Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oooo Iwwa to teraz czekamy aż Cię trafi 😁
Anulka no jak Aga pisała coś tam ze masz jej eska napisać co i jak
to w mojej głowie juz Cię widziałam z torba pędzącą do szpitala 🙂 😁
i se myśle to na dniach będzie nasz wrześniwoy Marcelek na swiecie
a tu takie rozczarowanie jeszcze tu siedzisz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde no moze kawe zaczne libic?? chyba ze wkoncu sie wykupam???????? ooo to bylo byyy cudnieee 😁 ahahha


a ja ostatnio tez mi sie snilo ze bylysmy razem na porodowce juz wszytskie urodzily i cale we krwi w jakies duzej lazence zesmy sie myly... jedne wlosy we krwi rece masarka.. i nikt nie chcial mi powiedziec co urodzilam... 😮 hahaha


PSYCHIATRYK WITAAA 🤪 🤪 🤪 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w momencie wysyłania postu odpisała 😁 jest na KTG!! i potem ma jeszcze usg, więc wpadnie potem i wszystko opowie 🙂 kolejna chętna żeby zostać sierpniówką? 😁 jasne, wszystkie urodzmy w sierpniu hehe a wrzesień pusty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps Agaa: "sioperzenie ostatnia deska ratunku" 😁 u nas najwidoczniej nie działa
Loli wczoraj miałam przeboje z tym kuciem znowu już myślałam ze męża pogryzę tak się gagatek pchał na dół 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo dziwne ale mnie juz sie tyle razy snił szpital porodówka, juz mi w snie wody odchodziły masakra 😁
wydaje mi się ze te sny to z leku.
Tak w ogóle to wczoraj jakos tak siedziałam i napadła mnie myśl że boje sie porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik ja zaciskam nogi przynajmniej do niedzieli, poki stary wróci hehe
Acha apropo`s tego spojenia łonowego. Powiedziała, że mały b. uciska główką na pęcherz, a pęcherz opiera się na spojeniu. I przez to też ze jest stały nacisk na pecherz, zrobily sie te bakterie i zapalenie. No i jesli dotrwam to maly za 2 tygodnie glowe "wpuści w kanał" a ja w brech hehe, no główka w kanał wejdzie i nie będzie bolało. A spojenie bardzo juz mi sie rozeszlo, troche za bardzo i jesli nie posunie sie bardziej to nie bede musiala nosic pasow i sie usztywniac po porodzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka napisał(a):
ps Agaa: "sioperzenie ostatnia deska ratunku" 😁 u nas najwidoczniej nie działa
Loli wczoraj miałam przeboje z tym kuciem znowu już myślałam ze męża pogryzę tak się gagatek pchał na dół 🙂


gagatek pchał się w dół? 🙂 i męża chcesz gryźć? 🙂 🙂 czyli Dawid = gagatek? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha Qrka dwuznacznie to zabrzmiało 😁

Iwwwa damy na pewno 🙂

swoją drogą to długo się już sioperzą...się przejęła laska tym znakiem na niebie 🙂 🙂 🙂)

Dosik hmm no jak mozesz nie wiedzieć? 🙂 pisze na nim 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, Dosik, nie działa kurdę no 😜
podobno dzidziusie przez porodem cichną to pewnie Iga się jeszcze długo nie wybiera na drugą stronę brzusia bo wierzga jak dzikus 🤪 cały czas, jak nie pupeć to nogi wystają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...