Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Aniu muszę powiedzieć że faktycznie twój mąż miał wielkie szczęście 🥴 coś strasznego 😞 Cieszę się że z dzidziusiem wszystko w porządku i juz taki duży 😘Biedna Olusia ucałuj ją od nas boleriozę się bardzo długo leczy moja mama to miała straszne czasem ludzie jak tego nie leczą to lądują w cięzkim stanie w szpitalu tylko że to trudno wykryć w obiawach że to to 🤢 Życzę dla Was dużo zdrówka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U nas Franek kicha i ma katar. Ja jeszcze się trzymam. Od rana z kuchni nie wychodziłam bo robiłam tort dla siostry. Nie do końca wyszedł jak chciałam , ale nie jest źle 🙂
Aniu jak czytałam to aż normalnie ręce mi opadły tyle tego złego u was 🤔 Jejciu....
Teraz próbuję uspać małego i idę zaraz po kawę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
U nas ok, zdrowe.
Aniu kurde miałam tyle rzeczy a wszystko wydałam!!!
Mam leżaczek jeszcze, fotelik, łóżeczko i inne bzdety do sprzedania.
Ale z ciuchów to niestety nic.
Bogu dzięki, że tak ten wypadek się skończył! Straszne...
Duuużo zdrówka dla wszystkich chorusiów :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu bardzo wspolczuje, ciagle Wam sie jakis pech przeplata.
Szczescie w nieszczesciu ze nic mezowi sie nie stalo.
Ciuszki niestety wszystkie sprzedawalam na bierzaco, ale popytam kilka osob moze ktos akurat bedzie mial jakies na zbycie.
W necie warto popatrzec, tak jak ja wystawialam mega paki wyprawki jest ich bardzo wiele niektore nawet za darmoo od samego urodzenia na kilka latek. takze moze warto poszperac, a nie bedziesz musiala nigdzie wychodzic 🙂
( www.tablica.pl --- polecam )

my dalej smarkamy... jak u Perelki moja noc byla przebojowa ale co tam byle do przodu i M od nowa nie zarazic jeszcze bardziej.

PS. Elka Ty serio pijesz to mleko z miodem i czosnkiem?????
ja 1 raz robilam i uuuhh zapijalam czym sie dalo takiego odruchu to nie pamietam. ookropienstwo 😜


Gdzie Madzia?????????????????
Gdzie Domi???????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elle09 napisał(a):
ALe na ciepło to robiłas ? 😁


noooooo.... o Boziu jak to smrod!!! 🤪 ahahah
bleee;p
juz wole o 100000000000000000 razy wersje bez czosnku tzw przez moja mame sloneczne mleko;p
( aaa taki badziew ze niby w mleku plywa zolte slonce-maslo ktore da ci zdrowie... zawsze sie nabieralam ;p )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
elle09 napisał(a):
ALe na ciepło to robiłas ? 😁


noooooo.... o Boziu jak to smrod!!! 🤪 ahahah
bleee;p
juz wole o 100000000000000000 razy wersje bez czosnku tzw przez moja mame sloneczne mleko;p
( aaa taki badziew ze niby w mleku plywa zolte slonce-maslo ktore da ci zdrowie... zawsze sie nabieralam ;p )




Hahahaha to takie wszystko paskudztwo, że się w głowie nie mieści 😁
A jak się czujesz Lepiej :P ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem 🤪 Miałam lekkie problemy z logowanie z pomocą naszego Admina już wszystko ok 🙂 Ja dalej chora młody szaleje a dwójka w szkole no młody teraz śpi 🙂 byłam ze starszakami na grzybkach i na świeta mamy 😉 i co załapałam kleszcza 🤢
  • Jak tam dzieciaczki??
  • Aniu ,Elu jak tam u Was zdrowiejecie??
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ale podpuche z ta Biedra dali na Wp...
    czytalyscie???
    ze w portugali ich firma przy otwieraniu 2000 sklepu zrobili w kazdym innym po -50% na wszystko
    I podpuscili ze u nas tez jest cos takiego mozliwe ... 😮
    Dzwonie do kuzynki ktora pracuje w B... i ona przerazona mowi jak by tak bylo to sklep by rozniesli... dowiadywala sie dalej mowia ze to bzdura.
    A widzialam ze na szafie tez juz ktos cos takieego puscil.


    A ja dzis spedzilam bagatela 4 godziny w kolejce do dr..... 😠 😠 😠
    wrrr...

