Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Loli się gzi 😜 albo ten jej chop to jakiś długodystansowiec? 😜 albo z Loli szczęściara i ma mega długą grę wstępną? 🙂

Perełka no właśnie...dlatego może takie eksperymenty sobie odłożę na moment kiedy serio już nie będę mogła wytrzymać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj skurcz.... eheh 😜

nie to nie jest smieszne.... 😮

dobra ta kawa szybko dziala 😜 eheh

Eee mi chyba z tymi bolami okresowymi to nie grozi.. jedynie faktycznie porod...
maly sie nie rusza tzn dopiero 7 razy...
boli ..
i ten surcz...
gorzej byc nie moze..
a jeszcze nie ma ze kurna boli dzis karol przezyje swoj 1 gwalt...a potem mozemy pojechac na KTG 😜 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perełka widzisz jak ja znam ANulee naszą kochana 🙂
Ty tam uważaj z tymi skurczami co tam sama w domu nie urodzisz
ciocia domi nie umi jeszcze porodów odbierać 😁
Bzyknij mocno karola dwa razy biegem po schodach i jedz na KTG może podziała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelka gorzej nie... bo i tak porod mi sie milo nie zapowiada bo musza mi antybiotyki podac bo mam te pie*** bakterie i zeby maly sie nie zarazil.... lekarz powiedzial ze 4 godziny przed wiec raczej dluuugi porod mnie czeka.A tym bardziej ze maly za maly nie ejst a ja raczej drobna jestem wiec ciekawie bedzie 🤢
I to wiem... i na to wszystko to jestem przygotowana....

noo i teraz boli mnie krzyz.... siwetnie 🤢 ja juz lepiej pojde po to cos..bede za niecale pol godzinki i pomysle czy to wezme...

A PErelka tobie to w sumie zapisal po co??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANula mnie mój lekarz wkurzył bo wczoraj w tym artykule co Aga dała linka pisze wyrażnie że zakarzenie tzreba wyleczyc by dziecko nie przechodziło przez zakarzony kanał rodny
a on co mi powiedział ze tego sie nie wyleczy w ciąży 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wkurwilam sie ..... 😮
zobaczylam w necie co pisza na forach o tym.. jedne zajebiscie ze pomoglo itd a inne ze pizda ze nic jedna ze sie odwodnila, i jeszcze ze wod malo miala przez ten olejek.. zall.... i ze co olejek jej wody wypil???? bez sensu...
za wczesnie wypila glupia...
kurde ide raz.. pisze ze 3 -4 lyzki... ja wypije 2.5 tak jak jedna laska w tym samym tygodniu co ja wypila i urodzila w nocy a wieczorem wypila.... wiec idem raczej.... no najgorzej to sraczke bede mialala wkoncu... bo to na dziecko nie wplywa...

ehhh... jak ma wywolac to wywola jak nie to nie trudno poczekam z moim "okersem "

aaa loli tam dawaja po garach rownoo 😜 ehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga ale o lewatywie to samo pisze... i to jest bardziej zyzykowne jak robisz sama bo mozesz sobie cos uszkodzic a to przeczyszcza... wiec chyba sprobuje...

No jedynie co to chyba mi tylko te jelita przeczysci wkoncu...
A nieraz pisze ze to wykozystywali w szpitalach w dawnych czasach to chyba az tak zle nie ejst...

no zobaczymy duzo tego nie wezme...
A tez laski to biora na wlosy paznokcie.. wiec nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tam też przeczytałam, że jak nie masz rozwarcia odpowiedniego, jak nie masz skurczów to nie można tego stosować, bo możesz sobie narobić nieciekawych rzeczy....
no nie wiem, rób jak uważasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie chciałam Ci pisac, że juz lepiej z ta lewatywą, przynajmniej Cię przeczyści 🙂

mi lekarz mówił, że jak właśnie skurczów nie ma, to robią w szpitalu lewatywę, a nie dlatego też żeby oczyścić jelitka...więc rob lewatywę! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...