Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
u mnie szczesliwa godzina nastala, tesciowa wlasnie wyszla z domu ! pewnie nie na dlugo ale mam nadzieje sie z nia minac bo mam dzis wizyte u gina, tylko cholera zapomnialam na ktora godzine i musze tam zadzwonic. skleroza! wlasnie napisalam lise imion, najwyzszy czas cos wybrac, ale cos mi sie wydaje ze ta ola zostanie bo juz sie troche przyzwyczailam, ale mam jeszcze duużo innych na liscie :P fajnie teraz bo mi sie nie spieszy z tym imieniem a moj co dizen pyta bo ze chcialby juz wiedziec 😁 a jak na poczatku ciazy ja go prosilam zastanowmy sie to bylo ze niee ze jeszcze czas itd, no to teraz ma 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Bo wyście maniakowały od początku jak jeszcze zajecia miałam itp 😜
teraz to bym was pobiłą w postach jakbym chciała 😎 😎 😎
żartuje was pobić to niemożliwe 😁
Zrobiłam sobie właśnie kawke do tego milka mmmm ☺️
słodkii poranek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś, on pewnie jak by mógł to by się zamienił z Tobą na nerki 😞 co miał zrobić? biedna Ty...właśnie urodz jak najszybciej bo za dużo bólu Cię ta ciąża kosztuje:****

Loli fakt, przeoczytałam te minimum 🙂 a pogrubione 😜 gdzie moje brele? 😜

tabelka zaktualizowana jak by co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wiem czego sie nie rozpakowujemy, trzeba bylo zdarzyc jak cieplo bylo, dzidziom duszno w brzuchu itd a teraz sie ochlodzilo, nasze maluchy nie takie glupie, po co sie pchac na taki chłód maja, ja tez bym w brzuszku wolala w ciepelku siedziec :P
zobaczycie bliżej pełni sie wszystko posypie :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wiem czego sie nie rozpakowujemy, trzeba bylo zdarzyc jak cieplo bylo, dzidziom duszno w brzuchu itd a teraz sie ochlodzilo, nasze maluchy nie takie glupie, po co sie pchac na taki chłód maja, ja tez bym w brzuszku wolala w ciepelku siedziec :P
zobaczycie bliżej pełni sie wszystko posypie :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus ale tak naprawde to twoja Ewunia ma jeszcze pare dni do swojej wyznaczonej daty 🙂
Ja i Qrka to juz przeterminowane jestesmy 😞 jutro dolaczy (jak dolaczy) do nas Sioperka

Lece zrobic sobie te tosty bo sie juz lekko glodna zrobilam 🙂 no i oczywiscie bede je jedla przy kompie 😜 no bo jak by inaczej 😉 wiec mozecie troszku nabazgrolic , bo nasze forum to jak jakas ksiazka ☺️ lektora ktora wciaga na maxa ☺️ no ma non stop jakas dobra wene ☺️ ktora sie idealnie czyta m do sniadania,obiadu,kolacji i innych przekasek.

Hahahahaha co ja to wogule napisalam 😁 brecht hahahaha ide ide.. juz mi sie sie wali po glowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania 🙂 nie wiem czy będzie Ci łatwo teraz zmienić imię, jak już się tak przyzwyczaiłaś 🙂 a jakie bierzesz jeszcze pod uwagę? 🙂

Dosik, nie chce się chwalić ( bo co tu do chwalenia 😜 ) że ja miałam przez jakiś czas jeszcze drugie konto Agaaa na którym też naklepałam postów 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli ja wiem, ale tak na ludzki rozum to przecież w tym tygodniu też można urodzić, więc kurde czemu nie ja? 😜 też miałaś takie myśli 🙂 też chciałaś...później to życie weryfikuje...a do mojej wizyty w czw tak niedaleko 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa ja wiem żeś Ty taki maniak jest że łoooo 😜
Loli Ty pędz coś zjedz bo z kad Olka weżmie siły by wyjść z brzuszka 😉
Do mojego terminu jest 5 dni, ale lekarz wszystkowiędzący wróżył że duzo wcześniej urodze
yhhy chyba mu sie to śniło ;/ 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania87 napisał(a):
aktualnie mysle nad Darią, ale mam jeszcze: Alicja Dominika, Emilia, gabriela, Izabela, judyta, Kamila, Kinga, Olga, Liwia, Martyna, Pola, Jadwiga 😁


oprócz Oli 🙂 to mi się podoba...Emilka, Judytka, LIwia, Martynka i Pola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czyli robisz tak jak ja z kalendarzem dni płodnych, jak przed ślubem się chodzi do poradni naturalnego planowania rodziny 😜
jak Bobas wpadnie to jej zapytaj 🙂 może da Ci zgapić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KASIAW SERDECZNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
JAK JA CI ZAZDROSZCZĘ ...............FUCK......................... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzieś czytałam że w tych ostatnich tygodniach ciąży się chudnie...a ja chyba znowu mojego gina okłamie jak u niego w czw na wadzę stanę... 🙂

dobra, zmykam do pierwszego okna 🙂 przyjdę sobie tu poczytać na odpoczynek 🙂
do potem 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...