Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejka
zdrówka wszystkim życze...
ja mam dziś wolne po 3 tygodniach,a jutro idę tylko na 3 godziny więc mam tak jakby wolny weekend
dziś urodzinowo...najpierw na urodziny do teścia i szwagra ,a wieczorem do mojej siostry 🙂
a jutro też sie fajnie dzięń zapowiada ,bo z zakładu pracy mojego Ł organizują festyn dla dzieci takze mała sie wyszaleje 😁 😁 😁 😁

miłego weekendu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Halooo czy Wy żyjecie ????????????????????? 😲 😲
  • U nas pierwszy dzień szkoły zaliczony wszyscy cała czwórka 🙂 Paweł jak anioł co ostatnio rzadko się zdarza w kościele to szok siedział jak nigdy dotąd bo zawsze ryczał i się bał 🤔 i się śmiałam ze każdy dzien będę z nim tam latać że grzeczny 😜 teraz spi jak aniołek bo zmęczony rano wstawał o 6:30
  • A co tam u Was nic sie nie odzywacie 😞 ucaałujecie maluszki 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    a ja od jutra do roboty, ponad godzinę na dojazd ( 🤢 )
    ale za to stawka 9zł za godzinę, także nie będę narzekać 😜
    niestety w weekend idę do pracy na 48h bo mamy braki kadrowe, także chyba mnie posra ze zmęczenia w kolejny poniedziałek.
    za dwa tygodnie idę na wesele do koleżanki, także to co zarobię to zaraz wydam 😞
    dobrze chociaż, że kiecek i szpilek mam sporo to nie będę kupować..
    (a i torebkę dla Eli miałam znaleźć..,tak mi się teraz przypomniało..)

    dobra idę poodkurzać, a później sobie zafunduję pół godzinki kąpieli 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    U nas masakra 🤨
    wczoraj wracam z pracy a tu Mati mi mówi ze Kacper wybił zęba na placu zabaw
    serce w gardle 🤢
    Biedulek ma tak okropnie go wybity pierwszy ząb z przadu boli go to ciagle ała
    nie chce za bardzo jesc ani pic 😞 😞 😞
    ja nie wiem jak mogło sie to stać 😮
    Na 14 jestesmy umówieni do dentysty zobaczymy co powie 😞
    Miłej pracy Katarzyno 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    My po dentyscie, ząbek zabezpieczony koszt 150zł 😞
    czarna masakra ale czego sie nie robi dla dobra dziecka .
    Poleciła nam dentyste znajoma lekarz ma naprawde podejscie
    kacper prawie bez płacza przyjął zastrzyk ze znieczuleniem i cały ten zabieg.
    Wiec jestem zadowolona ze chociaz za tą cene zobaczyłam usmiech mojego dziecka
    jak wychodził z gabinetu 😉 .
    Bardziej sie bałam tej wizyty niz sam on 🙂

    Jutro 12 h pracy przede mną
    Dobranoc 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka
    Domi ..aż dziwne ,że Kacperek był taki spokojny...ja na jego miejscu bym zwiewała gdzie się da ,a stara dupa ze mnie heh...dobrze,ze już po bólu...a co do cennika to szok...ale co zrobić...nie ma wyjścia 🤢

    my dziś po wizycie u alergologa i póki co mamy czekać do wiosny czy znów będzie się coś działo....bo teraz okres pyłków się skończył i objawów mała nie ma ,a jak wiosną to się powtórzy to znów do lekarza i wtedy testy...póki co mam jakieś tam kropelki zapobiegawcze w razie czego...więc dobrze ,zenie od razu jakieś tam specjalistyczne pradnie...bo bałam się,ze nas do Gdańska wyśle...
    a po za tym to reakcje skórne u Oliwki spowodowane są barwnikami i konserwantami w pożywieniu...
    zero soczków typu kubus,danonków itp...wszystko naturalne...a do picia...woda,herbata...kawa zbożowa... 😮 😮 😮 😮

    dziwne...
    ale jedno jest pewne muszę tych barwników itd unikać w jej diecie
    tylko jak?jak teraz we wszystkim tego pełno...
    musze jakieś eko sklepy odwiedzić... 🙂
    buzka
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Maga żadne eko sklepy 😁
    zapytaj dziewczyn jakie było halo jak mój syn chciał wychlać karton zwykłego soku. nie i koniec.
    to oczywiste, że w tym jest od groma chemii, dlatego Alek pija głównie wodę mineralną+ herbatę/mleko/kawę zbożową/ naturalne kakao (nie to dziecięce z toną cukru).
    Co do jogurtów to polecam te naturalne, można mieszać z musem owocowym, który możesz sama zrobić raz dwa. Unikać tylko wszelkich napisów 'light' i 'fit' bo tam jeszcze więcej badziewia.

