Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dosik no wiesz, niezaspokojona ochota robi się z dnia na dzień większa 🙂 i nie daje się jej tak łatwo pozbyć 🙂
tak dokładnie to były huggiesy za 35zł 90szt 3-6kg 🙂 może dzisiaj uda mi się po nie pojechać, bo serio się opłaca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agulaa Ty takie nasz mały napaleniec jesteś 😁 😁 😁
ja to tak różnie miewam 😜 teraz z tą nogą to nawet jak mam to wiesz nie mam za dużo predyspozycji :P, nadrobie jak mi noge wyjma z tej szyny 😁 a wtedy moja ochota to będzie x1000 ;D
ja jeszcze pampersów nie kupuje może kupie jakos pod koniec lipca 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo nic...jedna próba taka bliższa i kicha...pare moich podejść uwodzących i nic...on ma taką blokadę że hej! z jednej strony to go rozumiem, bo rozmawia z brzuszkiem, mówi do małej że już jej sie nie umie doczekać...a tu ma stukać ten brzuszek, wyobraźnia pracuje 🙂 ale z drugiej strony skoro nie ma przeciwwskazań i wszyscy którzy mogą to to robią, to czemu nie? ale już nawet nie zaczynam tego tematu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nie ma jakis oporów chociaz teraz nie raz mnie sie pyta czy nas synus nie ejst an tyle niesko i go o gówke nie stukamy 🙃
ale pytałam lekarza i mówił ze nie ma przeciwskazan wiec jest dobrze chyba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś spoko 🙂 nie ma mowy o 'jakoś wytrzymać' bo sobie daję radę 🙂 w sensie, że na codzień o tym nie myślę. nie chce mi się też...nie mam mrowienia 😁 jak Wy czasem wspomnicie to się zachciewa 😁

za to po porodzie, po zagojeniu się wszystkiego będzie taki seks że każda z Was nas u siebie w domu usłyszy heheheeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, bo jeśli nic nie boli to główka dziecka jest na tyle dobrze chroniona że nie można w żaden sposób czegoś tam zniszczyć 🙂 ciekawe czy przez ten brak pracujących tamtych mięśni będę miała cięższy poród? 😜 bo błonka to już mi pewnie zarosła 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ja tez bede nasluchiwac 😁 a Aga to nie cwiczysz wogole tam mieśni? Ja słyszałam ze jak sie dodatkowo ćwiczy to pozniej przay porodzie jest łatwiej ale czy to prawda nie mam pojecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...