Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
maly od wczoraj sie uparl na moj pecherz i narmalnie czuje jak mnie boksuje zaraz nad wzgorkiem lonowym az sie wczoraj zestresowalam czy to normalne ze az tak nisko go teraz czuje bo ostatnio jeszcze przed wczoraj jak czekalam z konradem na jego egzamin to maly mu puscil kopniaka na szczscie tak wysoko zaraz pod cycuszkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a wiec pisze chwilowo od siostry bo komp w naprawie 😞21czerwca byłam z Marta na kontroli i niestety ale nózka zle nam sie goi za to brzusio rewelka koszty jednegosylikonowego plastra 180zł który starczy mi gdzies tak na 3tyg nastepna WIZYTA 4PAZDZIERNIK TAKZE DO TEGO CZASU TROCHE KASY SIE POZBEDE 😞ALE CZEGO SIE NIE ROBI DLA DOBRA DZIECKA 🙂AGA WSTAWIŁA JAKIES300STRON TEMU ZDJATKO MARTUSI TAKZE WŁASNIE TAK WYGLADA JAK SZWEDZKIE DZIECKO 🙂PRZED OPERACJA MIAŁA WŁOSKI ZA PAS I BYŁY BIAŁA TERAZ TROSZKE POCIEMNIAŁY ALE TEZ BLONDI...A SKAD TE SKURCZE NO NIEWIEM??MAM PODEJRZENIA CUKRZYCY CIAZOWEJ PO10ROBIE ZNOWU BADANIA TEJ GLUKOZY A 17WIZYTA U GINA SPIE TYLKO NA LEWYMBOKU INACZEJ NIEDA RADY I POWINNAM SIE OGRANICZYC DO SPACERKÓW TYLKO BO JAK TAK DALEJ POJDZIE TO MAJA COS MI WSTAWIC DO SZYJKI MACICY CZY COS NIEWIEM JAK TO SIE NAZYWA ALE ZAPOBIEGA SZYBSZEMU PORODOWI...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj kochana to ucałuj Martusie od nas tyle biedna się nacierpi aż serce człowieka boli 😞 kurcze to nie dobrze z tą cukrzyca powiem Wam ze mam coraz większego cykora przed tym badaniem a wogóle to musze iśc tam juz za 12 dni 😮 jej jak ja to przeżyję 😮 a te skurcze to nie ciekawie ale może lepiej że założą Ci ten krążęk co by mały dłużej posiedział 🙂 a z innej beczki imie wybrane bo Martusia musi tabelke uzupełnić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz robię z przepisu programu "Ewa gotuje", bo z teściową ostatnio się napaliłyśmy na to ciasto ale ona ma kuchenkę na prąd i on słabo bardzo grzeje więc postanowiłam że dziś jak przyjadę małego pilnować to zrobię tą pysznotę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi to gorace calusy dla malej nozka napewno tez sie wygoi tylko widoznie potrzeba wiecej czasu jestesmy dobrej mysli 🙂
A wlasnie dzis bede poprawiac tabelke bo mi Julity maluch napmieszal 😁 wiec Emis jak jestes juz na cos zdecydowana mniej wiecej to daj a potem sie najwyzej zmieni znowu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale to popoludniu bo ja teraz musze zmykac zrobilam total sajgon w pokoju bo sprzatam wszystkie szafy szafeczki i inne pierdfoly wiec mam wszystko wywlalone na srodku a za dwie godz bedzie maz 😁 a poza tym mam juz ziemniory do obierrania przygotwane wiec spadam bede po poludniu 🙂 buziaki brzuszki kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki 😉 co tam słychać.. nie pojawiałam się przez kilka dni bo mi sił i czasu brakło...
Jestem po pierwszym egzaminie... przez jakiegoś ciula, który się nie mógł zdecydować czy wchodzi czy wychodzi z samochodu zajechałam drogę drugiemu a co za tym idzie nie ustąpiłam pierwszeństwa.. czyli dupa:/ następny w poniedziałek ale nie wiem czy chcę tam w ogóle iść.. za dużo stresów... Mały się pięknie ostatnio wierci - chyba też mu nie za dobrze.. ehhh.. dla Kuby nie mam czasu, młodego gnębię nerwówą.. Kiedy to się wreszcie skończy??? ryczeć mi się chce.. pewnie będę zdawać do usranej śmierci:/ aż mnie brzuch boli z tego wszystkiego...

A co tam u Was? wyczytałam, że ula synka jednak będzie miała;D GRATULACJE!!
no, a więcej pomimo tego, że czytałam nie pamiętam.. dalej mam mętlik w głowie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dwupaczki 😉 Znalazłam chwilkę by wł. kompa więc jestem i piszę 😉 Z moim Aniolkiem ok. !!! 🙂 Rośnie jak na drożdżach... w kilka dni przybrała 180gr.!!! 🤪 Sama oddycha robi kupke itd. dostaje smoka (cyni mini smoka 😉) by nauczyć się ssać 🙂 co 2dni dają mi ją na brzuszek... i tak sobie spokojnie śpikamy razem z 3-4h. 🙂 teraz jest u mnie mama to jest mi dużo raźniej... wspiera mnie itd. Pomaga bliskość bliskiej osoby... w takich chwilach szczególnie 🙂 Mam już kilka fotek jak znajdę chwilke to wrzuce je na kompa i dziś wieczorem albo jutro pokaże wam mojego aniołka 🙂 3majcie się kochane buziaki w brzuszki dużo zdrówka dla was i waszych bąbelków 😉 buziaaammmmmmmmm 😘 😉 😘 MIŁEGO DNIA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...