Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

cześć październikówki!!! 🤪

Monisia nie przejmuj się tymi oklaskami...komuś się nudzi normalnie-jeszcze się nie spotkałam żeby ktoś miał oklaski na minusie 😞 .Za to codziennie będę wchodzić i dodawać Ci oklaska a co!Życze dużo zdrówka.Przed Wami oczekiwanie na pierwsze kopniaczki hihi...już niedługo.i pomyśleć że rok temu przeżywałam to samo a mój skarb już 5 miesięcy ma.
Wszystkiego dobrego dziewczyny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
dziękuje za tak miłe przywitanie 😉umówiłam się dzisiaj na pierwszą wizyte niestety dopiero na piątek 🤢 czy macie jakieś sprawdzone sposoby na tą ciągłą senność i ból głowy?? 😞 przy pierwszej ciąży mogłam sobie pozwolić na lenistwo teraz niestety nie.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja staram sie w dzień jak najmniej zasypiać ... bo im wiecej spie tym bardziej źle sie czuje ... a co do bólów głowy na szczęście są bardzo rzadki ... wymioty i mdłości też zdarzają sie mi sporadycznie ... dla tego na całe szczeście na razie nie narzekam i oby tak zostało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nareszcie ktoś zajrzał na forum bo ja tu od rana sama siedzę:laugh: dzisiaj mnie spanie straszne bierze mimo ze słoneczko świeci więc zrobię obiad i udaje się do łóżeczka odpocząc 🤪 a tajemnica dalej jest tajemnica ale juz nie długo bo mam strasznie duzy brzuch:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak a w sumie też myśle każda z nas inna w końcu ... pamiętam że moja koleżanka jak w ciązy była to ja już myślałam że ona słonicą jest bo tak szybko jej brzuszek wyskoczył że wygladała jakby całe życie w ciąży była ...:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam spokój czasem sie zdarza ale też mi sie wydaje że to po prostu takie delikatne dławienia spowodowane zgaga 🙂 czasem sie czuje może nie tyle źle co mega dziwnie jakbym dzień wcześniej nieźle zabalowała ale nie jest źle jakby bylo cały czas ok to bym sie martwiła a tak to jakieś oznaki są 🙂 chociaż i tam mam wrażenie że myśle o tym jak 'ciąza mojej znajomej a nie moja ' hihih 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mówiąc o mdłościach i wymiotach... miałam tak przez pierwsze 2 dni a potem nic 🙂 Jedyne co to z jedzeniem strajkuję coś bardzo chcę...pragnę zjeść a tu nagle niespodzianka jeden kęs i już tego nie chcę nawet jeżeli to moje ulubione danie XD męczące ale do wytrzymania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak poza tym objaw mam nie wiele poza dziwnym uczuciem, że w brzuchu nic nie mam na swoim miejscu... no i czasami duszności ale to kilka dni zgodnie z tym co napisali co ma mi się dziać w tym tygodniu... miał też chłopak strasznie pachnieć... ale to tylko 2 dni trwało więc uważam, że jest ok. No i senna... cały czas i bez przerwy... od początku ciąży. W 10 tygodniu ma nie być źle Twój brzuch zaczyna się uwydatniać (bardziej przez wypychane jelita, niż przez samą macicę, która nieustannie rośnie), talia powoli zanika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...