Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aaa Dosik wlasnie przeczytalam ze tam pisze ze od 6-9 miesiecy, i ja mam w tym samym rozmiarze kombinezon i wcale nie jest taki duzy, przecierz jeszcze musisz dziecku ubrac cos pod spód, i babka mi tez napisala jak mi go dala zebym sie nie sugerowala ta numeracja bo jej dzidzia smialo wchodzila i leciutko bylo zaduze, a tez lepiej jak dzidzia ma troszke luzu a nie jest tak scisnieta jeszcze wiadomo jak to w ziemie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie pada dzisiaj i dlatego boje sie ze jakbym urodziła to bym nie miała w co mała ubrac zeby wyjsc ze szpitala.
http://allegro.pl/arpi-jesienny-kombinezon-z-lapkami-i-stopkami-i1217253788.html
a ten jak Wam sie podoba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja dziewczynki 🙂
dziękuje Wam za życzenia, Kochane jesteście 😘 😘 😘
siadłam do nadrobienia zaległości i normalnie rozbroiłyście mnie już na początku 😁 😁 😁
Agaa z Asia po wielkim oklasku 🙂 za tekst o sioperzeniu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia jeszcze ja nie złożyłam życzeń ☺️także wszystkiego naj naj najlepszego, niech Cie Twój mąż na rękach nosi a mała Iga niech szybko na świat wychodzi i mamie dużego bólu przy tym niech nie sprawia 🙂

a u mnie byli moi rodzice na chwile i oczywiscie nei dalo sie z nimi pogadac bo wszedzie za nami tesciowa lazila, no jakby przyklejona do mnie byla, dlatego nie lubie jak ktos mi tu przyjezdza chociaz bardzo bym chciala zeby tak bylo ze jak do mnie to do mnie a nie mi lazi męda i jeszcze mowi pokaz to pokaz im tamto, zrob herbate .rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a u spowiedzi dzis bylam! i mnie dalej babsztyl wnerwia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...