Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
chodze do przychodni ale mam takie szczescie,ze nie potrafie trafić w terminy z kasy,bo niestety jestem od lutego na L4 i co mi sie kończy musze sie zjawic po nastepne.Wyszlo na to ,ze dwa razy udalo mi sie skożystać z NFZ i zrobić jedne badania.Teraz jak bylam na kontroli,to wyskoczylo wszystko na raz.Wiec wizyta,na drugi dzień jechalam po pessar i spowrotem na wizyte.Potem do apteki po leki Hahahaha i znow do kontroli czy wszystko gra ide jutro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też by pasowało podciąć włosy.. Wczoraj juz robiłam badanie włosów bo mi lecą garściami i mam nakaz pójścia do fryzjera.. ale rzeczywiście, ostatni raz podcinałam końcówki chyba jeszcze zanim Kubę urodziłam.. i szkoda mi bo strasznie wolno mi odrastają;p;p

Ja też chce pod prysznic a nie dusić się w tym jednym pokoju...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... nikt już na nasze gratulacje nie czeka;p;p hehe

w sumie szkoda, ze tak wskakuja i wyskakują stąd bo nie bardzo mam co w pracy dzisiaj robić, do domu wcześniej nie wyjdę a tu nawet popisać się nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to też wiesz jak jest z dołączaniem do forum gdzie dziewczyny się już znają... ja Ci powiem, że też wędrowałam od jednego do drugiego i jakoś nie mogłam się rozkręcić. Bo już wiedzą o sobie co nieco, rozmawiają o tym i tamtym.. to tak jakby wejść do nowej paczki gdzie tylko Ty jesteś nowa...

Ale, że takie "wkręcone" tez milczą to katastrofa;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski 🙂 widzialam ze monika wpadla pochwal;ic sie pierscionkiem i znikla ta to jest jakas dzika zawsze tak robi... a ja mam dzis takiego dolka jakiegos i nawet sobie poryczalam jak wrocilam od Marceliniego bo mnie troche zmeczyl psychicznie w sumie to nie wiem czy on czy to prze ciaze ale samopoczucie do dupy kompletnie mam dzisiaj 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maly sie ruszyl dzisaj moze raz lub dwa napielo mi brzuszek w okolicy pepka i dzwonilam do mojej poloznej bo niby nie boli mnie nic ale jednak ten niepokoj jest dobijajacy 😞 powiedziala ze mam wziac nospe i jak dalej bedzie twardy to jechac do szpitala ale w sumie teaz jest normalny najgorsze jest to ze maly jest taki leniwy i tak malo go juz od dwoch dni czuje wkurza mnie to straznie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...