Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a z tym rozwodem to juz też przerobiłam 😞kiedys sie nawet spakowałam i wyprowadziłam z domu na kilka dni i co????wysyłał mi sms że przeprasza ,że sie zmieni i tak dalej i głupia znów mu uwierzyłam.kilka dni było dobrze a póżniej znów robił swoje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ehhh wsumie racja glupi pomysl, wiadomo ze rodzice maja juz swoje zycie , a my mamy wlasne i musiemy sobie radzic jakos z wlasnymi problemikami kurde.

Widze ze juz duzo zeczy prubowalas i pomagaly one tylko nachwilke 😞 ehh no tak typowy chlop, mysli ze powie raz przepraszam i bedzie wszystko ok.

Nie martw sie tez duzo razy mialam do siebie pretensje ze jestem glupia, i naiwna ale to jest wlasnie milosc, zrobisz wszystko zeby ja miec 😞 a nie da sie odkochac tak poprostu nawet gdyby ci druga osoba robila krzywde ty sobie poplaczesz a za kilka dni nawet o tym nie bedziesz pamietac tylko milosc sie bedzie liczyc ehhh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej kochana ale nie masz nas za co przepraszac od tego wlasnie tutaj jestesmy i jakos staramy sie pomuc, ale wiadomo ze slowami to tylko czasem czlowieka podniesie na duchu, ja to bym sie wolała z toba spotkac i normalnie porozmawiac 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh to znowu ja pomarudzić wam przyszłam 😞niemoge sie uspać,głowa mi juz peka od ryczenia i myślenia co dalej???a mojego jak niebyło tak i niema dalej 😞 😞a juz pierwsza rano mija 😞jedyne co mi teraz ,w takiej sytuacji do głowy przychodzi to to że kogoś ma 😞 😞 😞 😞 😞 😞:no bo co mam myśleć jak niewraca na noc 😞telefon wyłączony,a jak bym rodzić zaczeła i co ???najwidoczniej ma to głeboko w d...skoro w 8 miesiącu ciązy i zagrożeniem wczesniejszego porodu zostawia mnie samą i wyłacza telefon 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny !
po pierwsze CZEKOLADKA bardzo ci współczuję......kurde co to za typ ,ze na noce nie wraca...ja pierdziele nie wiem co ci poradzić ,bo już większość moich ewentualnych pomysłów masz wypróbowane i tylko na chwilę dają efekt.....biedna nasza nie denerwuj się tak to się wszystko w końcu musi ułożyć i trzymam kciuki aby tak było 😘 😘 😘tak mi ciebie kochana żal.....,a twojemu by się kilka sztuk przydało zapodać za to zachowanie 😠oklepać go z lekka jak co to ja przylecę...ciężarnej nie odda... 😜 😜 😜 😜 😜 trzymam za was mocno kciuki!!!!!

wczoraj dalej walczyłam ,ale remont już prawie skończony teraz to tylko drobne poprawki zostały i małe porządki ,ale wczoraj za długo nie wytrzymałam i o 19 już leżałam ,bo z tego przemęczenia aż brzusio miałam twardy....potem jak mała się wierciła to tak mi szyjkę okopała ,że szok 🤢 więc nie będę się już przemęczać .....dziś teściowa przychodzi mi pomóc w pakowaniu.... 😜
AHA DZIŚ MAM 35 TYDZIEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!jeszcze tylko pewnie miesiąc 😁 i mała będzie z nami.......dziś mi się śniło ,że mała już się urodziła była piękna ,malutka w różowym pajacyku he he i karmiłam ją piersią cudowne uczucie w tym śnie taka malutka kruszynka i ja całkowicie za nią odpowiedzialna....już nie mogę się jej doczekać 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej moje piekne dwupaczki 😘
troche nadraobilam ...ale nie wsio...
Loli slonce jak dzis sie czujesz??? 😘 mam nadzieje ze lepiej ciutke chociaz kupko nasza 🙂)
Dosik to w pachwinie to ja mam.... i jak noge zegne w nocy to nie idzie to jak by maly cos tam mial i mi ja prosttuje ....wydaje mi sie ze poprostu tam sie rozciaga itd....Loli znowu biodra bola itp... wiec to chyba normalne przeciez jakos te bobaski musza przejsc przez te nasze "tylki" 😉
A ten laktator kup[ujesz?? po ile on jest ???
Elus mycha prosze Cie..... zostaw ich i jedz do gorzowa!!!! przeciez oni cie nerwowo wykoncza 😞 martwisz sie wszystkim , denerwujesz i Franus potem bedzie nerwusek 🤨
Bogus, nie wiem co mam ci poradzic, i nie wiem co jest lepsze czy to ze ma kogos i wkoncu moze bedziesz miala spokuj nie bedzie Cie denerwowal i dasz sobie rade z dzidziulkiem sama, czy znosic to ciagle co on wyprawia 🤨 Bo sie wykonczysz.... 🤨 🤨
wiem ze latwo sie mowi gorzej przezywa to wszystko ale tylko tyle mozemy pomoc....wspomagac sie dobrym slowem i radami 😘
I juz nie pamietam co jeszcze komu mialalm napisac 😞 Ale buziak w brzusio za to dla syskich 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 na poprawe humorkuuu 🙂