    Parelka w innej aptece byla barszo mila pani ktora dala mi molers w zelkach ( byla oburzona ze w innych nie chcieli by czegos takiego sprzedac... ma wnuka w takim wieku to by mi kitow nie wciskala) nawet mi na listka sprzedala bym calego opak. nie musiala brac
    I sa pyszne!! pomaranczowe , i takie miekkie a nie jak standardowe zelki, cos bardziej jak takie male pianeczki.
    Marcel cos jest na Nie na jedzenie.. dzis tylko kanapke zjadl i kawalek kotleta...i nawet na to sie nie skusil mimo ze mowilam ze to cukierek.
    OBYM GO NIE ZARAZILA BOoooooo wwwrrrr 😠
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    HEKA KOCHANE
    WPADŁAM NA CHWILKE BO UZ SIESTESKNIŁAM.
    nie zagladam wogole bo nie mam juz u siebie neta ,a jak u kogos jestem to mało kiedy mam czas zwłaszcza ze teraz mam ostatnio duzo problemow na glowie i wogole...roznie bywa..
    w skrocie to szukam pracy bo ta moja dorywcza juz pomalu sie konczy i kuron tez mi sie konczy za miesiac bede bez kasy od nich i po za tym szukam mieszkania nowego -TANSZEGO bo poki nie mam pracy bieda...i wogole mamy tyle duzych niespodziewanych wydatkow ze az zkoda gadac ...broblemy z bankiem 2000 zł ,samochod 500,...i td ,itd....wiec mam nie wesoło...
    ale wazne ze mała zdrowa i my tez
    dzis mam 3 rocznice slubu 🙂jedyne wydarzenie ktore mnie ostatnio cieszy
    a tak to my po bilansie juz jakis czas temu nei wiem czy wam pisałam nała na 14,5kg i 94 cm.a tak to wszystko ok coraz wiecej mówi i jest kochana.jak wasze maluszki i co u was w skrocie?jak znow wpadne to poczytam cos bo dzis nei amm mozliwosci
    całusy dla wszystkich
    pozdrawiamy 😘 😘 😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hejka 🙂
    \\U nas spoko 🙂
    Madziu nie martw sie nie ma problemow nie do rozwiazania tylko trzeba czasu...
    Na temat kasy ja sie nie wypowiadam.

    Elka to M tylko o troche ponad pol kg ciezszy a cm tyle samo:P
    aaale ja wiem czy taki chudy?? 😜
    Chociaz chyba sie teraz cos wyciagnol albo przez to chorubsko malo je i girki takie patyczki mu sie robia....
    z dzidziula na chlopca sie robi moze dlatego;p


