Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

nie no Dosik, tak to ja na niego nie narzekam...bo i robotny jest w cholerę, w domu wszystko zrobi, ale te jego podejście do pewnych spraw mnie wyprowadza z równowagi!
ale racja...temat rzeka więc - wystarczy.

a o tym że nie będzie stukał dziecka, to dla mnie to jest chore wytłumaczenie! ale już to przerabiałyśmy w prawo i w lewo, więc też - wystarczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moj tez jest po jedny piwie no i oczywiscie gra ale i tak jak na niego to dlugo dzisaj ze mna posiedzial to chyba przez to ze walnelam focha po wczorajszym i chcial byc mily 🙂 ja go bardzo kocham i rozumiem to jego granie ze musi sie zrelaksowac po tygodniu pracy ale czasami to udusic to za malo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobas ja też pewne rzeczy potrafię znieść, zrozumieć, ale nie te piwo wstrętne! uhhh...

Loli no aż tak nie cuchnie strasznie, ale przeszkadza mi ten zapach! może to jakieś zapalenie jest czy co?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha no mi ten zapach tez przeszkadzal, czulam go normalnie czasami nawet jak przy kompie siedzialam ochyda, dobrze ze juz tego nie mam.
Dosik a twoj to chyba rekord ginesa pobil :P z tym goleniem , co ci wyskrobał ? raba ? czy szesciokata :> 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mąż Dosika w takie przyziemne sprawy jak romby czy sześciokąty się nie bawi 🙂 odrazu wali w ostrosłupy pięcioramienne 😜

Asiu ja nie miałam i już pewnie mieć nie będę...nie wiem czemu mi ich nie zrobił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj juz doszedl do wprawy z goleniem 15min i po sprawie 😁 😁 😁
Agaa tu w warszawie to badanie jest wymagane do przyjecia do porodu moze zapomnial zapytaj sie go na nastepnej wizycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo zdolniacha z niego! zapytaj czy ASP kończył 😁
szachownica ho ho ho !! jak zapuszczę kłaki to może i mi wystrzyże ? 😜

Asik a na HIVa też wymagają? u nas nie, więc i może dlatego tego paciorkowca też nie wymagają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe widze ze wieczór głupawek dzis 😁
Jutro laski sie beda z nas smialy :P
Oby nikt tego nie czytal 😁
Szkoda ze nie mozna zablokowac postów zeby tylko wybrane osoby mogly czytac bo az wstyd normalnie ☺️ ☺️ ☺️ haha zartuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha 😁 Agaa to mnie powinnaś zapytać czy go pouszcze na cięcie twych kszaczorów 😁
wiesz on do mnie to robi bo nie chce w buszu nurkować ;p
a jaki interes bedzie u Ciebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...