Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

no tak...w sumie to o tym wiem....ale chyba mam tak samo jak qrka że nie dochodzi do mnie to.
jak tam dzisiaj byłam w tej szkole rodzenia to prawie takie przerażenie, że robię już kolejny krok ku przyjściu na świat nowego człowieczka 😉 ale takie pieluchy to chyba można kupić na sztuki no nie? po co całe opakowanie...co my potem z tym zrobimy? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aniu, ale ja dokładnie to samo sobie wyobraziłam, a przy angielskim nie siedzę, więc z Twoja główką wszystko w najlepszym porządku 🙂

LEWATYWIE MÓWIĘ STANOWCZE NIE! ! ! ! ! ! !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To jak juz jestesmy w tym temacie to ja wam opowiem maly kawal 😉 nie wiem moze ktoras z was go slyszala moze nie 😉

" A wjec leca sobie dwa plemniki i jeden drugiego wyprzedza zapiernicza wiesz wysciguja sie a nagle jeden sie wraca , a ten drugi co lecial dopiero sie pyta ty co jest? czemu sie wracasz? Bo w huja nas zrobili w dupie jestesmy a nie w cipie"

Sorki za wyrazenia ale ja padlam jak to uslyszalam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja właśnie ucze się angielskich eufemizmów 😁 polecam na głowę zamiast alkoholu przed imprezą. typu umrzeć- wrócić do domu pana, wąchać stokrotki. mam jeszcze lepsze wyrazy ale moze nie bede się z Wami dzielić. cieszcie się że przez to nie przechodzicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde, Ania! moja koleżanka też kiedyś tlumaczyła na studiach takie zwroty śmieszne i przysłowia angielskie... 🙂 nie zazdroszczę...

ech wiecie? 😜 spadam 😉 na mecza 🙂 męża wprawdzie nie ma jeszcze....ale idę rozprostować plecki 🙂
dzięki za kolejny fajny wieczór z Wami 😁 😁 😁

cmok, do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak jestesmy przy kawałach to tez wam powiem 😁 moze sie przydac biorac pod uwage nasze rozmiary (przynajmniej niektorych) 😁
mąż z żoną są na zakupach i żonka pokazuje mężowi sexi majteczki na wystawie w sklepie i mówi : może byś mi kochanie takie kupił, takie ładne itd.. mąż na to: na taki kombajn jak ty masz to nie ma takich rozmiarów.
żona obrażona ale nic nie pokazuje po sobie. W nocy mąż się dobiera do żonki, zaczyna pieścić i mówi, kochanie może byśmy się pokochali? a żona na to: na takie kłóseczko jak ty masz to szkoda kombajnu zapuszczac 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤪 a ja się właśnie dowiedziałam ze bedę ciocią 🤪 siostra męża jest w ciąży 🤪 przyszła do mnie taka cała zszokowana bo miała normalnie okres do tego czasu, a to już czwarty miesiąc jest 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pierdziu wcinałam szaszłyki z grillka , przychodzę a tu jak nie o jeba...niu to o sraniu gadają głupole 😁 Ale się śmiałam jak to czytałam...Wyobraziłam sobie jak Aga włazi do szpitala w tej pieluszce takiej pampersowej i z ośmiopakiem papieru do dupska pod pachą 😁 Położnica...A pfeee, ale brzydka nazwa. Może odrazu rodnica 😜 Masakra...Ohydne te wszystkie gacie i cała reszta bandy. Ja od początku ciąży jadę na wkładkach bo tak mi uszczelke poluzował, że ciągle mam przecieki...I jak byłam coś ok.10tyg to mój Krystian pytał czy ja tak całą ciążę będę łaziła z tymi wkładkami...A ja mu powiedziałam czekaj czekaj...Zobaczysz jakiego pampersa pod koniec sobie załaduje między nogi 🤪 A ten głupi już wymyślił, że przecież kilka takich podkładów do kupy zlepić i poduszke będzie miał 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa...Śniło mi się dzisiaj w nocy, że szłam po mieście i nagle podjeżdża auto i z niego wysiada mój były 😮 Masakra...I byłam na niego zła, że po co on tu przyjechał! Ale jazda z takimi snami. Zwłaszcza , że ja mieszkam w Gorzowie a on w Stargardzie Szczecńskim. I tak sobie dzisiaj o nim myślałam jaki to był dziwny człowiek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elu tez tak mam wlasnie, non stop sie zemnie leje ;/ jakas masakra duzo tego czasem, najgorzej jak ide do sklepu i czuje jak sie ciurkiem leje ;/ jak bym okres dostala zawsze jestem przestraszona czy to nie jakies krwawienie lub cus innego ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tutaj oj plama plama co za pech 🙂 heheh dobra brzucholki lece sie wykapac a jutro przed wyjazdem napisze d was jak nie bedziecie spiochaly jeszcze 😜 ale wsumie z was ranne ptaszeczki sa 😉 Sioperka tvn style bedzie na bank ogladala :P
Ale moja mala dzisz ruchliwa 🤪 szok poprostu 🤪
buziaki sloneczka moje spijcie slodko a no i dla Eli erotycznych snoff zycze 😉 i dla kazdej z was 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahahahaa 🤪 Ale jazda...Kolejny były mi się śnił 😁 Kurde dobrze, że ich aż tylu nie miałam 😜 Ale masakra....Czułam , że go kocham, ale jak coś tam gadał że nie ma pieniędzy to wiedziałam, że mu w ogóle nie ufam i nie mogę dać kasy. W ogóle to ciotka i kuzynka mi się śniły oraz babcia z którą nie utrzymuje żadnych kontaktów 🤨
A nom Loli możesz pisać bo ja to np już jestem 😎 Co prawda nie mam w tym pokoju tvn style ,ale mam psa obok hehehe 😁 Muszę wykombinować w co tu się ładnie ubrać do tego wielkiego miasta hehe 😜 Po 10 mam autobus i zacznie się latanie i załatwianie...I z koleżankami z pracy na pizze jestem umówiona i z koleżanką ze szkolnych lat na zakupy dla małego.... A w sobotę z trzema panami ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...