Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wy tez macie takie zarwane nocki booze straszne to jest a potem czlowiek niedobity caly dzien chodzi ja dzis specjalnie sprawdzalam na komorce i budzilam sie prawie rowno co potorej godz 🤢 i o 7 dalam sobiej uz spokoj ze spaniem i lezalam tylko jak kloda a polamana jestem jakbym conajmniej polowe nocki sie ostro bzykala 😁 😁
Ja tez mam jeszcze pizze az z przedwczoraj bo zrobilam zjadlam jedn kawalek moj trzy wczoraj dziubnal troche i dzis jeszcze jeden sie ostal heheh a na obiad mam golabki od mamuski kochanej 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pozdrowienia od maludki przekazalam Gosiu wiadomosc :0 szalona przeslala i kod na doladowanie za piatke z orange bo babka omylkowo jej sprzedala a aona ma heyah heheh a ja mam abonament wiec mmezo dosta 😉 i wyszlo na zle bo tak jak mial za 50zl doladowane to rozmaiwal za 29 gr a jak ja mu przeslalam ta piatke to teraz ma za 60 hahahahah ale maludzi obiecalam za to kawke na naszym spotkaniu w marcu ale bedzie jazdowo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mialam to pisac 🤪 🤪 🤪 🤪 ale ja sie i tak nie boje bo mam juz dosc tego stanu ociezalego 😉))) wiem ze bedzie mi brakowalo kopi=niaczkow ale jak Alek wyjdzie to szybko mi ten brak wynagrodzi 🙂 🙂 Gratulacje 34 tygodnia Gocha 🙂 🙂 Juz niedlugo ,coraz blizej la la la
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć ...
ja już jestem w domu od wczoraj wyszłam na własne żądanie bo sposób traktowania to była zgroza ...
jena z pielegniarek oburzona twierdziła że dziewcko należało usunąć ...
miałam w niedziele po godzinie 13 cc ...
bo we wtorek o 16 odeszły mi wody ...
mały jest w stanie krytycznym w zabrzu ...
w pierwszych minutach życia miał tylko jeden punkt apgar ...
waży 1800...
narządów jak na razie nie potrafią umoeścić bo tak mało miejsca ma to wszystko zabezpieczone w worku na zewnątrz, do tego wdała się infekcja mi niedotlenienie 2 stopnia ...
i dodadtko z powodu ubytku narządów w brzuszku zaczała się wytwarzać macica z przydatkami ... ;(
jutro do niego jade tak dziennie jest tam Grzesiu wraz z moją mama ;( 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boziu kochana dariaa tak bardzo Ci wspolczuje przytulam Cie mocno badz dzielna masz dla kogo Bartus zyje i mimo takiego zlego stanu jest z nami trzeba teraz tylko goraco wierzyc ze bedzie silny ojj chcialbym Cie teraz mocno przytulic i pocieszyc moge tylko myslami byc przy was 🤔 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wlasnie mialam sie chwalic ze przed chwila dostalismy przelew na konto pozyczki i ze mozemy od jutra jezdzic za lozeczkiem i wozkiem i innymi pierdolami ale teraz wydaje mi ise to glupie, blahe i prozne 😞 sorki was ale ide sie czyms zajac...
Daria przyznam sie ze ogolnie sie nie modle ale za Batusia bede obiecuje trzymaj sie kochana i nie poddawaj sie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI GOSIU ZA POWIADOMIENIE 😘

DARIO SKARBIE TRZYMAJ SIĘ DZIELNIE 😘 I ZA TWOJEGO ANIOŁKA SIĘ POMODLĘ 😞 😞 😞 😞 ALE BARTKI SĄ SILNE CHŁOPAKI I WIERZĘ ŻE WSZYSTKO BĘDZIE JAK W NAJLEPSZYM PORZĄDKU 😞
TRZYMAJ SIĘ KOCHANA 😘 😘 😘 😘
AŻ SAMA RYCZĘ 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam .

...123 zdrowia mnostwo sil i wytrwalosci w darzeniu do pelni sil maluszka wam zycze . to napewno bardzo ciezki okres dla Ciebie ale goraco 3mam kciuki za was!! gdybys potrzebowala jakiejs pomocy pisz na forum, napewno brzuszkowe mamuski pomoga. gdy jednej mamy coreczka miala wypadek tez pomagalysmy ..... wiec gdyby byla pomoc potrzebna chociazby finansowa to mysle ze kazda z nas pomoze jak tylkoo bedzie mogla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...