My wczoraj bylismy oblewac imieninki pikolo 😁 heh ja ania jeszcze jedna i hania.... ehhe zesmy sie urabaly tym szampanem.... 😁 😁 😁 hihih
Karol sie bardzo zdenerwowal wczoraj 😞 byl taki facet.... ok 60 lysy oblesny zeby jak u wiewiora, bryle ogromne, dres ze o boszszszeee.... no Ale nic... I byl z wlascicielem lokalu... byli dziabnieci delikatnie juz. Podeszli do nas cos tam gadaja itd. i do tej kumpeli barmanki cos tam.... i ten lysy stary cwel cos ze on taki casanowa ze golych lasek to on ma na peczki, ze co dzien moze miec inna itd. ze on jest taki zajebisty w lozku. My wszystcy smiechawa z niego, i cos do karola ze on zonaty juz i nie moze i smieje sie z niego i udaje cos tam... Karol wdal sie w pyskowke z nim taka wiecie smial sie z dziadka ehheeh a ten zajebal tekstem cos ze ' ......wyruchal bym twoja laske....." 😠 😠 😠 😠 😮 😮 😮 😮 My zlewka po co z idiota gadac.... a Karol tak sie wpienil ze gdyby nie kumpel to dziadka by nie bylo, zabil by go chyba.
w sumie mial racje bo przesadzil stary cep, ale ze to juz nie pierwszy raz takie teksty walil w nasza strone to karol sie zagotowal... kiedys cos bylo ze do mnie sie przystawial jak siedzielismy i ze on mnie na wakacje zabierze on ma mieszkanie ze z nim bedzie mi zajebiscie a karola mam zostawic.... ale w d mialam niech sobie dziadzius gada. a teraz to myslalam ze karol go rozniesie.
Potem z tych nerwow troche wypil i pogadalismy sobie, szczerze i przytznal sie ze sie boi nowej pracy, ze to duza odpowiedzialnosc ze co bedzie z Marcelem jak on zasnie w nocy i kogos zabije w wypadku... 🤨 ze sobie sam nie da rady, ze bedzie jakas sytuacja ze nie bedzie wiedzial co ma zrobic. A teraz jeszcze w domu nowe obowiazki, bo bardzo by chcial byc z nami teraz, ze jak najwiecej z malym by chcial byc.... bo jak bedzie jezdzil w dlugie trasy po kilka dni to go bedzie duzo omijac 😞 ze sie boi ze 1 swieta nasze jako malzenstwo i z marcelem spedzi w aucie na parkingu 😞
Ja tez sie boje w cholere, ze cos sie stanie ze nie wroci albo cos 😞 swieta prawie co roku mialam bez ojca bo jest maszynista i za swieta mial duzo placone to zebysmy mkieli prezenty to jezdzil.... i wigilie mielismy albo dzien przed albo rano.... 🤨 i teraz maly bedzie mial tak samo 😞 ehhh....

