Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jedno okno i godzine mi to zajęło 😜 ale za to mam najczystsze w TG 😁
i mała zaczęła cisnąć w dół... 🙂

sioperka mój też codziennie jak się budzi, odsłania mi kołdre i mówi: gdzie to dziecko? patrzy na brzuch i wzdycha...czasem to śmieszy, czasem nie 🙂 albo wkurza mnie bo ostatnio mi dokucza bardzo! że po porodzie on z mała zostanie a ja będę na basen chodziła i na rower ( podtekstem jesteś gruba - musisz schudnąć 😞 ), albo wczoraj oglądaliśmy moje zdjęcia z dzieciństwa, to mi mówi "dzieci ci nie dokuczały że byłaś taka brzydka?" no wiecie co! 😜

Loli może u Ciebie z tym łóżeczkiem zadziała...u mnie stoi od przeszło m-ca i nic 🙂 także trzymam kciuki 🙂 na pewno sobie fajnie poukładacie wszystko 🙂 😘

Perełka a z Tobą co? 🙂 wszystkie wieloródki już urodziły 🙂 czas na Ciebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa no widzisz ja bym już chciała a tu nic tylko bóle wrrrr szlak trafia tak jak każdą też będę myła okna hihi w końcu troszkę cieplej się zrobiło bo tutaj zimno jak w zimie masakra normalnie ludzie w kurtkach zimowych łażą 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa nie chciałabys tego widzieć masakraa
laska myślałą że ma zaprcia i parła w wc wstała z ubikacji i dziecko jej wypadło 😮 naszczęscie
nic sie nie stało dziecko całe i zdrowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sioperka, ale mnie to denerwuje! że on był słodziutkim, pyzatym, malutkim blondynkiem z pięknymi niebieskimi oczkami, a ja taka nijaka, to co ja poradzę? 😜 głupek!

Perełka ubierz szalik i ruszaj w okna 🙂 skądś się to musiało wziąć żeby myć okna na wywołanie...ja se dychne jeszcze chwilę i idę pucować następne 🙂

hej czekoladka 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też lukałam i też nieznalazłam tego programu,pewnie nimam go,ale kiedyś juz coś podobnego oglądałam ,że babka niewiedziała że jes w ciąży i myślała że poprostu ma problem z jelitami czy tam coś i poszła na kibelek i wypchała dziecko .stała z kibelka a am pempowina sie ciągnie za nią,luka w kibelek a tam dzidzia 🤪niewiem dlamnie to naciągane ostro,jak można niewiedzieć że jest sie w ciąży 😮:blink 😁DOSIK A MOZE TO TO SAMO CO JA KIEDYŚ OGLĄDAŁAM?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przebrałam łóżko może w świeżej pościele Kacperek zechce wyjść 😉
mój pojechał do pracy dokumenty dostrczyć a ja sobie sobie teraz zupke pomidorową robie bo jakoś ochote złapałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek!!!
no od rana 17 stron do nadrobienia 😠 🙂
a do tego muli mi brzuszek i nie moge nadrobic za bardzo 😞
u mnie nocka spoko po za wstawanie na siusiu ale to juz norma u mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Aga to jest ten program "ciąża z zaskoczenia"
Czekoladka jej to dziecko na ziemie spadło nie zostało w kibelku
dla mnie tez to troche niemozliwe że babka nie wie ze w ciąży jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomidorówka za mną chodzi od paru dni, tygodni...ale mam jeszcze ze wczoraj krem z pieczarek 🙂

Bogusiu to widziałyśmy ten sam program 🙂 też mi się wydaje że naciągane...ale kto wie kto wie?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...