Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

laurana to trzymam kciuki! daj znać jak tam Dawidek się czuje i ile waży 🙂
bo z tą wagą to już coniektóre moją Ewę przegoniły 🙂 też już się nie mogę wizyty doczekać...a tu jeszcze 9 dni...

qrka nooo upały były straszne!! teraz znowu jest za zimno wg mnie 😉 ale i tak o niebo lepiej niż było...żyć się nie dało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no waśnie tak źle i tak nie dobrze, ja już zdążyłam złapać coś bo gardło mnie już boli 😞
Laurana trzymaj się tam i daj znać jak Twoja dzidzia rośnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Qrka to jeszcze się okaze ze Ty pierwsza mamuśką zostaniesz 😁
ale najważniejsze ze wszystko jest wporządku 🙂
Mysmy dopiero wstali :P w domu tak cicho tatuś w pracy to my spankko 😁
Mały od rana obija mi żebra :P
Ja będe miałam USG robione 11 sierpnia o ile bedzie tak posowało lekarzowi ;D
zobaczymy jak tam mój maluszek sie miewa i ile waży ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczynki 🙂,Qrka no to niezle ta twoja dzidzia sie pcha na ten swiat niech jeszcze troszke poczeka sobie w brzuszku
CZEKOLADKA jest mi bardzo przykro ze ten twoj jest taki niestety to co napisze to nie bedzie mile ja tez mialam takiego meza tylko ze on nie wracal nawet przez tydzien czasu i mowil ze pil a po czasie spotykal sie z jakas kobieta a ja siedzialam w domu z dwojka dzieci i tez obiecywal ze sie poprawi ale nic z tego (tylko ze on jak sie okazalo jest alkoholikiem) i naprawde warto sie zastanowic i postawic kroki w etapie rozdowu wiem ,ze to jest ciezkie tez to przerabialam i z doswiadczenia lepiej teraz niz pozniej z dwojka dzieci.Wiem ,ze sie to dobrze mowi ale bedzie dobrze zobaczysz. Nic mi sie niechce masakra leniuszek sie ze mnie zrobił 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc brzuszki. Ja od rana zamuje sie mieszkankiem i nic ehh.. Qrka dbaj o siebie łądnie jeszcze te 2 tygodnie i bedziesz miała dzidziusia przy sobie ale faaaajnie 😁 hyhy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite no właśnie u nas to wszystko było na wariackich papierach, bo jak dostałam pismo i moja mam a co ma dosłać do zusu to tam własnie było o tym szkoleniu i najgorsze co, to zaświadczenie lekarskie!! bhp jeszcze jakoś da się załatwić z datą wcześniejszą, bo prywaciarze za kase zrobią wszystko, ale problem miałam z tym od lekarza...na szczęście uruchomiliśmy kontakty lekarskie i znalazła się taka miła pani i miejsce dla mnie z wcześniejszą datą i wszystko się udało.
a Ty masz te wszystkie zaświadczenia???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do alkoholików...to nie wierze i nikt mi nie wmówi że alkoholik się zmieni, że przestanie pić. owszem, na jakiś czas tak, nawet jak podejmie leczenie...ale prędzej czy później ( np. przy zdarzeniu losowym ) zacznie znowu! są wyjątki jasne, ale niespecjalnie w nie wierzę.

Perełka ogromnie Ci gratuluję najlepszej decyzji w życiu! oby więcej takich kobiet jak Ty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie ten poprzedni wątek...zawsze mnie ponosi trochę jak pisze o alkoholikach 🙂

a od rana siedzi mi w głowie i na okrągło leci:
http://www.youtube.com/watch?v=-AWoZmAxKxg&feature=related

podoba Wam się? 😁 nie wiem co w niej jest, ale aż tańczyć się chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo! ja mam tak samo, ale jakoś tak samej się nie chce, no i na kasę musiałabym poczekać, bo nie wiedzieć czemu nie przychodzi..
Elu do wanny, wymoczyć dupkę 🙂 tak jak ja zaraz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yyyyy.....
Gdzie jest Lolinek?? 😞
Widze temat jak zwykle normalny o seksie z kablem przy kaloryferze.... 🤪 hhahha wariatkiiii 😁
Ej no to ja ustepuje miejsca 1 Qrce 😁 😁 😁 😁 😁 ja poczekam 😜
Odebralam wypis.... i nie wiem o co chodzi z jakims testem mann...cos tam.... ze 8ptk mam.
Z USG tylko pisze ze maly glowa w dol lezy i ze lozysko w 1 st dojrzalosci. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pasowały by mi takie włosy? Chyba za jasne co?
http://forum.szafa.pl/upload/foto_cache/ff1/6dd/0b4/2f4/941/fde/33c/8c9/fe8/1a7/2e_500x640.jpg
I ciekawe czy bym znalazła fryzjera,który ściągnie mi tą czarną farbę i zrobi taki kolor...Ale chyba ciemniejszy no.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To kupe kasy zaplacisz za to a do jakiegos nie sprawdzonego fryzjera nie ma co isc bo Ci wlosy zniszczy i bedziesz plakac 😞
yyy no wlasnie nie wiem... bo muslalam ze jak 1 st to ze juz dobre do wyjscia, a na forach roznych pisze ze to idzie od 0->4... wiec nie wiem , a znowu na innym ze im mniej dojrzale to lepiej bo czystrze i wiecej dostarcza dziecku tych wszystkich potrzebnych rzeczy....
ale ten test mnie ciekawiii.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...