Skocz do zawartości

Mamusie z pasją. | Forum dla mam


Bagira

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 781
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny kiedy zaczęłyście prowadzać gluten? W jakiej popstaci trzeba go podawać,czy może być to zwykła kasza manna? W schemacie zywienia dla niemowląt jest napisane żeby dodawać 2-3 gramy kleiku glutenowego do zupki. Ja swojemu daję gotowe zupki w słoiczkach więc nie bardzo wiem jak to ma wyglądac.Proszę o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jaga25 napisał(a):
Dziewczyny kiedy zaczęłyście prowadzać gluten? W jakiej popstaci trzeba go podawać,czy może być to zwykła kasza manna? W schemacie zywienia dla niemowląt jest napisane żeby dodawać 2-3 gramy kleiku glutenowego do zupki. Ja swojemu daję gotowe zupki w słoiczkach więc nie bardzo wiem jak to ma wyglądac.Proszę o pomoc


hmm...
ja synkowi samego glutenu nie dawałam, za to jak skonczył 4 miesiące to dawałam mu skórki od chleba do pociamkania tam też jest gluten. Kasza manna zwykła też jak najbardziej może być, dosypuj jej do zupek .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
szyje zawodowo i dla przyjemności pozdrawiam


wiesz, zazdroszczę Ci tej umiejętności 🙂 nie raz chciałam sobie kupić maszynę i nauczyć się szyć dla siebie, ale boję sie że to będzie słomiany zapał 😞 jak na razie pomysł z kupnem maszyny zostawiam na później.
ale nie ma to jak uszyc coś dla siebie oryginalnego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
no i jak siadanie na tron? 🙂

Szczerze ? Jeden dzień i koniec nauki. Taki zapal ma mąz a ja za dwoma nie nadążę. Tron jest, kupie pieluchy do nauki i zacznę uczyć.
Też szyje nieraz, ostatnio wiele ciuchów jest na mnie za dużych więc muszę zwężać ręcznie a planuje kupić maszynę od jakichś 15 lat ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas z nocnikiem też kiepsko. Jak may lata bez majtek w domu to siada na nocnik. jak zakładam mu gacie i spodnie ( a teraz częściej bo jest coraz zimniej ) to zapomina się i sika w portki.
Nawet nie chce mu się ściągnąć majtek.
A jakie to sa te pieluchy do nauki ? chodzi Ci o te ściągane jak majtki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piotrek załozył Maksowi majtki i spodnie i powiedział ze ten ma mu powiedziec kiedy chce na nocnik 🤪 Tłumaczyłam 7 razy, czyli przy każdej zmianie majtek na suche, ze tak sie nie robi ale tłumacz facetowi.
Sa jakieś majtki nieprzemakalne czy coś, nie zgłębiałam tego jeszcze wiesz. Od jakiegoś czasu na nic nie mam chwili 😞 Trzeba zwolnić obroty to wysiadam nieraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
odziwo ostatnio zaczął głaskac brzuszek 🙂 często mu mówiłam, że tu jest dzidzia, że dzidzia jest cacy, no to odkrywa mi bluzke i robi cacy 🙂 rozłożyłam już wózek, pokazałam ze tu będzie jego brat jeździł, sam też wózek powoził 🙂
jednak gdy mu mówię ze nie będzie mnie kilka dni bo pojade do szpitala to kręci głową na NIE i przytula się..
nie wiem jak on przezyje tą rozłąkę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Więc to chyba tylko mój taki anty był, bo na brzuch patrze c nie mógł. Też się bałam rozłąki ale nie potrzebnie bo jak urodziłam Anabelle to nawet nie zauważył ze nie ma mnie tych kilka godzin a jak bylam z nią 5 dni w szpitalu jak była chora to też nie narzekał a nie widział mnie zupełnie bo nie wolno było zabierać dziecka do szpitala. Będzie dobrze.
U nas jutro ma być huragan a dzieciaki chore, oby nie trzeba będzie do klepu po nic jechac. Eh, jak zwykle panikuje nie potrzebnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nono, Michałek trzyma się kurczowo 😁 Dobrze mu u mamy. A Ty jak się czujesz, jeszcze posiedzi czy lada dzien wyskoczy?
Powiedz mi, proszę, gdzie wy zamawialiście swoje akwarium, bo myślę zamowic w Polsce a ze kolega będzie jechac znowu ze Szczecina to pomyślałam ze moze akurat by dal rade je zabrac gdybym zamówiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my zamawialiśmy w akwalandzie
http://www.akwaland.pl/

strony praktycznie nie mają, ale jest dobry kontakt e-meil. napisz jakie Cię akwa interesuje, na pewno odpiszą i podadzą cennik. Mają dość obre ceny.

a co do porodu to od wczoraj po kawałeczku chyba odchodzi mi czop, jak na razie nie podbarwiony krwią. Skurczy nie mam 😞
wolałabym do końca tygodnia urodzić bo nie usmiecha mi się dawac w pon. kolejnej stówy za wizytę, już w tym miesiącu pozło 300 zl na wizyty ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bagira napisał(a):
Dzięki Kochana :*
Jak mówisz ze odchodzi czop to urodzisz w ciagu 2 dni 😆 Będzie dobrze !!!


no i przestał odchodzić, do tego żanych skurczy - NIC ;/

mamy 6 nowych palet 😁 i kilka nowej młodzieży 🙂 M kupił od znajomego 6 brownów, 1 wielki pigeon ( większy od płyty CD ) i do tego ich dzieciaczki po 4-5 cm 🙂 wylądowały w tym zbiorniku 1100l a do 500 litrów łowimy welony ze stawku bo coraz zimniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...