Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hehehe to idź się kąpać i nie marudz nam tu 😁 bo tyle pomysłów co padło a Ty z żadnegon ie chcesz skorzystać 🙂 🙂 🙂

Dosik no ale patrz, tam też dużo dziewczyn pisze że seks pomaga, tzn przyspiesza...a dużo przypadków to że nic nie daje...także czy ja wiem czy jest jakiś naprawdę skuteczny sposób? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo WY mnie straszycie.. ja bym poszla po to ale Wy mnie odwiodlyscie od tego.... 😞

A ja uwazam tak ze niektore laski przesadzaja... i za szybko wszytsko robia i mysla ze im to cos da...jak sie dobrze czuja tzn objawy jak nasze... a rozwarcia itp brak , nie wiadomo jak dzieci czy duze czy ulozone czy co... to potem tak jest ze nic nie dawaja im te sposoby "ostateczne" I na chama cos probuja i nie wychodzi im...
I ja nie mowie bo moze niektore rzeczy robilam tez za szybko ale to tez glownie dlatego ze no nimt za mnie tego nie zrobi ... a jak widac nie dzialolo... 😜 na szczescie/ nieszczescie...

I nie oszukujmy sie cudow nie ma... natura sama wie co robi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu no nareszcie zrozumiałaś 😁 😁 a kto sprzątał na kolanach dom? 🙂 wiem wiem...ja też mam na jutro tyle sprzątania że to jest szok! a chciałabym już tak porządnie przed porodem wysprzątać i mieć spokój.
poczekaj...ciąża trwa 40tygodni, więc dopiero jak tego 30go nic się nie będzie działo to możemy się nakręcać olejkami, masażami i innymi ziołami 🙂
ale widać chęć urodzenia wcześniej jest o wiele większa.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy sie boi kombinować bo tu chodzi by dzieciaczkom nie zaszkodzic kazdy woli jak najbardziej naturalne metody stosować 🥴
ale ja jak nie urodze do moich urodzin to koniec sierpnia tez juz cos chyba zrobie lewatywa albo ten olejek bo ja juz nawet nie umiem w aucie usiedziec czy gdziekolwiek to ejst dla mnie CHORE !! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jakiegoś innego forum:
ja mogę opisać swoją przygodę z olejem. początek 40 tc mając już dość pytań kiedy urodzisz czemu jeszcze nie itp postanowiłam wypić olej rycynowy. wypiłam zmieszałam 1/4 szkl z 3/4 szkl soku i wypiłam smak nie najgorszy no i w sumie po jakims czasie nawet zapomniałam że piłam a wypiłam o godz 13. o 16 zaczął pobolewać mnie brzuch jakby na przeczyszczenie chodziłam do łazienki ale nie było to nic mocnego wręcz trochę wysiłku. no i później o 17 zaczeły się skurcze najpierw co 15 później co 10 i po 18 stały się mocne i regularne co 5 minut., nie dałam rady sięruszać o 20 postanowiliśmy z mężem pojechać do szpitala. tam zrobiono mi ktg i badanie gin położna stwierdziła że są to skurcze przepowiadające. więc wróciłam do domu skurcze zaczęły się co 4 minuty więc postanowiłam wziąć nospe i zasnełam spałam jak zabita do rana. 3 dni później postanowiłam wypić łyżkę tej mikstury po tym czyściło maksymalnie ledwo już chodziłam do łazienki. ale skurczy po tym brak więc słabo wierzę w takie mikstury. wydaje mi się że jeśli komuś jest już pisany poród to po prostu urodzi nie zależnie od tego co zażyje lub co będzie robić. więć chyba lepiej czekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej wiecie co... sram ide po ten olejek... tu laski to stosowaly itd.. a w te szalwie i maliny( co powoduje krwawienie nie wierze... moja sioras pila krwawnik na okres i jkoas dupaaa bo ma nadal raz na jakis czas)...

Nie wypije duzo 2 lyzki maks... bo ja sie tego szpitalnego wywolania oksy..czyms tam boje bo to BOLIIII 😞
A jak nawet to bede smarowac sobie krocze tym olejkiem moze rozciecia unikne jak nie przyspieeszy niczego...

ide ubieram sie i ide i nie czytam co piszecie bo znowu mnie odwiedziecie od tego!! 🙂

tez was kocham i wiem glupol jestem 🙂 ale na seksik niestety liczyc nie moge to chociaz cos sprobuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie codziennie, ale staram się po każdej kąpieli...

idę zjeść zupkę grzybową 🙂

a Loli to już by mogła się nie wygłupiać, bo moja wyobraźnia nie jest aż taka rozbudowana, żeby wiedzieć co oni tam wyprawiają hehehee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...