Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pewnie ogarnia się po powrocie i niebawem napisze. Wiecie jak mi się ciężko przyzwyczaić do zachowania Krystiana? 😮 Opiekuje się mną, chce we wszystkim wyręczać, tuli, całuje brzuszek, mówi do Franusia...A ja się przyzwyczaiłam, że wszystko tak sama robię. Ale korzystam z jego usług bo widzę ile mu to daje radości 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania no wez nawet nie swiroj 😘
Moja mala tez tak ma ze pare dni skacze kazdego dnia a puzniej cisza malo co sie odzywa :/
Przecierz sama dobrze wiesz ze juz malo miejsca maja nasze szkrabki.
Najgorsze tylko ja te swoje nogi wyciagaja i pupcie ajc az boli czasem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Brzusie 😉)
Yh miałąm fajną noc do nad ranem 😁
wczoraj znów z moim posioperzyliśmy i to dość ostro 😁
i nad ranem budze się jakoś żołodek nie tages cos mi nie dobrze, brzuszek boli jak na okres, od krzyża bóle też byłam juz lekko przerażona 😜
ale jak narazie nic tylko troche poboluje brzuszek 😁
A jak tam wasze samopoczucie ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Ela dziekowac... mi ciagle cos wylatuje galaretkowatego przezroczystego jak by troche czasem bialawego.... a to po jednodniowym ustaniu wylatywaniu sluzu....
DOMIIIII GDZIE ZES JEST????? ☺️
Ona mi mowila ze cos tam tez jak by jej lecialo ciagle...

KURDEEE...!!! wkurza mnie to!!! czemu nie moze sie wyswietlic w mozgu zielone swiatelko... tak jak Aga mowi krwawy czop... po tem wody kapiel wziasc dostac skurczy festa i pach pach a takie kuzwa nie wiadomo co Cie czeka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik Dosik no tak 😘 sioperzenie sie teraz spodobalo 😜 ja wsumie tez chcialam cos wczoraj zadzialac ale bolala mnie oczywiscie szyjka :/ wieczorem :/ i dupa nie moge nic dzialac wieczorem bo zawsze jak sie klade spac to ona mnie zaczyna bolec 😞

No wiem wlasnie z tymi wodami to troszke ciezko wyczuc, bo czasami jak mam wkladke to mi sie wydaje ze ona taka jakas zabardzo mokra ale nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co tu pisać o Krystianie...Hm...SZczęśliwy chodzi i wszystkim mówi , że to jego brzusio jest, że to jego mały Franuś ☺️ W kółko mi powtarza, że mnie tak bardzo kocha, że jestem taka wyjątkowa, że przy mnie czuje się jak w domku i że mu dobrze itd itp.
A z moim mózgiem się strasznie porobiło...Dziury mam jak w serze 😮 Chcę wam coś napisać , a za chwilę zapominam i za Chiny nie mogę sobie przypomnieć co 🤪
Hahaha 😁 A ostatnio to Krystian już w ogóle wszystkich na łopatki rozwalił... Nachylił się do brzucha i gada do Franka. A ja się zaczęłam śmiać, że tutaj to on ma nogi i że jak chce mu do uszka mówić to musi niżej gadać 😜 A on do mnie przy rodzicach KOCHANIE TO ROZCHYL MOCNIEJ NOGI BO JAK SIĘ ZROBI WIĘKSZE ECHO TE FRANEK LEPIEJ BĘDZIE SŁYSZAŁ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo malego zescie gdzies przezucili w inne miejsce 😜 a potem sobie wrocil;p hehe
A to ja tam zawsze tak mialam po sipoerzeniu... ale tak teraz bez??
kurdee moze juz sie wziol za wylazenie??:P

OBYYYYYY 🤪 🤪 🤪
ale co tam nadzieja matka glupich...a kazda mama kocha swoje dzieci 😜 hihih

😠dzwonie do karola i mowie ze cche isc na KTG bo mnie boli brzuch itd a on ze to potem przyjedzie pod porodowke i bedzie krzyczal przyyjj i sie smieje.... 😮 idiota...on myli ze nie wiem to nie boli albo cos 😮 wkurzyl mnie... a na bank po 15 min wyjdzie i tak z porodowku na wozku bo po scianie zjedzie.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pod tym względem to on zawsze taki był czuły, troskliwy itp. Taki prawie jak baba jest w tych sprawach. Wczoraj jak wracaliśmy z tego Poznania to widział już, że się tak kręcę na fotelu i źle się czuję i mi mówi, że muszę mieć lekki poród. To się go pytam Czemu? A on, że skoro teraz się tak męczę to chociaż poród mi się lekki należy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jacie Anka ten Twój to sobie ciągle jaja z pogrzebu robi 😞 Ślepy jest, że teraz to już dla Ciebie jest wielka męczarnia? Nawet już nie mówiąc o bólu tylko nawet psychicznie to wykańcza...Ja mam jeszcze czas, ale wam to się nie dziwie...Jak będzie bliżej terminu to też będę tak się zadręczała czy to już czy nie. A takie myślenie męczące jest 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahahahahah 😁 aaa to dobre z tym echem.. ale to mojej siory chlopak cos ostatnio tez o rozchylkeniu nog ale ze oni beda swiecic marcelowi latarka bo moze sie zgyubil i swiatla nie widzi gdzie ma wyjsc... czy jkaos tak...

A moj brat do matki ze mam rozwarcie... a to o rzstepy na brzuchu chodzilo 😜 ahha i probowalysmy z siora go uswiadomic gdzie jest rozwarcie a on cos tam... i ze odrazu moglysmy powiedziec ze w pochwie ahhah 😜

czasem takie smeiszne sytuacje wychodza 😜


kurwa ale ta sekretarka w tej przychodni pustaaaa 😠 😠 dzwonie i pytam czy jest dzis jakis lekarz ona ze nie... a ja czy moge chociaz na KTG przyjsc i pojde z tym do mojego lekarza...a ona ze nie bo nie ma poloznej.. to mowie ze mnie boli i ze chce tylko wydruk KTG i do mojego pojde itd bo nie chce zamieszania w szpitalu robic.. to ze mam sobie na 8 jutro przyjsc... rozlaczylam sie bo bym jej cos MADREGO powiedziala 😠 😠
Jak do wieczora mi ten okresowy bol nie minie to chyba pojade do tego szpitala na KTG bo kuzwa tu sa sami utrudniajacy ludzie do okola... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...