Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
maluda napisał(a):
25 tydzien,to ja chyba tez jeszcze nie mialam,im wiekszy brzusio tym gorzej.Mietowe cukierki tylko podrażniaja mnie,pomagalo mi Reni a teraz tylko na chwilke.Wcześniaje pilam activie,pomagala na zgage i na zaparcia ale ta owocowa 🙂
odstukać nie mam zaparć... hehe ale kiedyś może to głupio zabrzmi... raz miałam problem (jednorazowo) z kupka i zastanawialam sie czy przy tym wypychaniu na sile nie mozna przypadkiem urodzic... ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku...Moniko,ja za kazdym razem jak ide do kibelka,to myśle otym aby za bardzo nie przeć.Przecież parcie przy bolach porodoweych podobne sa do ....haha tego wlasnie.

madziu,nie nastawiam budzika,bo mialabym po spaniu do samego ranka.Juz to przerabialam.Kiedys nawet przez chyba dwa miesiące siedzialam tu na brzuszku,a jak kladlam sie spać to dziewczyny wstawaly.Bylam wykończona.Dlatego wole posiedzieć i potem padne jak niemowle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu, z tego co widze,to bedziesz miala pareczke 🙂
Kiedyś marzylam o coreczce,kazdy z moich synow mial być Julią hahaha.teraz po cichu tez tak myslalam i jak cala rodzinka mowila ,ze bedzie dziewczynka,to ja sobie myslalam,ze za głupia jestem na córke.Teraz sobie tłumacze,ze krolowa moze być tylko jedna 🙂 🙂W domu sami faceci naewt Kot 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maluda napisał(a):
Moniko masz problemy ze spaniem,a wczesniej tez tak mialaś?
Kurde u mnie jest tak,jedno odchodzi ,a drugie przychodzi
wczesniej spalam... ze 3 lub 4 h
teraz jak uda mi sie zasnac to wierca lub tłuka bo klatke mi robia, sasiad generalny remont, 2 sasiad cos tam z balkonem a ze 100 metrow ode mnie buduja galerie od podstaw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki porabalo was przez sobote tyle stron natrzaskac 😜 😜 😜 potem nadrobie bo siedze z mama w kuchni i zaraz bede pyrki obierac, wczoraj posiedzielismy do 24 pochichralismy sie a dzis czekam na wiesci od m bo nie wiem o ktorej wyjechal z gorzowa bo jak na zlosc baterie ma slaba i oszczedza i ma mi dac znac jak bedzie blisko slaska juz a tesciowa mi pisze co chwile zeby dac jej znac jak Konrad da bo sie martwi a ja to niby niee ehh ide obierac pyreczki jak ktoras jest to sie odzywac malpice 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...