Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

cześć dziewczynki 🙂
buuterfly a po co do doktorka? rutynowa kontrola? czy z USG? 🙂

moja nocka z pierwszym wstawaniem na coś do picia...a potem na siku 🙂 chyba się muszę przyzwyczajać...

Elu gratulację 36tygodnia 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluśka mam pytanie do Ciebie.
mówiłaś że tam w szpitalu dostałaś jedzenie dla kobiet po urodzeniu, dobrze zrozumiałam?
mogłabyś napisać taki przykładowy jadłospis 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 😘
Dobre wiesci.. 🤪 WROCILAM 🤪 hihih

NIe nadrabialam bo za duzo ale dokopalam sie do zdjecia Olenki... 🤪 🤪 🤪 LOLI BOSKA JEST.. 🤪 🤪 🤪.i widze ze ona tez ma takie smieszne usta jak moj maly na zdjeciu z USG 😜 hehe juz myslallam ze cos nie tak ma ...Ale widocznie taki sie dziwnie foty robia 😉
A co do jej wagiii... No niezleeee 🤪 🤪 🙃 🙃 hihih
Moj Marcelek ma 3kg....
Ale nie chcem straszyc i to juz pisalam ze wszystkie moje znajome co mialy USG tydzien przed porodem albo kilka dni przed to dzieci oooo wiele wiele wieksze sie rodzily... Ale moze to zalezy tez od dokladnosci urzadzenia nie wiem... 😜

A ja wrocilam..bo w sumie wiecie u rodzicow ok kazdy pomocny itd brat tez nie odstepywal na krok ale mezulek tesknil a jak lekaz mowil ze nic sie nie zapowiada na wczesniej, a i tak jak cos sie zacznie dziac to nie czekac do konca to zdaze ze spokojem... 😉
A u Was co tam??? 🙂 cos nowego??? 🙂

Loli albo Aga a moze dodatkowa rubrytczka z ostatniego USG waga dzidziulka??? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey dziewczny !! 🙂
Jejku wkońcu tu jakoś weszłam 😜
wczoraj to normalnie mnie roznosiło że ani na moment nie moge to wejść
FORUMHOLIZM 😁
Nam oczywiście ten yebany internet dalej chodzi jak chodzi 😠
a co lepsze to od wczoraj i tv nie ma bo brak sygnału ! 😠
Jestem już taka wkurwiona na tą veltre że szok ;////
Jak nie zrobią tego jak najszybciej to rezygnuje z ich usług 😠
Zaraz będe nadrabiać całe wczoraj i aż się boje 😜
ale ja się wczoraj fatalnie czułam było mi jakoś nie dobrze bolał mnie brzuch co najlepsze nawet kość ogonowa mnie bolała, krocze i całe pachwiny 🤨
Cały wczorajszy dzień myślałam co tu bazgrolicie czy któaś nie poszła już do szpitala, jak tam Eluśka opowiada swoj pobyt, co u Loli na USG yhhh powiem wam no uzależnienie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANulka to super że już będziesz z nami 🙂 :*
U mnie znó sytuacja odwróna od kiedy się dowiedzieli że jest już rozwarcie i poród tuz tuż to każdy jest nad opiekuńczy i najlpeiej zamnkneli by mnie w domu i dali teściową do pilnowania 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem Dosik wiem... I z checia ustepuje Ci 1 miejsca w rankingu... Ale lez duzo prosze bo kumpela tez mialal rozwarce ale na 1cm.. i stwerdzila ze juz nie daje rady i chodzila duzo i sprzatala i po schodach itd i faktycznie wywolala w 36 tyg. Oszczedzaj sie dziuba:***

A wczoraj do mnie wieczorkiem kolezanka dzwonila ze jej siostra.. w 33 tyg urodzila przez CC bo miala zapalenie pluc 😞 i malutki wazy 2070g ..jadl przez sonde i oddychal tez ale juz jest ok i wszystko robi sam... Tak mi szkoda takich dzidziulkow ze sie mecza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANulka dziękuje ale ja wcale nie chce 1 - szego miejsca w rankingu 😜
No musze uważać lekarz powiedział że już się oszczędzać
ale byłam w takim szoku jak to uslyszałam 😲
A Ty ANula jeszcze zadnego rozwarcia ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, jak mi jeszcze więcej dziewczyn poda wymiary to zaktualizuję tabelkę 🙂

Dosik to jest tak jak ja miałam z Ewą w 29tc, z wymiarów wychodził aż 33tc...to była dopiero masakra 🙂 stąd ten termin przed ostatni 16.08 😜 głupie to USG, po co są te wymiary skoro i tak się mamy nimi nie sugerować? 🙂 a ja bym się chciała zasugerować np 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ DZIEWCZYNY, DAWNO MNIE NIE BYŁO. ZMIENIAŁAM MIESZKANKO I NIE MIAŁAM NETA.

JA BĘDĄC NA USG W 33 TYG. DOWIEDZIAŁAM SIĘ ZE MOJA NIUNIA WAŻY 3100G, SZOK, DWA RAZY LEKARZ SPRAWDZAŁ. TERAZ CZEKA MNIE KOLEJNA WIZYTA 16 SIERPNIA, AZ SIE BOJE!!!!

AHA NO I ROZWARCIE 2,5 CM SIE UTRZYMUJE.

NADRABIAM POSTY, POZDRAWIAM ODEZWE SIĘ JESZCZE 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja nie wiem po co to skoro tutaj sie i tak sugerujemy terminem według OM 😜
jejku boli was też tak krocze i pachwiny ?? 😞
a w ogole miałam pytać bo słyszałam od położnej właąsnie że mam kupić sobie żel pod prysznic do kąpiel po porodzie i on ma być jak najmniej zapachowy by dziecko chciało pić z piersi też szuakcie jakichś takich specialnych czy normalne bierzecie ??
Bo ja wczoraj kupiłam z AA znów ten mama i ja do kąpieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooo Anka to niezle Twoja dzidzia chyba najwieksza ze wszytskich 😜 hihi i widze nastepna mamuska bierze gore w rankingu 😁
LOLIIII chyba nam sie uda na pozniejj 😜 hihih

Dosik no wlasnie wiem ale ja mam taki z ziai ten intymny brzoskwiniowy... i nie wiem no zostane przy tym chyba... a jedynie co to mocno nie namydlac i mocno splukiwac... bo to jest chyba nie realne zeby dostac bez zapachowy zel czy cos...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo Ania0303 🙂 mega długo Cię nie było 🙂 i dzieciątko tez duże! my tu właśnie przerabaiamy te same 'problemy' 🙂

Dosik ja mam płyn do kąpieli z johnnsona...chyba nie ma co popadać w paranoje narazie...jak by potem dzidzia pić nie chciała, to się będzie szukać przyczyn 🙂

pokażę Wam coś, pewnie rykniecie śmiechem jak ja i mój kiedy to zobaczyłam...
TO MOJE DZISIEJSZE ŚNIADANIE - PAN DOKTOR KAZAŁ JEŚĆ SAŁATĘ TO JEM 🙂 🙂 🙂
[URL=http://img198.imageshack.us/i/img3355ka.jpg/][IMG=http://a.imageshack.us/img198/4058/img3355ka.jpg][/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

SMACZNEGO ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...