Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczynki jak tam na dzis samopoczucia?Anulka sliczne bodyy,powiem wam ,ze ja biore jeszcze te tabletki a i tak mam co jakis czas male skurcze ,a co do czopu to roznie to wyglada tak jak piszecie z czerwonymi niteczkami podbarwiony na brazowo taka galaretka .Jestem nie wyspana od dwoch tyg o 2 w nocy pobudka i nie spie do 4 masakra kazdy dzien jak w zegarku,tez tak ktoras ma ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anulka a wiesz że nas tam właściwie nie uczą oddychania? 🙂 więc nie wiem po co to jest, bo w necie wszystko co ona mówi jest...fajne było z dietą połogową, ale np. ostatnio o połogu? to ja wszystko wiedziałam, a nawet wiem więcej niż ona powiedziała!
ale jeszcze jedne zajęcia i myślę że z głowy 🙂

Perełka ale Cię mega długo nie było 🙂 jak Ty się czujesz oprócz tych bezsenności? jakieś skurcze, rozwarcia itd? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu obserwujemy swoje ciała 😁

ale hmm jak dla mnie za wcześnie, wrzesień to wrzesień, nie sądzę żebym teraz urodziła. to 36tydzień dopiero idzie 🙂 Wy macie bliżej z pewnością 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dlugo mnie nie bylo ale w nocy o 3 zerkam do was 😉 jak bylam u lekarza to nic mi nie mowil o szyjce i rozwarciu tylko tyle ze mam wytrzymac jeszcze ze trzy tygodnie,a na temat tabletek nic 😮kazdy mowi az je odstawie ale ja sie boje ,wczoraj czytalam ze laski jak odstawily to do dwoch tyg urodzily 🤔a przed porodem dzidzia sie wycisza i malo co sie rusza ktoras tutaj pisala ze sie martwi bo bobas malo sie rusza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia to witaj w kulbie jeszcze mnie skora swedzi na dloniach i stopach ze hej i pije nonstop calcium fuujjj to jest nie dobre ,a my jeszcze teraz w sobote na wesele mamy isc kazdy mowi ze odwioza mnie z niego hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moja dzisiaj spokojna jest właśnie 🙂 ale jej godzina to 21-23 🙂 wtedy szaleństwo brzuszne straszne 🙂
hmm Perełka to jeszcze troszkę...krzyżujemy nogi i ściskamy poślady 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PERELKA>> to jaaa 😜
On u nas w domu jak jestem to nic.. cisza... a jak jestem u rodzicow to jakas masakra jak koziol... niew wiem czemu.. ooo np dzis to moze ze 2 razy sie ruszyl dopiero 😞
i co mnie jeszcze niepokoi... to te bole okresowe... normalnie jak bym miala okres sie czuje i ten najgorszy dzien 😞
iiii... dzis mi wcale sluz ani nic nie leci....

nie wiem o co chodzi... 😮

Ale zaraz jakas kapiel ide wziasc ciepla to moze pusci ten bol...
dziwnie sie czuje jakos tak..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zaciskac z doswiadczenia co wiem to sie nie da 😜 Aniu tak przed porodem jest zaczynaja sie bole miesiaczkowe bol krzyzowy ale nie kazda ma i wiem co to oznacza az ci wspolczuje bo nie wiadomo gdzie wejsc idz do wanny posiedz z ciepla woda pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie będę panikować, tymbardziej że teraz nie mam ani auta, ani męża ani mamy żeby mnie zawieźć do szpitala 🙂 patowa sytuacja hehe
a pozatym ja nic nie czuję, żadnych symptomów nie mam...nawet krocze przestało boleć?! wow...

Anulka dobry pomysł z tą kąpielą! eloite ostatnio taka kąpiel to uratowała życie...bo też się biedna źle czuła.
a te bóle okresowe to w necie pisze że jak najbardziej to może być rozpoczynający się poród 🙂 także może to dzisiaj w nocy? 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale ze co ze to juz sie zaczelo??????????????? 🤨 🙃 🙃
( lampka ZIELONA NADZIEJA mi sie zapala 😜 ) ahhaha

PErelka aaa np masz gdzies wpisane tes mannga?? bo to jest test plodu jak noworodkow po porodzie.. i jesli ma dzicia wsio oki to mozesz rodzic... 😉 moja znajoma CC przez zapalenie pluc rodzila w 33 i maly wazyl 2070 i po 2 dniach juz normalnie oddychal i jadl 😉 wiec to chyba mozliwe 😉


a dzwonil Karol... ale sie martwi... WKONCUUUUUUUUUU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu nie mam ,u mnie przy corce rano o 4 odszedl czop potem o 7 bole i tak do wieczora,o 0:25 urodzila sie za pomoca lekarzy wyciskali mi ja bo sie zaklinowala i bole mi przeszly wiec wiesz w kazdej chwili moze sie zaczac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeśli są bóle menstruacyjne tzn że mogło się zacząć 🙂 🙂 🙂 🙂

kurde a od tego gadania to mnie tez brzuch rozbolał hehehe

Perełka ale to on jest malutki...jak by miał się teraz urodzić czy nie? lekarz nic na to nie powiedział, że mało waży?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dobrze by bylo 😉)) co jeszcze brat zobaczy malego przed wyjazdem na kolonie... bo biedny tak mu smutno bylo ze juz brzucha nie bede miala 😜 eheh i zdjecie szybko telefonem zdazyl sobie ze mna z brzuchem zrobic 😜 ahah
A 2 Karol ma wolny weekend wiec niech sie dzieje co chce... 🙂))

Noo Perelka pewnie ze w sam raz... i to bylo w 34 tyg tyle wazyl czy w ktoreym?/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...