    Dzieci wiadomo zawsze wolą to co słodkie i kolorowe, ale to jest kwestia kilku dni jak przywyknie do nowych zwyczajów (żeby sobie ułatwić robotę pochowaj takie produkty w domu, żeby nie widziała).
    A tym lepiej jak nasiąknie dobrym zwyczajem żywienia jako mała dziewczynka- w przyszłości będzie mieć łatwiej 😉

    Potrafisz wypiekać prawdziwe cuda, zawsze możesz jej zrobić jakieś batoniki zbożowe, czy też fajne ciastka- wszystko z normalnych produktów i bez konserwantów 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    aaa jak to czytalami jeszcze nie widzialam posta Kasi, a mialam to samo w glowie.
    Jogurty to nie problem , jesli chodzi o miesko to chyb a tez nie.
    Twoj ma ta przypadlosc nietolerancji glutenu takze jesli chodzi o pieczywo tez jestes na bierzaco.
    Owoce warzywa jeszcze masz szanse sie zalapac na bazarach czy od rodziny znajomych z dzialek- owoce zrobic przetwory czy zamrozic a warzywa no tez albo zamrozic albo podlapac na targowisku kogos kto warzywka w miare naturalne posiada- najlepiej takie babcie co maja nie wiele towaru bo one dla mnie sa bardziej wiarygodne ze sa nautralne niz ci co maja wielkie stragany z cudami.
    Napoje M pije to samo co Alek ze wzgledu na zebole...takze kwestia przyzwyczajenia 🙂
    A jak Kasiia pisze robisz cuda z ciast takze wiesz 🙂 pole popisu przysmakow masz.

    ogolnie powiem Ci tyle ze yy no na jedzonko uwazaj na nia tak jak na male dziecko z ta roznica ze moze jesc juz praktycznie wszystko.


    I wiem wiem Madziu ze kwestia teraz yy babciow ciotek i innych....
    Moi do dzis nie rozumieja i juz nic nie poradze na to...Walcze ale to wiadomo jak jest i jedynie z mojej str mu ograniczam co i jak .
    Ale jesli w gre chodzi zdrowie to trzymam kciuki zeby o zdrowe jedzonko dla malej dbala wiekszosc jej opiekunow.







    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    U nas głównie już woda, ewnetualnie herbata, kawy zbożowej nie piła bo zapomniałam, że istnieje coś takiego 😁
    Z wodą bylo kiepsko, ale z pomocą cioci Kasi i Alka dała radę 🙂

    Co do sztucznych barwników i konserwantów to jest tego multum i to wszędzie, więc trzeba porządnie czytać etykietki, a najlepiej to samej robić, tak jak dziewczyny piszą.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka
    no macie rację tylko ,ze ona potrafi cały dzień nic nie pić jezeli to nie jest jakiś owocowy słodki sok...herbatka...w życiu....woda też nie bardzo ale będę próbować...
    co do mojej mamy to ona już wie co i jak a teściowa to dopiero się dowie ...chociaż nie ma cudu nie wierzę,że bedzie uważac co daje małej jesc...ona przeciez zawsze wie lepiej ... 😠

    w każdym razie będe uwazac...a co do wypieków to nie raz próbowałam i na darmo mała nie lubi słodyczy i nie je ciasteczek itp...więc z tym problemu nie mam... 🙂
    a co do warzywek naturalnych to nie muszę daleko szukac dziadek mojego ma działke na wsi i tam wszystko naturalne i z dala od spalin wiec luz
    Kasia daj mi kilka pomysłów na zdrowe śniadanko...bo ja juz nie mam ona nic nie chce jesc... 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Zabespieczyc w sensie tym ze on miał te nerwy to całe mięso na górze i on to tam spwrotem jakos ulokował i dał lekarstwo by usmiercic zęba i opatrunek maly do srodka. Bo gdyby to tak zostało maego długo by to bolało nie umiał by jesc i jeszcze mógłby zaczac nam puchnąć .
    Ale jest juz o niebo lepiej maly wczoraj świetnie radził sobie z jedzeniem 🙂 .
    W nocy zaczoł pic wode tkz 2 noc pije 😁
    dodatkowo myjemy te zabki elmexem i taka druga specialna mascio pastą która rekawiczka mu nakładaem bezposrednia na ząbki i wcieram ciezka robota ale mały sie przyzwyczaił 😉
    Ja dzis mam wolne wiec spedzam z moim synem cały dzionek 🙂
    Dobrego Dnia Laski! 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Madziu ostatnio Agu agu podawalo na FB super kanapeczki 🙂
    JA sie przewaznie pytam M co chce zjesc na co ma chec- bo przynajmniej wiem ze to zje bez wojny 🙂
    Ostatnio myslalam ze padne jak zjadl 4 skiby chleba z ryba w pomidorach 😮 🙃

    A wode daj jej i dolej jej soku, takiego yy syropu czy z malin taki jak do herbaty sie robi.
    I stopniowo coraz mniej. Czy kompocik rozcienczony.
    Bedzie widziala ze jest kolor a polaczysz i owoc i wode 😉


    Domi dobrze ze juz sobie radziz jedzonkiem.
    A powiedz mi ta elmex to normalnie na szczoteczke czy tez mu wcierasz??




    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    PÓKI CO NAKUPOWAŁAM MAŁEJ BOBO FRUTY ,BO TE SĄ bez konserwantów i barwników,a między czasie będę tam gdzieś podawać jej wodę...tak na zmianę,żeby od razu wojny nie było...a co do jedzenia Anka to jak ona nawet powie co chce to i tak rzadko to zje...więc lipa u nas ze śniadaniem... 🤢
    kilka rzeczy jeszcze takich wyhaczyłam bez tych szkodliwych gówien i jakos to się da a w sobote jadę na wieś po dostawę warzywek heh

    kurde moja mała kaszle trochę od 3 dni ,ale tylko przez sen i to w pierwszych powiedzmy 15 min snu...kurde czemu?
    normalnie w dzień nic nie kaszle...co ona się ciągle krztusi śliną czy co...??????????dziwne...lekarz ja osłuchiwał alergolog to nic nie miała na oskrzelach ani nic wiec nie wiem...
    😮 🥴
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...