Skocz do zawartości

Mamusie z pasją. | Forum dla mam


Bagira

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej hej 🙂

niedawno przeszłam metamorfozę pod patronatem lokalnej szczecińskiej gazety 🙂 dziś zamieścili moją przemianę 😉
☺️ ☺️ ☺️
no.. to tak wygląda kasia1986 😜





sorcia za jakoś zdjęć, ale skaner jest u teścia, a nie chce mu się rządzić w kompie -zrobiłam zdjęcie gazety aparatem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 781
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
skłoniła mnie chęć zmiany 🙂 miałam się wybrac do fryzjera w najbliższym czasie, no i chciałam by powiedział mi stylista jaki styl do mnie pasuje... chciałam sie lepiej poczuć sama ze soba 😉

Czyli takie zmiany, jakie zwykle każdy od czasu do czasu potrzebuje... ale chyba nie każdy jest w stanie odważyć się na taki krok! Jeszcze raz gratuluję! Super zdjęcia. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór 🙂

Chciałam tylko napisać, że tu bywam 🙂 ale co wpadam, to wy tylko o akwariach, a ja na ten temat nie mam nic do powiedzenia, więc się nie wtrącam, ot co 🙂 I może więcej jest takich mamusiek i przyszłych mamusiek 🙂

Ja akurat mam fioła na punkcie sportu. Przed ciążą przez rok trenowałam szermierkę 🙂 a wcześniej tenis ziemny, a jeszcze wcześniej siatkówkę, a jak byłam mała koszykówkę... no i jeszcze pare dyscyplin by się znalazło 😁 Teraz pozostają mi spacerki i aerobik dla ciężarnych 🙂
I zawsze marzyłam żeby spróbować garncarstwa i nawet znalazłam zajęcia dla dorosłych niedaleko domu, ale wtedy zaszłam w ciążę i zapadłam w sen zimowy 😉 Ale mam nadzieję, że jak już mały będzie z nami to uda mi się wyrwać raz w tygodniu, żeby pomaziać się gliną 😉

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Ika 🙂 co raz więcej Nas.
Kasia, super wygladasz 🤪 na chrzciny Maksa chciałam zrobic szał z włosami, znalazłam "najlepszego" a co za tym idzie najdroższego fryzjera w Poznaniu i... byłam tak wk.... ze myslalam ze ja wystrzelę w kosmos. Nie dośc ze durne babsko bylo opryskliwe, nalozyła mi farbe na włosy bez mowienia co robi za kolor, podcieła końcówki i grzywke i skasowała 300zł !!! 😠 Nie zrobila słuchajcie nic ! Kolor ten sam co mam, fryzura zadna a na fotki które przynioslam bo przez miesiac dobierałam sobie fryzure, nawet nie spojrzała. Gdyby nie to ze mialam za kilka godzin uroczystośc to bym poszla do kolejnej ale niestety. Tak ze naprawdę super Ci sie Kasia udalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ika, witamy 🙂 super, że tak bardzo lubisz sport, sport to zdrowie 🙂 ja trenowałam kiedyś zawodowo szachy 🙂 ale to raczej umysł trenowało a nie ciało.. 😜

Sathi - powiem Ci, że miałam mocnego pietra przed wystąpieniem przed kamerą ( też kręcili), zdjęć bałam się mniej 😉 często oglądam róznego typu metamorfozy w TV czy gazecie i zawsze zazdrościłam uczestniczkom takich zmian.. Tak na prawdę z tej metamorfozy została mi fryzurka, zrobione paznokcie i rozpiska od stylistki co mam nosić, czego unikać, jakie kolory dobierac, dodatki itp. Czekam jeszcze na relację w internecie, natomiast gazetę chowam do szuflady na pamiątkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, rozumiem, że to tylko taka metamarfoza pod okiem stylistki była. Czy skalpel też wchodził w grę? Bo jeśli tak to podziwiam 🙂 Z resztą tak czy inaczej podziwiam za odwagę dokonania zmian publicznie 🙂 Super 🙂 Tez bym skorzystała z porad stylistki- z ciekawości, ale chyba jednak wolałąbym bez widzów 🙂 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ika79 kurcze też kiedyś chciałam sprawdzić co to to garncarstwo i "z czym to się je" ale wtedy akurat w swej okolicy nic nie znalazłam na ten temat. 😞 A fajna sprawa może być... 🙂

