Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Agaa nikt nie lubi pisać o smutnych rzeczach zwłaszcza jak dotyczą one jego samego. No ładnie byś nas wszystkie wyprzedziła 🤪, ale - ale niech Ewcia jeszcze siedzi u mamy chwilę i rośnie zdrowo. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No Agula może to już z czopu też tak o tym pomyślałam czekaj i obserwuj co się dzieje
oby wszystko było ok :**
Ja dalej zmagam się z tym prasowaniem mam mase rzeczy mam a jeszcze co chwile coś dodatowego robie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli sama wiesz jak to jest z tym leżeniem...nie da się 😞 wkurzające to jest.
wiecie, mi przy okazji stawiania się macicy kiedyś gin powiedział że to co się stało dajmy na to dzisiaj, jest wynikiem tego co robiliśmy dwa dni temu...no i on się mnie pyta, co robiłam dwa dni temu...i mi sie przypomniało...przesuwałam szafkę 🤨 cholera

Loli a Ty jak byś miała pewność że mała urodzi się zdrowa to byś nie chciała już dziś urodzić? bo ja tylko przy takiej pewności chce...inaczej niech sobie tam jeszcze posiedzi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolinko Ty też na siebie uważaj żeby się nie okazało ze to wody płodowe Ci się sączą jak bedzie tego za dużo to tez do szpitala jedź się skontrolować.
Ojojojojojj 😮 czyżby się zaczynały dziewczynki - wrześniówki sypać??!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli a pewna jesteś że to śluz?? bo żeby aż ciurkiem... 🥴

qrka będę krzyżować nogi 🙂 z dwa tygodnie chociaż jeszcze niech tam posiedzi...tęsknie do niej, jak każda z Was do swojego bobo, ale jeszcze nie czas 🙂

Dosik ja też chce prasować....!! a na siedząco czy stojącfo prasujesz? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGA... kurde trzymajcie sie 2 nasze pipuniee:** 😘 😘 😘 😘 😘 🤨
Ej ale to mialals na papierze jak sie wycieralas takie geste czy tylko z siurami?? bo jak z siurami to moze cos z nerkami nie tak 😞
No chyba ze to czop.. to no no kto wie 😘
I LEZEC MASZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wsadz sobie tylko jakas wkladke czy zwykla podpaske w razie co 🤔
LOLI..jak zaczelas to pranie to chyba od tego... 🤨 BO ja jak wysilek jakis wiekszy robie to tez tak mocno leci to cholerstwo 😞 jak bym siurala 😞
ehh..

A co do tego badania, to chyba wlasnie Eluska bedzie Ci to robic...
To nie jest obowiazkowe, i nie wszedzie proponuja ale same mozecie zawolac o to ze chcecie. Lepiej wiedziec na czym sie stoi niz pozniej dzicia bedzie sie meczyc.
A to do przeciwcial nie ma nic wspolnego bo to nie we krwi jest, tylko w pochwie. A do pupy tego nie wsadza patyczka tylko dotknie wkolo odbytu.

A posciel, bo mam same niebieskie i jakies takie wzorzaste i z kory a one sa sztywne... a jak maly sie urodzi to raz ze bedzie czestym bywalcem naszego lozka to nie chce zeby mial oczoplas jak wejdzie ze swojej bezowej kolderki w miski do jakies takiej wiecie... i sztywnej to kupilam bezowa taka z bawelny czy cos... i jaski w miare pod kolor 😉 a 2 coooo.... no okazja zeby kupic cos nowego 😜 ehhe
w pepco... 20 zl.. to nie majatek 😜 jak sie nie spisze to nie bedzie mi zal 😜

Ale jestem ztyrana 😞 i tez mi leci ten durny sluzz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leżę cholera, aż mnie już dupa boli 😠

no poszłam normalnie siku i później normalnie się wytarłam jak zawsze... ☺️ a tu na papierze krew różowa! taka chyba ze śluzem, nie wiem bo się przestraszyłam i wyrzuciłam ten papier! ale na czop to raczej nie wyglądało ( nie wiem jak wygląda czop... ), prędzej tak jak gin powiedział to coś z szyjką...mała się rusza cały czas, wypycha się...więc jest dobrze, mam nadzieje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha noo i te pasy... 🤨
patrzylam dzis na gatki zciagajace... ale kurde przeciez to tak zciska ze jakas masakra 😞 ja tekami nie moglam tego rozszerzyc to nie wyobrazam sobie jak bym miala to nosic 😞
Mama mowila tez ze od tego bardzo bola plecy bo to tak zaciska..a znowu luzniejsze kupic to nie ma szensu 😞
i nie wiem ... poczekam az urodze i najwyzej potem pojde zmierzyc czy cos i zobacze czy da sie w tym wytrzymac.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak sie wypycha??
kurde aga jedz do tego szpitala 😞 zrobia Ci KTG czy cos i badanie i bedziesz wiedziala na czym stoisz a jak cie zostawia to tylko da Ci pewnosc ze nie warto bylo czekac az do wizyty jutrzejszej 😞
z szyjka ale co z szyjka ?? ze co?? ze sie za szybko skraca??czy jak?? bez sensu troche 😞
nie wiem zapytaj sierpniowek jak wyglada czop albo kogos z wczesniejszych miesiecy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mocno myślałam o tym pasie, ale dopiero po urodzeniu, na allegro są mega tanie, nawet za 20pare zł., więc jak będzie potrzeba to kupię na pewno, bo teraz nawet nie wiem jaki rozmiar 🙂

ej wiecie co? mój szwagier dowiedział się o tym krwawieniu, widział jak się popłakałam...pojechał sam od siebie do mc donalda i przywiózł mi nowego kawowego shake!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 🙂 🙂 🙂 jest przepyszny 🙂 a szwagier kochany 🙂 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wypycha w sensie wyciska nogę albo co innego z boku brzucha 🙂

rozmawiałam z moim ginem...ja nie lubię panikować Aniu 🙂 najchętniej to bym do niego w ogole nie dzwoniła, ale mnie uspokoił i jutro na kontrole. jak się dzidzia rusza to nic się nie dzieje, ja już jestem spokojniejsza, więc i Ty się kochana nie denerwuj 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde ja przez Was urodze szybciej chyba... bo jak nie jedna krwawi to Olenka kawal pyzuli i Lolinek obolala to znowu domi ma rozwarcie i Qrka i anka... to eluska ma ze porod przedwczesny grozi... to znowu laski cukrzyca....Elunia tez ciagle sie denerwuje i spac nie moze,ja sie wykonczem przez was 😘 przezywam Wasze dolegliwosci bardziej niz swoje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wyc do ksiezyca chyba 😜.. bo dzieci kolki beda mialy i beda plakac 😞 a my razem z nimi z bezradnosci 😞
eeeejj a LASKI Z JAJKAMI 😎 wiecie cos o stulejce?? jak oni teraz to sprawdzaja itd?? bo kurde nie wiem jak mam zapytac o to zeby to sprawdzili i zeby w miare szybko operowali...zeby maly sie pozniej nie meczyl...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...