Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czekoladka napisał(a):
trzymam kciuki,najwyższa pora żeby któras na porodówce wkońcu wylądowała,bo ilez mozna czekać 🙂


ciocia czekoladka już sie nie może doczekać 😁 😁
ja zresztą też nie!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie tylko teraz cos znow zaczeła kłuc szyjka 😞 boze ilez ona sie moze skracac? przecierz ja juz od miesiaca tak mam 😞 dzien w dzien... ale powiem wam szczerze ze juz te bolace uklucia na mnie jakos nie dzialaja jakos sie do tego juz przyzwyczailam nawet mnie nie prostuje 😁 jak mala przysadzi pozadnie glowka 😎

AGAAAA SMIERDZACA BABA DZIS WYJECHALA NA 2 TYGODNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUPIIIII CHWILA ODPOCZYNKU OD JEJ MORDY 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej cos dzis kiepski dzien mnie tez brzuch pobolewa i to tak jakby skurcze ale wydaje mi sie ze na skurcze to za slabo 🤨 no i jak chodze to mniej boli niz jak siedze wiec mam zamiar jechac do marketu na zakupy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hurrra nasz Lolinek uwolniony od smrodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁

zobaczysz, to pewnie przez nią Cię hamowało! 🙂 ha! jak dzisiaj wyjechała to czekaj niech mała łyknie trochę świeżego powietrza i zaraz będzie chciała wyjść 🤪 🤪

Bobas dobry sposób 🙂 ja też chce jechać po jakieś kaftaniki dla małej...bo mam tylko takie mini mini w rozmiarze chyba nawet mniejszym od 56...i kurde nie wiem czy mi córa wejdzie do nich ze swoimi gabarytami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie było identycznie podczas okresu. Nogi jak z waty i wyłam zwinięta w kłębek i cała się trzęsłam z zimna. Bez tabletek też było słabo. I to nie tabletek typu apap, panadol czy nospa. Najchętniej ketonale, pyralginum itp.
Malutki się prawie nie rusza. Delikatnie czuję tylko jak czasem nóżkami poruszy. W boku mnie też coś kłuje. Kurdę no Elka bierz się w garść!!!! Nie tak to będzie wyglądało i koniec kropka. Spróbuję to rozchodzić....Ale nawet jak bym jechała na porodówkę to chciała bym zabrać laptopa z wami w środku, żeby wam pisać wszystko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo tak Elu, u mnie bez nurofenu ultra forte ani rusz 🙂 także wiem co czułaś!!

w lapie nie mam internetu, ale za to w komórce mogę za darmo odbierać i wysyłać maile, więc jak by co to pisać na maila z brzuszka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że pojadę 🙂 muszę, bo serio nie mam tych kaftaników większych...a poza tym jedziemy na urodziny do mojej muti więc tak przy okazji zahaczymy o tesco 🙂

Asik to sporo tego kupiłaś jeszcze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik Ty weź się nie smuć że masz skurcza, tylko ciesz że jakiś objaw wreszcie jest! kurcze...tylko czy to już ten skurcz czy nie ten? 🥴 z wodami jest jednak sprawa bardziej jasna....

Asiu no faktycznie, mówiłaś o tym zasilaczu! no to oczywista sprawa 🙂 a dla siebie coś kupiłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bobas tez wlasnie mam ochote wskoczyc do primarku i kupic cos wlasnie fajnego dla siebie, juz dzis rano wlasnie rozmawialam z dziewczynami na temat zakupkow no ale niestety trzeba poczekac 😞 a tyle przecen teraz juz jest bo sie skonczyly wakacje ze za smieszne pieniadze mozna bardzo duzo zeczy wychaczyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...