Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejo 🙂
Eluś jak już pisałam miłego wypoczynku.
Ja już uczesana i umalowana. Tylko w kiecę wskoczę i lecim na Szczecin. Ale słuchajcie..Tydzień temu poszłam do fryzjera. Mówię k będzie świadkiem będziemy na zdjęciach to nie będę sama cudowała. Jak usłyszałam ile płacę to mi się odechciało...100zł! Za 30 minut pracy 😮 Dlatego dzisiejszą wizytę odwołałam. Wyprostowałam włosy i mówię trudno...Pójdę jak dziad. A tu sąsiadka dzwoni , że u jej sąsiadki siedzi na kawie fryzjerka 😜 I, że może mnie uczesać. Przyszła do mnie do domu w 15minut mnie wyczesała ja tylko poprawiłam wedle mojego gustu i wzięła 20zł 🤪 Więc bardzo się cieszę. Pokój zrobiony prawie Jeszcze listwy K musi pomontować. I we wrześniu już meble mamy mieć. A ten pokój w którym teraz mieszkamy będzie też robiony od zera i to będzie Frania . Więc póki nie zrobimy tego to jak K wyjedzie robię tu Frankowi jego krainę 😜 Porysuję ściany, ponaklejam naklejki i co tam mi przyjdzie do łba bo i tak będziemy tu zmieniać wszystko. Od podłogi po ściany 🙂 Przywiozę sobie we wtorek Julcię to mi pomoże. Ale się rozpisałam...Jak mnie nie było tak nie było a teraz pisać nie mogę p[rzestać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moje pieknosci 😁 😁 😁 😁 😁 😁:****** 🤪 🤪
Elka potem foto relacje z placu budowy dawaj 😁 😁 😁

U nas ciche bardzo dni ale juz ogarniete i jest oki 😉
Wczoraj na dzialce po maliny... aaa szal dupy jaki wysyp 😜
I dzis nad jeziorkiem z moimi 🙂 🙂 🙂
Okazalo sie ze mamy 2 wesela za 2 lata.... spoko oki wiedzielismy.. ale ze jednym termin przed nosem buchli to prawdopodobnie 2 w 1 miesiacu 🤢
I jeszcze na 1 mam byc swiadkiem jak mnie siora jeszcze poprosi to leze i kwicze.
aaaale co tam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Marcel z didi juz rozstal sie na dobre, zapakowany w pudeleczko w karton z zabawkami i w piwnicy sobie koczuje 🙂
Pielucha perfekt jedynie noc aale to sie da...
No ii spi spowrotem w lozeczku... sam 😉) - yy tak w lozeczku bo nie uzbieralismy na lozko dla niego 😞
ciasno mu ale powoli ogarnia ze nie ma spania w poprzeg 😉

Ej laski powiedzcie mi.. te rzeczy po bakach sprzedajecie wydajecie zostawiacie????
bo ja sprzedawalam po czesci.. ale kurcze nie wiem czy jest to sens tyle zostawiac... 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ja w sumie wszystko zostawiłam. Sprzedać zdążę. Ale jak nie masz gdzie chować to bym te najlepsze ,sentymentalne zostawiła a resztę sprzedała.
AAA no i dziękuję ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ Miło po ciąży, porodzie i dwóch latach walki z dzieckiem sam na sam w sumie w moim przypadku usłyszeć , że chociażby nie straszę 😁
Fotki będą jak już zamieszkamy tam. Jutro ostatni dzień na szukanie mebli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam chwilkę więc tak. Seba wstał po 3 i pojechał do Wrocławia, napisał, że możliwe, że nie zjadą na weekend także nie fajnie.
Dziś krem z cukini i łazanki.
Kasia odezwij się to się dogadamy co do wyjazdu do Rudy 🙂
Domi przeprasza, że nie odbierałam, ale bylismy tu nad jeziorem tu na wycieczke a telefon w domu.
Mała ok, dydek poszedł w zapomnienie, i uważam ,że to był baaardzo dobry pomysł.
Tylko strasznie ciężko zasypia po południu.
Ale tylko przy mnie, jak S ją usypiał to 5 minut i spala, a ze mną 1,5 h płacze, krzyczy itd..
A co u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie widzę Eli, bo mi się zdjęcia wyświetlają wielkie do połowy :/ Także chętnie zobaczę jakiś link z nimi, bo inaczej to sobie mogę pooglądać nie wiem co 😜

Ela ja się jutro zdeklaruje, bo mam jutro poprawkę i sram w gacie z nerwów, więc na razie o niczym innym nie myślę 😜 (ale nie siedzę nad książkami, więc nie wiem na co liczę 😜)
Ja w sobotę byłam w pracy na weselu, także wróciłam wczoraj o 9tej. Miło było znów popracować ze starą, dobrą ekipą z niezastąpionym klimatem 😉
(ale nie obyło się bez wpadek-podpaliłam sobie palec racą-ból koszmarny, połowa paznokcia do kosza, podobnie jak złuszczający się zwęglony naskórek...)
-dzisiaj na domiar złego zostawiłam czajnik na gazie i przypomniałam sobie o nim po 20 minutach- w domu siwy dym, czajnik do wyjebania. chyba mam jakieś piromańskie ciągotki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tzn sie Elka ja tylko w mojej piwnicy:P takze miesce jest dosc mocno ograniczone... ogolnie czesc sprzedaje a te dobre - najlepsze zostawiam 🙂
Teraz juz jaki tam sentyment.. te mniejsze rzeczy to byl tylko eej no a w tym to... a w tamtym przeciez to...:P
hehe
Oby polowania na melbe sie udalo no i gratulacje dla brata 🙂 🙂

ooo Wy pipki zlota robicie???:P hehe


My dzis rowerem nad jeziorem... myslalm ze padne na ryja jak wracalismy 😜
Jutro ja do dr... a w srode na bilans..... 😉)

