Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aśka no ta co pokazałaś też jest super 😉)
widzisz Elka jak się Krystian stara i jaki dobry dla was 😁
Czekoladka wyśpij sie kochana :*
kurdeee ale leje co za pogoda ciekawe czy jutro też tak szaro i deszczowo będzie
ale tu dziś cichawooo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku Asiu to zazdroszczę u nas tak brzydko że łoo 🥴
Ciekawe co z moim nocnym Markiem juz kilka godzin jej tu nie ma 🤔
jejku wczoraj dostałam od brata cała torbe gazet, ksiązek poradników o ciazy narodzinach dziciach itp 😁
kiedy ja to wszystko poczytam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie troszku nie bylo, ale moj wrocil z pracy i poszlismy na jakies zakupki puzniej zaczelam robic obiadek no i jeszcze naczynka pomylam ogarnelam cos i teraz troszku odpoczywam
Widzialam DOSIK ze masz do mnie jakies pytanie :> a wjec slucham cie kochana
Agus dziekuje :* moja ulubiona liczba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się wkurzyłam i wykorzystałam pierwszy raz tak na poważnie moją piłkę do pilatesu...skakałam a niej ponad pół godziny! niech się dzieje co chce...

Dosik a czemu py tasz o ten budyniowy śluz? mój taki jest od jakiegoś czasu, co jakiś czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie, na to że jem jak popieprzona, że wyglądam coraz gorzej, coraz ciężej mi ze wszystkim...że mój tak podchodzi do tego porodu z rezerwą...no tak, i tak go tam nie będzie to co się będzie przejmował! 😠
mówię mu np. dzisiaj że na wyjście ze szpitala chce gondolkę dla małej, a on "po co, mamy fotelik' a ja że nie chce do fotelika, że jak nie 'przyjdzie' nam do tego czasu wózek to ma pożyczyć od szwagierki, to on do mnie 'to sobie sama to załatw, ja nie będę teraz po to jeździł"...no żal...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa ja tez ostatnio wpieprzam za trzech 😞ale lekarz mnie uprzedza ze tak bedzie to normalne bo dziecko teraz pobiera wiecej pokarmu.A co do wgladu to wstyd mi sie przyznac ale wczoraj dostalam kosza(lozkowego) od mojego meza i odrazu pomyslalam ze mu sie juz nie podobam a on mnie przeprasza ze jest zmeczony itd ale co se ubzduralam w glowce to zostalo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobas o takich rzeczach to ja nawet nie chce myśleć, bo się ryczeć czasem chce...że on może tylko zmyśla że tam jest dziecko i nie będzie go stukał...a może chodzi o mnie? nie no wiem...tak myślę tylko w gorsze dni, jak np. ten 😞 jutro będzie pewnie lepiej...
więc doskonale rozumiem co mogłaś poczuć:*

Dosik na razie nic 🙂 podobno to co robisz teraz będzie miało skutek za dwa dni....więc zobaczymy! ale jak fajnie się tak poruszać do muzyki!! mmm super! i stawiam na to że jutro będą zakwasy 😜
hmm a ten śluz ma u Ciebie jakiś zapach? ja normalnie to mogłabym majtki dwa razy dziennie zmieniać...i wstyd się przyznać, czasem tak robię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiuu ja mam tak od ajkiegos czasu ze mi się wydaje że nie jestem atrakcyjna dla mojego i ogólnie 🤨 I mimo iż mój mi komplementuje itp to jakossobie ubzdurałam że nie kręce juz g jak kiedys itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiesz co ja od mojego śluzu żadnego zapachu nie czuje
ale wkłądek ile aj na dzien wykorzystam, a jak mi sie troche sluzu na bielizne wydostanie to zaraz tez zmieniam majty 😜
lubie czuc sie czysto 😁
dzis mój depilował moją mysz prawie godzine 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik postaw się w mojej sytuacji i od razu będzie Ci lepiej 🙂

opierdoliłam mojego przed chwilą! nie dostał jeszcze takiego opieprzu odkąd jestem w ciąży! ale oczywiście wypił to piwo! qrwa bo się nie może powstrzymać! 😠 😠 co z tego że jedno? nie rozumiem tego chopa, co za nieodpoweidzialny typ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę??? 😁 wow, to co, albo tak zarosłaś albo on taki precyzyjny? 😁 wzorek robił? 😁

Asik ciesz się że nie masz tego śluzu...to żaden objaw, a jest bardzo niekomfortowo! 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Twój przynajmniej tłumaczy to tym że boi się że bedzie stukał dziecko
mój niby to robi ale ja nie mam pewnosci że go krece jak kiedyś 😞
i nie wiem czy nie robi tegoo bo ja czesto chciałam 😜
Agusia bez nerwów spokojnie facec to temat rzeka neistety i ich wybryki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli to mój nie ma takie budyniowatego koloru tylko tak ajk Aga pisała aż na zielonkawy przechodzi 😜
On jak to robi to jest strasznie rpecyzyjny delikatny i ostrożny 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...