Kasia1986 z tego co opisałaś, to mi samej ta rozpiska wydaje się najbardziej kusząca. 🙂 Niby człowiek wie w czym mu dobrze... ale czasem wprawniejsze oko zauważy coś jeszcze innego. 🙂 Obejrzałam filmik - no super sprawa. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde, pękło nam dzisiaj w nocy akwarium 112l, rano wchodzimy do pokoju a tu wszędzie woda ;/ ehh, panele znów napuchły. Na szczęście rybki nie pozdychały, leżały wilgotne w resztce wody. Swoją drogą, cieszyliśmy się że nam się akwarium udało, chociaż było bardzo proste, bo był tylko piasek, korzeń i trochę ka-bomb, no i ramirezki.. a tu taka niemiła niespodzianka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Która szyba pękla ? Nie sluchacie w pokoju glosno muzyki ? Dobrze ze do zwarcia nie doszlo. Kurcze, gdyby mi dwa baniaki pekly a mialabym jeszcze 500 i 700l to chyba bym nie spala po nocach. Moze zabezpieczcie je taśmą antywłamaniową. Po nowym roku bede stawiac większy baniak i na pewno będzie zabezpieczony. Raz ze uniknie się zalania a dwa jak by nie daj Bóg maly czams puknie to nic się nie stanie. Fakt ze drogie to ale warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bagira, silikon przeciekł, Paweł parę dni temu zauważył że jets tam mały pęcherzyk. Szyby wszystkie całe. Trzeba będze na nowo sklepić szyby.
Muzyki nie słuchamy głośno, ba, praktycznie wcale 😉 Mały do nich nie ma dostępu bo wysoko na regale stoją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jednak to nie silikon, a dno pękło. Maz pojechał właśnie wymienić szybę, obsada z roślinami moczą się w innym akwarium. Doszliśmy do wniosku, że musimy wymienić podłogi w salonie z paneli na kafle - nie będą wsiąkały wody i łatwiej będzie utrzymać je niz panele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamy drogę, domek stoi przy ulicy i jak większe auto przejedzie to wszystko się trzęsie 🤢
Zamówiliśmy nowe akwarium 112l, jak byśmy chcieli naprawić to stare, to same szyby wyszłyby drożej, no i trzeba bawić się ze sklejaniem, a tak za 90 zł kupimy i będzie spokój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to sprawa jasna. Moze jednak lepiej okleic te największe taśmą ? Widomo ile z tym roboty i koszt ale przynajmniej będziecie spac spokojnie. Jak moje 200l stalo wzdłuż pokoju to wystarczylo przejśc obok a wszystko się trzeslo, w końcu nie wytrzymalam i przestawiłam komode z akwarium wdłuż ściany nośnej, tearz jest spokój 🙂 Chociaz nie ukrywam ze i tak nie spie spokojnie wiedząc ze mam w jednym miejscu 400l wody nie liczac szafek i to na stropach drewnianych 🤢 Gadalam z ojciem i on mówil ze tego typu budownictwo moze wytzymac max 300l 😲 więc sie modle kazdego dnia zeby nie bylo przymusowej przeprowadzki do sąsiada.
Coz takie hobby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mąz mówi, że to nie od wstrząsów, bo akwarium stało na amortyzującej wstrząsy gąbce.. no nie wiem 😉

muszę mojego cuba wyczyścić, az wstyd bo tyle glonów na szybie. No i denerwuje mnie kaskada, ciagle się zacina i nie chce pracować, mimo, że czyszcze ją regularnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Mąz mówi, że to nie od wstrząsów, bo akwarium stało na amortyzującej wstrząsy gąbce.. no nie wiem 😉

muszę mojego cuba wyczyścić, az wstyd bo tyle glonów na szybie. No i denerwuje mnie kaskada, ciagle się zacina i nie chce pracować, mimo, że czyszcze ją regularnie


Gabka nie nie pomoze niestety. Na glony mozesz spróbowac dawać wegiel w plynie typu Easy Carbo. zwróc tez uwage czy słońce nie świeci na szyby. Co żas do filtra to do malutkich zbiorniczków najlepiej pasuje podżwirówka. nie zajmuje miejsce i dział dobrze. Mam ją w krewetkarium i jest niezawodna, z tym ze nie jest to dobre rozwiazanie do akwariów roslinnych.
Przyłaczam się do zyczeń Sathi, Wszystkiego Najlepszego dla Naszych Dzieciaczków !!![color=red][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...