Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie jest problem bo potrzebuje rozm 34 😁 znalazłam dzisiaj to były strasznie długie i nic z tego nie wyszło trudno będę jeździć do skutku juz dzisiaj jestem tak zdesperowana ze jak spodni nie kupię to spódnica mi pozostanie bo nic innego nie wymyśle chociaż nie cierpie chodzić w spódnicach 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i superek,wszystkiego na raz nigdy sie nie ma do szczęscia,a to i tak dobrze.Mysle,ze na internecie znajdziesz sklepy gdzie mają takie filigranowe rozmiarki.Nic tylko sie cieszcyć,bo ciąża trwa tylko 9 miesiecy,portusie schowasz glęboko do szafi i wyciągniesz swoje ulubione jeansy 🙂 🙂 🙂.A propo ja tez uwielbiam spodnie,obcisle bluzeczki hahaha,a teraz to jeszcze sexowniej wyglądamy z tymi brzusiami:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No masz rację nasze brzusie są seksi 🙂 🙂 🙂 w końcu dzisiaj wspólnie z mężem i synkiem ustaliliśmy imię dla naszego brzusia które wszystkim nam się podoba i od dzisiaj mój brzuś ma na imię Hubert 😁 😁 😁 😁 mam nadzieję że żadnemu z nas się odmieni 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z moimi chłopakami to tylko smiech.Starszy mowi,ze Sokrates alo Solaf fasoli 🙂,nic tylko sie smieją.Coś chyba za bardzo do nich nie dociera.Wczoraj przynioslam troche ciuszkow,patrzeli na nie i uśmieszek na buzi.Chyba do nich dotrze jak urodze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...