Skocz do zawartości

Płyn do higieny intymnej | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

ja przez cala ciąże używam plyn do h.intymnej z Ziaji ale na połóg kuzynka- farmaceutka poleciła mi z Pharmaceris - pianke do h.intymnej 🙂 fakt kosztuje kolo 20 zl.ale ponoc jest rewelacyjna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja od jakiegoś czasu używam Lactacydu Femina, może być stosowany w ciąży.
Chyba najlepiej zapytać w aptece, ale wydaje mi się że te płyny zawierające kwas mlekowy będą dobre, bo utrzymuje on właściwe pH i łagodzi podrażnienia.

Tego Twojego nawet nie znam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
ja od jakiegoś czasu używam Lactacydu Femina, może być stosowany w ciąży.
Chyba najlepiej zapytać w aptece, ale wydaje mi się że te płyny zawierające kwas mlekowy będą dobre, bo utrzymuje on właściwe pH i łagodzi podrażnienia.

Tego Twojego nawet nie znam...


Też używam Lactacydu Femina, a w połogu szare mydło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od poczatku ciazy uzywam Zelu Ginekologicznego SORAYA LACTISSIMA FORTE.Jest to zel specjalny dla kobiet w ciazy i po porodzie.Zawiera wyciag z rumianku,kwas mlekowy i panthenol.POLECAM go szczerze,bo jest nie drogi i jest w porecznej 400ml.buteleczce. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla mnie najodpowiedniejszy i co najwazniejsze nie uczula mnie TAM 🙂 jest taki plyn z AVONU Simply Delicate czy jakos tak. Super Jest i od paru lat go uzywam 🙂
Probowalam roznych ale niestety zawsze dostaje strasznego uczulenia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sama jestem w Avonie , ale simply delicate wlasnie mnie uczula. Dostaje po nim krostki swedzace jakby potowki czy cos.

[img size=260]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/4e1f0fbfc0-5bc311defd851417625dbfa23544a669.jpeg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uzywajac ziajki i innych spowodowalam infekcje u siebie i lekarz zalecil mi Plavia-24zl...ale wystarcza na dlugo i naprawde jest jak woda dla ciala.....ogolem to gin mowil ze nie powinnam stosowac codziennie bo jak kazde chemikalia nie sa do konca wskazane dla naszej flory bakteryjnej tam...wiekszosc plynow zabija "dobre" bakterie, gdzie przez brak nich dochodzi do infekcji...gdzie to kosztuje nas pozneij przy leczeniu wiecej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...