Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

eloit posciel super mi tez sie 19 podoba 🙂
ja wlasnie skonczylam ogladac film zejscie 2 ale chyba juz ostatni raz ogladam horror bo adas sie wiercil jak nie wiem co 🙂 chyba tez sie troche bal 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tez ta 19 posciel sie podoba najbardziej 🙂
my wrocilismy z randki heh, bylismy na mega duzej pizzy i cala zjedlismy, dzis rodzic nei moge bo moj wypil piwko :P ostatnie przed urodzeniem malej, nie pil caly sierpnien, w sumie to nie pamietam kiedy jakis alkohol pil no to mu dzis pozwolilam i powiedzialam ze nie bedze jeszcze rodzic ale tak sie mala wierci ze no nie wiem 😜 😜 ale nei bede go straszyc 😜 to pewnie po pizzy, az sobie cukier zmierze za chwile... mielismy isc na spacerek jeszcze ale pogoda do d*** a ja cos ostatnio pokaszluje wiec wole nei ryzykowac bo jak bede to hi hi huu robic z zatkanym nosem 😁 ale ogolnie fajnie bylo tyle ze widze ze mojego cos dreczy ale nie chce mnie zasmucac pewnie i nie chce powiedziec co! musze z niego to dzis wyciagnac, narazie wiem ze cos mu jego matka powiedziala, ale nie wiem jeszcze co... do jutra brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bylam na spacerku pol godzinnym z pieskiem i juz w domku. Mi sie podoba 22 :P
Musze byc inna 😁
ale 19 tez ładna 🙂
Ja juz tez uciekam bo moj wraca za chwile i trzeba jeszcze cos zjesc to do jutra :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WY JESTESCIE OSZALALE????? DZIES JEST NIEDZIELA A OD RANA 50 STR DO NADROBIENIA?????

😜

Bylismy u moich rodzicow, ehh malutki caly dzien sie meczyl z tym brzusiem 😞 az mi sie serce kraje... zadzwoilam do kumpeli zeby zadzwonila do lekarza do ktorego Marcel bedzie chodzil ( bo to jej znajomy) zeby cos poradzil..i odpukac cos przeszlo...spi biedaczek wkoncu...ehh ale nie wiem czy to ze zmeczenia czy to co kazal podac zadzialalo...mam nadzieje ze to 2.

😜Eh jestem umeczona i idem spac.... chcialam tu z Wami pogledzic ale nie mam mocy 😞
:***
czekam na rozpakunek ktores!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak ja zasiadłam przed kompem to wszystkie zwiały wredoty 😞udało mi sie troche wyskoczyć na spacerek ze starą znajoma 🙂 🙂i popstrykać troche fotek,bede miała co córci pokazywać jak mama szalała na zjeżdzalni dla dzieci ☺️ ☺️a co 😜każdy ma coś z dziecka 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki ! i jak tam noc minęła?mi nawet dobrze,parę razy siku ale ogólnie nawet dobrze spałam...u mnie ciągle cisza....jutro mam termin i nic Mała strajkuje i nie chce wyjść....jedyne co mi się nasiliło to parcie Malutkiej na szyjkę jak się rusza ,ale już takie na prawdę mocne kłucie..BARDZO BYM CHCIAŁA ,ŻEBY JUŻ COŚ SIĘ ZACZĘŁO ,BO NIE CHCE PO TERMINIE RODZIĆ.....JAKOŚ MNIE TO PRZERAŻA 😲
dziewczyny a jak tam iwwwa wiecie coś?
moja księżniczka jak na razie dzisiaj bardzo spokojna...oby w końcu zamierzała wyjść do nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak to milo jak ktos przede mna wstaje 😁 no a mi sie nie udalo wydusic z janusza o co wczoraj chodzilo, tzn powiedzial mi troche ale na pewno nie wszystko, cos na temat moich rodzicow ze nie chcieli wejsc czy cos, bo oni przyjechali tylko po moja siore i ja juz z nimi tak ugadana bylam, aaa dlugo by opowiadac, w dodatku podsluchala moja rozmowe tel z nimi, podsluchala zdanie a 10 sobie dopowiedziala bo to bylo na calkiem inny temat, no ale żal po prostu, i jeszcze cos na janusza tez powiedziala, no ale dokladnie nie wiem co. ale ja jej nienawidze, brrrrrrr. dobrze ze nie mam syna to wizja synowej sie troche w czasie odsunie bo nie chcialabym zeby mnie ktos darzyl takim uczuciem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 😉
Nocka mineła troszke boleśnie mały starsznie napieral na szyjke przez co okropnie mocno mnie kłuła 🤢 normalnie do 2 w nocy miałam wrażenie że albo się posikam albo mi cos wyleci ze mnie
wkonuc jakoste kłucia mineły i troche pobolało w dole brzuszka ale zasnełam
ja nie wiem co ze mnie taki ranny ptaszek tak póżno się kładłam a ja już na nogach 😉
Mój za mną jeszcze smacznie śpi 😁 ale zaraz trzeba go bedzie budzic bo idzie na zmiane opatrunku 😉
Głodna juz jestem trzeba sobie jakieś śniadaneczko zrobić 😉
a ja widze ze tu juz niektóre brzusie od wczesnych godzin grasują hihih 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki 🙂
U mnie tak samo podobnie jak u Sioperki i Dosik myslalam ze zwariuje mala tak mi napierala na szyjke i tak masakrycznie bolalo ze szok, czasami normalnie mialam takie uczucie jak by cos pekalo 🤨szczelalo 🤨 nie wiem.
I wsumie tylko raz sie obudzilam na siku, a teraz sie obudzilam bo mi tyle budyniu polecialo ze az sie przestraszylam co to i tak myslalam sobie ze pewnie wszystkie jeszcze spia a tutaj prosze ile kobitek juz na nogach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...