A czuje sie git... tylko cos mi sie zaczynaja bole krzyzowe 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziaaa 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Ty 35 a ja 36 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Bojem sie cholernieeee 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 ☺️ 🙃
I wez mi sie tam juz nie przemeczaaaajjj!!!!! bo w dupsko dostaniesz!!!!!!!!!!!!!!
A sen to my chyba ten sam, bo mi maly tez sie snil.... 😜 taki sliczny czasne wloski, oczka granatowe, sniady taki maly Kajojek 😜 i tak juz gaworzyl sobie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o ja pierdziele ale jurnego starucha spotkaliście...trzeba było go oklepać......a co do pracy twojego faceta to kurde dużo w tym racji,ale może na razie niech tam siedzi ,a potem może uda gdzie indziej się zahaczyć na coś w normalnym trybie pracy........kurcze ciężka sprawa ,bo wiadomo ,ze kasa potrzebna 🥴 🥴 🥴 🥴i tak źle i tak nie dobrze... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia, ja nie będę oryginalna jak napiszę że nie wiem jak mogę Ci jeszcze pomóc jak tylko tym że coś tu naskrobie...poważnie bym się zastanowiła nad tym małżeństwem, bo jak to tak? niewracać na noc i mieć wyłączony tel? gdyby to raz...ale to też jest niewybaczalne! Taka dziewczyna która może mieć każdego?!! Boguś, mocno się nad tym zastanów. Jeśli masz możliwość to wracaj do P L, Twoi Ci na pewno pomogą! gdzie tam sama jesteś i nie masz praktycznie nikogo! nie napiszę Ci jak Magda że będzie dobrze, bo szczerze to nie sądzę. Jeśli do tego wchodzi alkohol, to poczytaj coś o żonie alkoholika i o DDA. Nie o chwalenie chodzi....ale ja mega dużo wiem na ten temat, znam zachowania takich żon i jak późniejsze zachowania dzieci...bo sama dzieckiem alkoholika jestem. I tak z ciekawości Ci powiem, że 10 lat już nie mieszkam z nim, 10lat go prawie nie widziałam, a wczoraj matka mi o nim coś powiedziała i się tak wqrwiłam że mi się śnił... 😠 z całego serca go nienawidzę. Czy naprawdę chcesz żeby Twoje dziecko czuło to samo? życzyło mu śmierci....?

ok, może się zapędziłam trochę, ale zawsze mi się podnosi ciśnienie jak zaczynam ten temat 🙂 wybaczcie pozostałe co to przeczytały 🙂

sioperka czekamy może na jakies foto nowego mieszkanka...jak w tym bałaganie kabel znajdziesz 😁 😁 😁

Aniu ale stary dziad walnął hasło, nie dziwie się że się Karol wkurzył! wrrr!

Dosik o tym laktatorze nie słlyszałam...stawiam na aventa, bo ma dobre opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lece laseczki ogarnac halupke, Jakas szamke zrobic, i moze nad wode pojedziemy ta troszku 😉 nie jest az tak goraco to dam rade wytrzymac posiedziec sobie 😉))
a potem do gina 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 mam taka nadziej ze powie mi ze pani juz ma rozwarcie , lada dzien sie zacznie synek wazy 3kg 😜 chyba bym umarla ze szczescia 😜 ze juz na koniec sie niesie 😁 😁 😁 😁 Albo Maly chce wyjsc jutro prosze sie stawic na cesarke 😁 😁 😁 😁 😁 hihih

noooo cooo... marzyc nie wolnoo???? 😜 🤨
potem oczywiscie powiem co i jak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bardzo 😁 😁 😁 😁 ale ja siem bojem i nie chcem pierwsza 😞
A Bogus Aga to Ci dobrze mowi...!! ja tez pisalam ze lepiej Ci bedzie samej ze dasz sobie swietnie rade.... bo naprawde zaslugujesz na kogos o niebo lepszego!!! 😘 i tej wersji ja sie bede dla Ciebie trzymac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ja Ci chyba ten kabel sprezentuje na jakaś okazję najbliższą 😁

a te mieszkanie to większe jest? wiem że mniej płacicie? ale np. bardziej Ci się wizualnie podoba? i jak daleko od teściów? 😜 nie pisałaś Ty kiedyś że jeszcze bliżej...... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ogólnie to to jest mniejsze mieszkanie niż to stare no i fakt tu na starym lepiej mi się podobało,ale siła wyższa....trzeba było szukać oszczędności ,ale tam też jest ok.......a co do teściowej to jakieś 5 min wolnego spacerku........o ZGROZO.............. 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...