Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja żądam zwrotu premii;p Ja nie uciekłam - uprzedziłam, że będę jak mój do pracy pójdzie;p
Musiałam Kubka uśpić.. bo on ostatnio do spania to mamusin;p
A teraz zamiast spać to na brzuchu siedzę a jutro będę nieżywa:/
w ogóle tom nie podbrzusze boli... wpadłam dzisiaj na świetny pomysł i przytaskałam najpierw ze sklepu do auta a potem z auta do domu cały karton mleka:/ a 12 l to już trochę waży... potem wystarczyło z Kubkiem poszaleć i proszę.. wrr..

w ogóle to myślałam, że jeszcze będziecie!!!

no. to dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Martuska a ja planu nie wykonałam z też mam dzisiaj skurcze i brzuch robi się twardy ☺️ kuźwa ale dzisiaj stresa przezyłąm auto by mnie na chodniku rozjechało stałam grzecznie przed przejściem dla pieszych a jakiś debil skręcając wjechał na chodnik 😠 kurwa nawet na chodniku moga cie rozjechać chwała bogu że nic sie nie stało 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
aha i dodam ze ten maly lotr protestuje bo malo sie rusza od wieczorka nie wiem czy bujanko takna niego podzialala ale cala noc mialam cisze w brzussku az dziwnie 🥴

Marta podobno łobuzy przed porodem mniej sie ruszają więc kto wie może dzisiaj jest ten magiczny dzień 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gocha kurde co za palant jebniety a my ost prawie mielismy wypadek bo jakis chuj zajechal nam pas przed swiatlami tak jakby chcial zebysmy mu w dupe wjechali moj w ost momencie zachamowal 😠 😠 o innych sytuacjach nie wspomne zaloze sie ze gdyby moja 73letnia babcia wsiadla za kolko to lepiej by prowadzila niz iejeden ciulas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...