Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

chyba że jej żal...du...ścisnął, jak pomyślała jakie cuda będziecie na nim wyprawiać 🙂?

dziewczyny pozdrowienia od MONI_DI, ma problemy z netem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziewczynki pochwale sie Wam kupilismy wózio 🤪 🤪 testowaliśmy go w sklepie i jest super, a na allegro jest o 290 zł mniej.
http://www.allegro.pl/item1087548305_wozki_coneco_toledo_2_kolory_wielka_wyprzedaz.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu leje na nią, ale ona musi przyjść i mi cisnienie dżwignąć ;/
wrrrr 😠
byyłam wczesniej na dzialce u rodziców dobrze ze mieli taki namiot ogrodowy rozłożony bo na słoncu nie szło wytrzymać.
Troche posiedziałam z nimi i pogadałam przynajmniej oni są tak 100% wporządku nie to co teściowa ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niom wózek ma bardzo dobre opinie, cena tez nam się spodobala bardzo i chyba to zawazyło na wszystkim, wózek i tak kupiła mama ale nie chcieliśmy jej ciągnąć po kosztach, zwłaszcza ze pisałam Wam ze niedługo po nas zostanie babcia raz jeszcze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item1093012029_toledo_coneco_pioneer_adapt_zestaw_3w1_dodatki.html
a ten? od razu z fotelikiem!! i podoba mi się ten fioletowo-różowy kolor 🙂

hmm ale powiedzcie mi..jeśli chodzi o ten fotelik, tam pisze ze może być samochodowym fotelikiem, to jak się go montuje?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga fotelik można zamontować na wózku dzięki specjalny adapterom, ale podobno pediatrzy odradzają tego rodzaju przewożenie dzieci w fotelikach na wózkach, ze podobno można ale na niewielkie dystanse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem...na szkole rodzenia nam to pokazywali więc wiem że jest taka możliwość, ale chodzi mi o montaż tego fotelika w samochodzie...jak? pasami? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga przepraszam ze tak zniknęłam ale jeszcze wpadła mama na pogaduchy i zgarnęła mnie na dłó na lody, 😜 mniam to nie mogłam odmówić. wiesz co sczerze to sama do końca nie wiem jak, ale mam nadzieje ze jakaś istrukcja przy foteliku bedzie 😉
nad fotelikiem jeszcze się zastanawiamy jaki to kupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrka bardzo fajny wózek 🙂 Dosik nie denerwuj sie i pochwal sie jakie masz łóżeczko 🙂 a teściowa sie nie przejmuj... Ehh moj dyndus dzisiaj 12 h w pracy masakra.. zal mi go sama bym poszła do pracy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaii sie po czasie, tylko domyślałam się że wolałabys go po pracy widzieć 😞
ale nie długo jak się malenstwo urodzi to bedziecie no nie ? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekać na tych potworków 😁
by mieć co w nocy tulić 🤪
ja po całym dniu nie widzenia mojego mam póżniej takiee ochoty na czułości że łooo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...