Skocz do zawartości

Mamusie z pasją. | Forum dla mam


Bagira

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Normalnie bez obiadu zyc mogę ale wtedy musiałam jeść bo karmiłam. Oczywiście odbiło sie to na laktacji dość solidnie bo mleko zaczęło mi zanikać. Zważywszy na anemię przez całą ciążę i spora utratę krwi po porodzie to i tak się dziwię ze jakoś trzymałam się na nogach. Tym razem do tego nie dopuszczę. Jak mojemu trudno jest sie nauczyć robić najprostsze dania to niech placi komus kto będzie dla nas gotować bo ja nie pociągnę z dwójka małych dzieci i zwierzyńcem sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 781
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bagira no tak, tu to masz rację. Kurde, mógłby rzeczywiście Twój facet pomyśleć... przecież korona mu z głowy nie spadnie... A i nie powiem, jak dla mnie facet w kuchni to całkiem sexy zjawisko... 😉 😜 Niby też w poradnikach piszą, że można się zabezpieczyć na czas po porodzie pomrożonymi gotowcami, etc. Ale jednak to też musi ktoś zrobić. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w Polsce idziesz do sklepu i kupujesz gotowe dania a tutaj to jedzenie nie nadaje sie do niczego jest fujjj. Chociaz otworzyli niedaleko dośc fajna restaurację ale znowu nie wiadomo czy dziecko nie dostanie kolki, bo przyprawy i kto wie co jeszcze. Nic, cos sie wymyśli. Ciekawe jak moja Kicia przyjmie kolejnego wielbiciela 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nio i byłam 😉
Maluszek dość malutki bo tylko 8mm, nie wiem czy nie za mały ale serduszko bije 😁 Mam mieć powtórzone USG za dwa tygodnie. Oby było wszystko dobrze bo sie martwię w dalszym ciągu. Najważniejsze ze malutkie serduszko bije :d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bagira napisał(a):
Nio i byłam 😉
Maluszek dość malutki bo tylko 8mm, nie wiem czy nie za mały ale serduszko bije 😁 Mam mieć powtórzone USG za dwa tygodnie. Oby było wszystko dobrze bo sie martwię w dalszym ciągu. Najważniejsze ze malutkie serduszko bije :d

Jak dobrze to słyszeć! 🙂 Będę trzymała kciuki i za badanie za te dwa tygodnie - aby rozwiało już wszelkie wątpliwości. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuje, na pewno Wasze wsparcie pomogło że wszystko jest ok. Póki co męcza mnie nudności poranne ale to już niedługo minie z, z Maksiem miałam do 8 tygodnia chyba.
Kasiu fotki mam ale żeby wrzucić na kompa musiałabym je zeskanować, no chyba ze aparatem zrobię fotkę. Swoja drogą Grzesiu jest przeuroczy na tym zdjęciu, juz chodzi ?
Sathi a jak tam Twój kawaler dorastający ? Napiszcie dziewczyny jak tam Wasze chłopcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Grześ chodzi jak się go trzyma za obydwie rączki, fajnie wtedy drepcze, ale sam jeszcze nie potrafi, za bardzo się chwieje 😉
Ma juz 76 cm i 11,5 kg ☺️ 😲 🤪 duzy z niego chłopaczek 😉 ale najwazniejsze, że jest zdrowy, ma apetyt i prawie zawsze się śmieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój kawaler w porządku, niedawno miał trzecią serie szczepień, następne dopiero w grudniu. Waży niecałe 8 kg. 🙂 W przyszły weekend chrzest. Strasznie się rwie do siadania, niby chwilkę posiedzi, ale jeszcze chwiejnie. A i leżąc na brzuszku zaczął się szurać do tyłu... 😁

Kasiu wow, a to Grzesio i tak nieźle skoro już coś podreptuje, nie? 🙂

Bagira a jak Twój starszy przystojniak? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi, spory Twój kawaler, widze ze mój to takie chuchro. Póki co to z prędkością światła zasuwa na kolanach i wzdłuż mebli, tez chodzi jak się go prowadzi ale sam jeszcze nie chce za bardzo mu raczkowanie odpowiada ;D
Kasia, Grzesiu jest ciąży od Maksia, niezły z niego basiorek :d
Maks chyba więcej spala niż zje dlatego nie wiele waży. Z resztą nie ma po kim być duży. Ile ma wzrostu to nawet nie wiem, bo nie mierzyłam ale raczej w normie. Rodzice sredniego wzrostu ( ja 1.67cm, mąz 1.75cm ) to i on wielki nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witek owszem, może i waży swoje, ale powiem Wam, że mimo wszystko wciąż pozostaje dłuższy niz grubszy... 😉 Zwłaszcza szkitki ma takie długaśne, choć tułów też. Ale czy będzie wysoki? Może... 🙂 Na pewno długonogi! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...