Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No wlasnie ze nie...
A po drugie jakos kiedys tez jadlam klementynki i mi sie nic takiego nie zrobilo i ze niby nagle ? przez noc ?
A po drugie umylam raczki po zjedzeniu klementynek bo wiadomo ze sie kleily jak cholera 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe dochodzenie jak jakies detektywy 😁 007 Aga Ania zgłoś się

Kurcze szukalam , ale dziewczyny tam pisaly ze to normalne i ze im to bardziej wychodzi na buzi i na dekoldzie, i ze puzniej sie meczyly po ciazy chodzily po dermatologach i nie moga sie z tym uporac.

Agus dziekuje ☺️ ale ostatnio to mi sie polamaly wredotki jedne juz zadlugie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga czyli myślę że nie masz się czym przejmować, może jutro już zejdzie.

kurcze, czy ja jestem jedyna co wózka jeszcze nie ma?? ojjj jak pogonie tego mojego chopa!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
we wozku moze byc poduszka ale taka cieniutka... czy sa tez taklie kliny niby specjalne. A w niektorych wozkach sa regulowane spody w gondolach... jo tak mam 😜 heh
A tez nie wierze ze w jaks sniezyce czy w dzien co bedzie fest czaskajacy mroz ktoras bedzie spacerowac z dzidziulkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie Aniu 🙂 na pewno wtedy na spacery chodzić nie będziemy 🙂 troche szkoda że nie rodzimy np. teraz bo jeszcze byśmy się nachodziły 🙂

a ta pościel i poduszka do wózka są bardzo bardzo płaskie, więc się nadają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dokladnie 🙂 troszke zimowa pora nas bedzie bralo na spacerki ale wsumie tez dobrze, trzeba dziecko hartowac zeby puzniej co 5 min nie chorowalo.

Agaa jeszcze Ela nie ma wózka 😉
Z tego co dobrze jestem poinformowana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a masz już pościelone łóżeczko dla Marcelka? bo ja jeszcze nic...wsadziłam tam przewijak i całą torbę z pościelą i tak leży, dlatego nie wydaje się takie puste 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noa te od kompletu posiceli to jakie macie poduszki??? bo ja taka cienka.
i do rozka tez taka malenka cienka wiec jak co to chyba tez sie nadadza 😉
Ale wiecie czego nie sprawdzilam w tym naszym wozku?? czy czuc stelarz 🤢 bo jak tak to trzeba bedzie popodkladac czym konkretnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też taka zupełnie płaska....nie mogła by być inna. a jak będzie czuć stelaż to najwyżej dwie kołdry położysz, chyba tak można no nie? chociaż im twardziej tym lepiej dla dzidzia no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duża też w cudzysłowiu 😁 bo to też takie chuchro ze ho ho 🙂 właśnie, gdzie ona się podziewa???? 🙂

ano faktycznie, ale ona czeka na Krystiana...ja też sobie sama z kupnem wózia nie dam rady, musi mój ze mną jechać i koniec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...