisko jest jeziorko i plaża zrobiona bo tak to yhh 🤢 a nad morze uuuuu siedzą grzebią w piachu a my tylko zerkamy by nic im się nie stało rok temu i trzy lata temu odpoczełam nawet się zastanawiałam gdzie moje dzieci całkiem inne spokojne 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...