Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mam jeszcze 10 pieluch do wyprasowania a tak mi sie nie chce znowu mam lenia 😞
ale popoludnie dobrze sie zapowiada bo przyjezdza do mnie moja byla sefowa z corka (opiekaowalam sie tosia przez rok pozniej ciaza i musialam zrezygnowac) i nie moge sie doczekac zeby ja zobaczyc bardzo sie za nia stesknilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie wiem o co chodzi Anuli, że te co myślą że cc nie boli to jednak boli...przecież tak jak napisałaś to jest operacja...więc boleć musi, powłoki brzuszne są przerwane, ciągnie jak ciul!
więcn ie wiem....może jutro nam wytłumaczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kiedyś czytałam pewien artykuł, ale nie chciałabym jednak nikogo straszyć.
rzecz była tylko w tym, że ponoć ze znieczuleniem i nawet z samą narkozą bywa różnie. i zdarzały się zabiegi, podczas których pacjenci byli świadomi i mieli czucie nie mogli tego jednak okazać bo np. nie mieli władzy nad ciałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co moja kuzynka miala CC miesiac temu i mowila ze najgorsze to pierwsze kilka dni bo ciagnie jak sie chodzi a teraz smiga jak szalona i przyznala mi sie ze juz 3 tygodnie po porodzie zaliczyla sioperzenie z mezem i bylo ok 🙂.A no i na nia tez oxytocyna nie podzialala i dlatego miala CC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite dokładnie, chociaż to pewnie skrajne przypadki są....ale straszne to musi być!

Loli to przyjemnej kąpieli 🙂 mmm

Asiu i właśnie ja czasem sobie myślę ( nie żebym chciała już się zmężem posioperzyć, skądże 😜 ) czy CC nie jest w pewnych przypadkach lepszym rozwiązaniem...szybko...a żę boli? szwy po cięciu też bolą, źle się siedzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie bo po CC to kanal rodny nie jest "rozwalony" i wtedy chyba sie szybciej dochodzi do formy lozkowej 😁 a po porodzie naturalnym to slyszalam ze 6 tygodni trzeba odczekac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...