Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no mam nadzieję bo lekarz jej powiedział że jak coś będzie się teraz działo to szpital i cesarka 🤨tylko ze ona nie dba o siebie w pracy dzwigała a dopiero teraz od tamtego tygodnia nie pracuje a przede wszystkim pali 2 paczki dziennie więc nie dziwie sie że dzidzia mała 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz kurde to napewno obniza proporcje ale niemozna generalizowac bo moje kolezanki palily cala ciaze moja szwagierka pracuje w carrefourze do teraz a na czerwiec ma termin i tez walczy z paletami ciezkimi i jak narazie odpukac jest wszystko ok a kolezanki maja zdrowe trzyletnie i czteroletnie dzieciaczki chlopcow ewelina ma marcelka a gabi jest mama mojego czteroletniego chrzesniaka Olafka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w sumie to masz rację to wszystko zależy od organizmu 🙂ja rozumie ze ktos pali ja tez paliłam ale moim zdaniem trzeba się troche ograniczać wiem ze to nałóg i jeden rzuci a drugi nie mnie się udało i bardzo się z tego powodu cieszę 🙂chodzi mi tylko o to ze strasznie truje ta swoją córcie 2 paczki to naprawdę duzo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to jest strasznie i dla palacza nieciazowego a co dopiero dla kobiety ciezarnej szkoda ze nie potrafi ograniczyc troche zredukowac nie mowie zeby rzucila calkiem bo przy dwoch paczkach nie oklamujmy sie ale nie daje je szans ale do paczki gora a najlepiej do 10 dziennie by mogla sie postarac dla malej 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...