    A u nas po za tym ok.
    😘

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej Laseczki !! 😘
    Wybaczcie że tyle nie zaglądałam ale raz miałam problemy z wejsciem tu a dwa jak juz weszłam to nie mogłam nic napisac tylko czytałam 😜 a ogólnie to jak wiecie moja praca nie daje mi dużo wolnego.
    Co u nas wiec tak ostatnio nie było najlepiej miałam cieżki okres z M i na dodatek z tesciową ale to dłuuuuuuga historia 🤨 . Dodatkowo mały jest chory juz 2 tydzien w domu bogu dzieki ze tsciowa może nam z nim zostawac bo u mnie w robocie nie ma kompletnej mowy o l4 bo mamy dwie osoby za mało jedna jest w ciezkim stanie po wypadku samochodowym,, a jedna laska tak o sobie odeszła bo wyjezdza do angli, wiec zadup jak nic 😮 .
    Jak wiecie popołudniami z Kacperem zostaje M i kazdego dnia po powrocie nie poznaje swojego domu wszedzie walaja sie autka a w kuchni sterta naczyn 🤔
    jednym słowem zawsze mam gdzie wsadzic rece. Miałam wolny tamten weekend to spedziłam go na kurowanie syna jedynie gdzie bylismy to u moich rodziców na obiedzie w niedziele bo tam był odpust ale i tak na niego nie poszliśmy bo pogoda była do dupy.
    Od miesiaca próbuje siaść i poszukac jakiegos wiekszego mieszkania i nie umiem sie za to zabrac. bo w tej klitce juz nie mozna kacper potrebuje miec swój pokój i już wiec palujemy najpóżniej od nowego roku zmienic lokum. Co do Kacpra to lecymy go juz 2 tydzien i bardzo powoli mu to przechodzi 😞 najgorsze jest to ze nasza lekarka nie chce nam tych leków wiewowych przepisac a nasza alergolog jest na urlopie a to mu najlepiej pomagało.
    w ogóle musze sie pochwalic dostałam umowe o prace na 2 lata lepsza stawka !! 🙂
    wiec jestem szczesliwa ze Pani kiierownik jest ze mnie naperawde zadowolona w tym miesiacu dostałam premie wiec z niecerpilwoscia czekam na wypłate 🤪
    w takim wielkim skrócie to wszystko co u nas sie ostatnio działo
    Malutki rosnie swietnie mówi juz zdania powolutku wiec jest ok
    gdyby jescze był drowy to było by naprawde super 😞
    juz 2 miesiac płace za żłobek a kacper jest w nim zaledwie po jednym tygodniu a 250żł nie nasze
    ale ten złobek jest niezbedny . Myslałam o rezygnacji z pracy ale ani ja ani M jakos za tym nie jestesmy bo kurde to jednak cos nam daje i pomaga szczególnie ze chceilibysmy miec wkoncu swoje mieszkanie . Buziam miłęgo dnia !! 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej,
    Madziu 😘 Dacie radę. Zawsze jest raz z a raz pod górkę. My mimo tego, że K za granicą też mamy takie dołki czasami. Np teraz łatam co się da , ale widzę, że nie tylko ja. Moi rodzice spłukani, sąsiadka pytała czy jej chociaż 50zł pożyczę na życie i tak w kółko....Auto muszę dać do lekkiej naprawy, w poniedziałek przegląd i chyba powoli muszę myśleć o Bożym Narodzeniu. Żeby sobie chociaż co miesiąc troszkę odłożyć...Ale jak i skąd to nie mam pojęcia 😁 Ja już nawet staram się nic nie kupować w sklepach do jedzenia tylko wiecie...To co tam dostanę jakieś ziemniaki, mięso ,jajka od rodziców, czy jakieś słoiki od teściowej to kombinuję co tu z tego gotować plus jakieś tam liche warzywa z naszej działki. Ciuchy to samo. Czaję się na sobotę żeby iść do lumpa bo wtedy wsio po 2zł bo Krystian też już ani swetra ani nic nie ma.
    Ogólnie zimno, wieje i chyba przez niskie ciśnienie mam strasznie przymulony a zarazem nerwowy nastrój.
    Mały mi tu jakiś bunt przechodzi testuje jak to co jakiś czas na ile mu pozwolę. Więc ja sprzatam, a on za chwilę sru wszystkie zabawki na pokój. A jak mu każę sprzątać to się śmieje ze mnie 😮 Chyba go porąbało, że tak się będzie zachowywał. Jak tak dalej będzie spakuję jego złom i wyniosę do piwnicy. Jak popłacze, potęskni to może się nauczy.
    Dominika wiesz...W sumie może u was nie chodzi nawet o kasę, chociaż wiadomo to też , ale o to , że nie chcecie siedzieć i dziczeć w domu. Ja tak myślę w końcu, że w przyszłym roku puszczę młodego do żłobka i zacznę szukać pracy.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Domi o zdrowie to Ty sie nie martw teraz taki strzal na grypisko cholerne... ciagnie sie i ciagnie.... my juz poltora tyg. i co?
    ledwo ledwo....
    O lokum... Mati prace ma i to dobra panstwowa ty na kilka lat umowa... moze jakis kredyt wspolnymi silami z rodzicami nabedziecie??
    Bo logicznie patrzac, to to samo co daje sie na wynajem to juz masz rate no i moze + czynsz nieraz.... a co Twoje to Twoje.
    Jeszcze rodzina na swoim niby jest to tez jest ciut prosciej.
    Elka tez Ci powie...
    czy remont czy cos to juz robisz dla siebie a nie komus.

    Elka a pewnie won do pracy.. co ja bede sie meczyc szukac i pracowac a Ty w domu??;p
    ooo nie;p
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Aniu tak dokładnie myślimy o kredycie ale Mati taki wiekszy kredyt z kopalni tez moe dostac tylko dopiero po roku wiec napewno bedziemy sie starac bo tak jak mówisz to co my płacimy odstepne za wynajem można by było płacic rate za swoje mieszkanie 😉 .
    Elu ja nie raz chciałabym zostac w domu i naprawde sprawiac wychowanie nad kacprem 24 h na dobe, ale drugiej strony wiem e to moja wypłata tez nam pomoga szczególnie jakbysmy chcieli jakis kredyt wziasc czy cos to na dwoje pracujacych łatwiej. A nie powiem w pracy troche sie odrywam od problemów domowych 😎
    Buziam wszystkie dzieciaki i uciekam bo musze jechac pozałatwiac pare spraw ! 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...