Madziu a zanosi sie u Was na cos ??? jaa szal dupy co sie robi .... 🤢 🤢
Wczoraj mowili w tv nie wiem czy widzialyscie, ze komary jakas chorobe przenosza co moze wyjsc po kilku miesiacach a nawet latach- wyglada jak nitka ktora rosnie pod skora 😮
I ze w jakims kraju jest masakra z owadami 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ponieważ cisza to ja napisze :P


Pytanie: Co kupić na prezent ślubny? Proszę o pomoc! 🙂

U nas ok, Seba we Wrocławiu, może zjedzie na weekend i zostanie, zobaczymy.
Coraz bardziej doceniam zasypianie bez smoczka.
Bliskość, której niegdy moje dziecko nie potrzebowało przy zasypianiu, teraz okazała się konieczna. Nigdy nie lubiła głaskanie po główce, rączkach nic!!! Nie ruszaj i tyle. A teraz ahh cudownie ją myziac tulać i patrzeć jak zasypia.


Kasiaaaaa uczeszesz mnie na wesele żebym wyglądała jak ludź?? ( 8 wrzesień)

To chyba tyle buzki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Twoj we Wrosku a moj w Szczecinie koczuje 🤔 😜

A na prezent zalezy dla kogo...Przewaznie kazdy chce kase.
My dalismy K kuzynce rok temu zestaw dobrych recznikow i jeszcze 100 w koperte.
Ale jak ida na swoje to kazda rzecz przydatna powinna ich zadowolic 🙂
Jak bys to sie nie glowila lepiej poprostu zapytac i unmiknac syt. kilku takich samych prezentow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dzis oboje wykonczeni spalisly jak zabici do 9 wstaje a tu ciemno wicher szaleje chmury masakrycznie nisko grzmi blyska sie ... mowie sobie eee przechodzi a tu dupa bo to do nas... 😮 😮
Oboje posrani ze strachu normalnie koniec swiata jakis czy cos... moze na 100m widzialam a dalej czarno 🤢 woda na ulicy stoi wszedzie gimela jak cholera 🤨
bez tv swiatlo sobie mryga... fajnie;/ dobrze ze komp bez pradu troche pochodzi 😜
teraz spokojniej ale dalej leje... jak tak dalej bedzie to ani z zakupow ani z bilansu nici 🤢 a My swiatelko w lodowce 🤨


Marcel oki...wcina lizaki 😁 heh jego nowa milosc..co mnie szal bierze ze wzgledu na jego zeby 🤢 Alee no nie zabronie mu wszystkiego jesc... jestesmy sami to ogarniam temat a jak juz gdzies to wiecie jak to jest.
A Niki???
nie moglam z tej fotki w aucie 😁 jak prawdziwy kierowca:P eheh 🙂 i kiituszka jaka super 🙂


MADZIU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka laseczki
po pierwsze dziękuję za życzenia tutaj i na fb 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

ja już po pracy...ten tydzień robię na 14...Anka niby zanosiło się u nas na trąbę powietrzną,ale jakoś jej nie było....ale teraz takie pogody i zmiany w klimacie ,że wszystko możliwe.. 🤢
ogólnie u nas nic nowego...
pozdrawiam 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po bilansie... niecale 13 kg i 88 cm 😜
malawy mi sie wydaje aaale po kim ma byc wysoki jak ja nie wielka K standardowego wzrostu raczej.
Z mowa spoko, i innymi spr. Jedynie co nieszczesny siusiek. Na szczescie nie ma stulejki jedynie sklejka- jak by za mala dziurka czy cos. Za pol roku kontrol.

Nooooo i mam dla Was filmik... 😁 jaka jestem z niego dumna 😜 nie wychodzi mu to zawsze bo go widac meczy aaale wazne ze troszke podlapal 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas ok 🙂
Moja dziecko poznało dzisiaj kolejne słowa Antoś (kolega z piaskownicy)
I KAAAAAAAAAASIAAA 😁
Bo mama dzisiaj non stop gadała z ciocią Kasią więc i Nisia się nauczyła 🙂
Zapisałam się do szkoly, bede florystka 😁
Braaaawo dla Marcelka!!! Super!!
Mała dzisiaj została z moja mama i usnela jej na wersalce, ululana przez nią! Poerwszy raz w życiu!!
Czyli da się 😁
Coś jeszczze miałam napisać ale co?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloite napisał(a):
..że nie możesz się doczekać wyjazdu do Rudy Śląskiej i że nie masz się w co spakować :P
\


OOO tak!!!
Włąsnie to!! A jak pomyslalam ile tego bedzie to uuuhuu...
Odpisałam Ci 🙂
Widzialyscie : http://bachormagazyn.pl/2012/07/08/dlaczego-jestem-beznadziejna-matka/

wieczór z super nianią i czipsikami 🙂
do jutra :*



aaa co do lizkaów: Moja je gryzie więc wolę jej dać mambe ze słodyczy albo żelki które uwielbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...