Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero po naszych porodach bedziemy mogły powiedziec kogo poród był łatwiejszy 😁
niktózy ćwiczą cała ciąże i mają problemy, a niektórzy w ogole a mają łątwy poród 🙂
nie ma na to definicji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nooo prawie jak klasztor 😜
a wiesz...jak mi się przypomni to sobie ćwiczę 🙂 ale tu pewnei jak przy całym porodzie też nie ma reguły, niejedna ćwicząca może mieć gorszy poród...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc tak na tabelki innych wcześniejszych m-cy to duże prawodpobieństwo że co druga z nas będzie miała cesarkę....więc co w takim przypadku pomogą ćwiczenia? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie ze sobą juz pożadek zrobiłam, za niedługo ma wpaść znajoma na kawke poklachać 😉
w domku w miare pozadek wiec dzis tylko cos sobie drobnego na obiadek zrobie 😁
póżniej mojemu jakaś dobrą kolacje sie upichci, zresztą on będzie tak póżno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie Agaa, nigdy w życiu nie chce rodzić na Goduli, ten szpital stał sie okropny ... ;/
bede rodzic w klinice w Zabrzu 🙂 tam bedzie przy mnie ten lekarz który mnie teraz prowadzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu:
my kupilismy nowke z salonu 😉 rocznik 2009, naped na 4 koła:P model XQ, zapłacilismy nieco ponad 1200 za 2 -częsciowy. Fotelik kupilismy z maxi cosi-pasuje do tego modelu, bo jest bepzieczniejszy 🙂 nam też się bardziej podobał XA, ale nie było juz z poprzedniego rocznika, a w tym roczniku po pierwsze kolory nam sie nie podobaly, a po drugie byl jakies 300-400 zlotych drozszy, więc zdecydowalismy sie na XQ 🙂 aż takiej róznuicy nie ma, XA ma wieksze przednie koła, za to XQ ma amortyzajce i na pczod i na tył, i w XQ masz kubełkowe siedzonko w spacerówce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
x-lander x3 tez jest fajny bo ma podpórkę na nogi szerszą, tylko koła przednie chyba sie nie skrecaja o 360 stopni, siedze w tych wózkach od wczoraj, mam tydzien na decyzje co i jak i wogole czy na pewno ;D no w poniedzialek uderzam na sklepy i chę mieć jako tako orientację w produktach, zobaczyc na żywo i już mieć decyzję podjętą. Ania patrzyłam na te bebetto, fajne sa, w sumie to podobne funkcje do x-landera a tanszy, ale jakos nie umiem znalesc opini na jego temat, a Ty dlaczego sie na niego zdecydowalas? i akurat ten model vulcano? a na allegro widze tylko 1 i to uzywany. a reszta dziewczyn jeszcze nie zdecydowana czy juz ma wózki? mnie tylko taka gorączka ogarnela?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wlasnie wrocilam ze sklepu ufff dobrze ze poszlam, bo puzniej to byla by wielka duchota ;/ masakra jakas ale juz nie musze nigdzie chodzic zachwilke ide sie spotkac nachwilke z ta moja sasiadka co urodzila wczesniaka, nachwilke na plotki a puzniej biore sie za jakies gotowanie 🙂
Wjec buziaki 😁
ELuska widzialam ze spodobal ci sie moj kocurek 😁 na nk 😁 Mrrrraaauuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jednak x lander u mnie zwycieza jak narazie 😉 laurana a jaki kolor macie? mi sie nie podoba żaden 😁 tzn szary jest fajny ale nei wiem czy nie za smutny. pasowalby na dziewczynke i na chlopaka.. niebieski jest tex fajny ale to mi sie wydaje bardziej na chlopaka, dziewyczyka jakos tak nie bardzo.. zreszta nei wiem. obstawiam model xa ale znalalam opinie ze ta podporka na nogi jest za waska i jak dziecko wieksze to przeszkadza, w x3 jest szersza ale znowu nie ma tych skrertnych kół a to chyba ważniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tą duchotą i słońcem to lekarz powiedział mi tak...Że mogę sobie przez tydzień łazić w samym słońcu i czuć się rewelacyjnie. Ale organizm nie lubi takiego słońca. Zwłaszcza organizm obciążony drugim człowiekiem. Od tego słońca kurczą się mięśnie. A macica to przecież jeden wielki mięsień. Więc stąd również biorą się skurcze. A także przez niedobór magnezu i takich tam innych. Więc jedyne rozwiązanie to mnóstwo mineralki niegazowanej i sporo preparatów witaminowych. Ja już dziennie łykam 6 tabletek. No i unikanie słońca... Posłuchałam zaleceń i powiem, że pod tym względem czuję się lepiej. Nie puchną mi nogi i nie mam skurczy nóg ani brzucha. Żylaków ani naczynek też na razie nie widać. Ale chleje mnóstwo wody i ograniczam słonko do minimum. Zaraz idę nad mój basen na chwilę może popływam albo chociaż postoje w wodzie 😜
Dosik, ale z ciebie ciacho było hehehe 😁 Ale pewnie chwile po porodzie też będziesz 😜 Agaa , ale cyceeeee 🤪 🤪 🤪 🤪 Wiecie co...Możemy sobie mieć wielkie brzuchy, ale młodziutkie jesteśmy, uśmiechnięte i w miare rozsądnie myślące i myślę, że takie mamuśki są sexi 😁 Ja dzisiaj właśnie oglądałam moje zdjęcia z wcześniejszych lat...Ech...Po zimie nadejdę razem z wiosną hhahaha 😁 A i na balety czy piwko napewno się wymknę 😉 Co prawda nie co sobotę jak dawniej, ale chociaż raz na pół roku...
Sexik...MHMHMHHM 🤪 Dwa miechy mojego nie ma , a on już mi się skarży , że nie może gołych babek w necie oglądać bo to by groziło wystrzałem 😁 A ja znowu co...Z cycków leci, suty stoją , w majtasach mokro to jak ma się nie chcieć 😁 Zresztą my oboje byliśmy jak te króliki a nagle taka przerwa 😜 Masturbancja pozostała hahahaha 😁 Lecę nad bajoro bo muszę dla tego mojego krogulca nowe foty zrobić i wysłać. Ale się dzisiaj podlizuje dziad 😜 Nawet na chwilę zadzwonił i słodzi mi miłością i kochaniem heh 😁 Niech pokutuje drań jeden 😉 A wie, że problemów ze znalezieniem następcy dla niego bym nie miała bo ciągle w okół kilku orbituje więc hellołłłł 🤪 Jakiś czas temu wiecie kto do mnie napisał? Chłopak z którym byłam gdy miałam 17 lat 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś 😁 skromne D ?? 😁
No to nie takie skromne 😜
ja juz po wizycie znajomej :P i ogladaniu na wspólnej 😁
teraz sobie zrobiłam gołabki i bedziemy amać z maleństwem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ja miałam C, więc o dużo się nie zmieniło 😜 pewnei jeszcze urosną 🙂
w takim razie czy ktoś ma E? 🙂 była tu kiedyś taka dziewczyna...nie pamiętam nicka, chyba już nie wchodzi na brzuszek...miała K? J? przynajmniej tak pisała! hyh możliwe to? 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu eeeetam wisiały do pasa! później się zmniejszą 🙂 a poza tym przecież potem się skutecznie zabierzemy za naprawę swoich ciał 😁
więc prowadzisz...kto da więcej? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...