Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

dlatego ze miesnie tam pracuja i trzeba na to wysilku ale nie kazda jest zmeczona ja tez tak mam naraz stwardneje mi brzuch a potem tylko siedze az odpoczne takie uroki tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

tak Aniu ma placone na godzine 😞 to juz wiesz wszystko malo godz mala wyplata a te hemokryty hmm nie wiem zawsze cos mi mowi na ten temat nefrolog ale i tak nic nie wiem z tego ,zawsze jestem taka 🤔co on do mnie mowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli.... kurna my teraz bedziemy na 1 ogniu cos czuje... 😞 jedna przez 2 mamy skurcze 😞 a co gorsza moj brzuch wyglada okropnie 😞 owlosiony jak malpa, ta krecha oblesna, pepek to zaraz mi sie otworzy i maly bedzie mial okno na swiat, a do tego blady i wszystkie zyly mozliwe widze 😞 okropnie to wyglada 😞
No i sikam jak kuzwa konewka... Ty tez tak masz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik mi wczoraj polozna powiedziala ze mam sie spakowac do szpitala i powiedziala co mam miec dla siebie i dzidzi a mam jeszcze 10 tyg przed soba wiec ja juz mam kupione wczoraj prawie wszystko jeszcze pizamka mi zostala dla mnie i biustonosz i torba gotowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania a co do wagi to tez nie wiem jak to jest dziewczyny na forum waga dziecka w ciazy to pisza ze ich male tez tak wazyly w 30tc a jak urodzily to gora 3600g to juz sama nie wiem hmmm ,a co do kreski to jej wcale u mnie nie widac tylko zylki mi wyskoczyly na brzuszku i tyle no i co najgorsze woda mi sie zatrzymuje w organizmie i temu tak puchna nogi i raczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia to fajnie że jednak będziesz miała towarzystwo co tydzień 😁 dobrze ze na pierwszych zajęciach nie był bo pewnie nie byłby taki zachwycony. Mój sobie chciał na kom grać ostatnio 😁 chyba mu się tam nudzi :P nie przyzwyczajony do siedzenia w ławce, ale mu mówie że prawie wszystkie moje wykłady na studiach były nudniejsze niż to więc niech nie narzeka 😜 dziś oczywiście też będziemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik ok to poczekamy na reszte fotek 🙂
Kurcze no szkoda ze nie bede miala 4D ale, zawsze to lepsze zwykle niz zadne 🙂 tylko odliczam dni okaze sie jaka to ta moja pieknosc bedzie 😉
Smieje sie wczoraj do mojego i mowie mu ze zgaga podobno przez wloski ze dzidzia ma a on no pewnie dlugie ma a ja sie smieje i mowie no pewnie czarne po mamie 😁 ( mi jak mama opowiadala ze jak sie urodzilam i lezalam na sali z noworodkami to za szyba bylo widac tylko jedna wielka czarnule z takimi wlosami ze bylam odrazu do poznania a ze polozne to mialy radoche bo mi robily czuba na glowie) hehe
A moj na to nieeee zobaczysz ona bedzie bladynka ( po nim )
Anulka jesli chodzi o sikanie to non sto tez latam do kibelka juz mnie to wkurza bo myslalam ze to tylko tak na poczatku ciazy jest.
No tez mi sie tak wydaje ze cos pujdziemy dwie na odstrzal 😁 moze nawet tych samych dni 😉
Poczekaj na mnie 😉
Pujdziemy razem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc brzuszki ja tylko na chwile 🙂 Zaraz na poczte a pozniej do domku bo obiad trzeba robic. Przeczytałam troszke co pisałyście. Elus ja nie wiem jakim cudem 32 tydzien kurde bo ja 31 i wole 31 niz 32 😁 zobaczymy ktora pierwsza sie rozpakuje 😁 Kude brzusio mnie bolał w nocy 😞 a dzidziul rano na żołądek tak naciskał ze dramat. Ehh.. milego dnia brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 😁
"Ala i As - artykuły dla dzieci
do mnie
OK., doślemy dzisiaj komplet.
Pozdrawiam"

zdążyłyście 8 stron napisać jak ja się tu nerwowałam i stresowałam 🙂 ale podniosło mi się niesamowicie...

Anulka skurcze? rozwarcia? hmm a to czuć jak się robi rozwarcie??

sioperka coś Ty to o moim wspaniałym mężu napisała? 'że coś wymyśli" ?? ha ha ha............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super agula juz nie masz się czym denerwować ;* 🙂
ja jeszcze nic nie zrobiłam tylko łóżko scieliłam a juz cała spocona jestem i mi duszno 🥴
Kacperek obkopuje moje lewe żebroo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...