Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc dzioewczynki buziaki na caly znow ofracy dzien 🙂 kurde my sie usmazymy do tego pazdziernika 😁 😁
julitko jeszcze raz gratuluje, zmienie dzis tabeleczke ale po poludniu bo terz cos mi program do ustawien na strone szwankuje 🙂 Jestem ciekawa co z moja szwagierka Asia miala wczoraj juz drugie wywolywanie i nic i lezy od zeszlego pon w szpitalu i sie tylko denerwuje a prawdopodobnie lekarz zle jej obliczyl termin porodu az o dwa tyg!!! Bo wyliczyl jej na 13 czerwiec a juz jest lipiec a na ost usg u innego(normalnego) lekarza wyszlo ze na 23 wiec chyba ten jest prawdziwy czyste jaja normalnie az jej wspolczuje tego czekania i niepewnosci 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczynki,
Ja po długiej nieobecności bo teraz całe dnie u Krisa się byczę o ma urlopik a tam nie mam internetu tyle tylko co was podczytam przez internet w komorce ale niestety nie mozna sie na forum zalogować przez telefon i zostaje mi tylko czytanie no cóż 😞 Dziś jadę na zakupki kosmetyki dla Dzidzi w szczególności oprócz tego dostałam dwie paczki z Ameryki z kołyską jedna a druga z ciuszkami, ręczniczkami, buteleczkami, lezaczkiem dla dzidzi i rozkładanym leżaczkiem do kąpieli Mnóstwo tego aż nie mogę uwierzyć że tyle potrzebnych rzeczy dostałam od rodziny i to wszystko nowe!! Póżniej zrobię jakieś foty no i brzuszka też bo nieco podrósł ale to jeszcze nie to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Martuśka
O jaką musialaś mieć radoche z tych cudeńek dla dziecka,to super że rodzinka pamietała.Wszystko takie drogie,a skromna wypraweczka naprawde kosztuje.

Julitko...

serdecznie gratuluje syneczka,coreczka moze będzie następnym razem 🙂.KIedyś do samego końca dzieci były niespodzianką dla rodzicow,a dziś robią nam male figle niespodzianki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to bardzo przyjemne kiedy na rodzinę można liczyć i w potrzebie nie wypnie się na Ciebie dupka 😉 Ja idę z małym się gdzieś przejść bo mnie ciągnie będę później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witma brzuszki i życzę wam miłego dzionka 😆 a wy mi życzcie dzis duzo cierpliowsci i wytrwałości bo chyba dostane kur... wicy z ta dzisiejsza przeprowadzka ehh 🤨 😮
no i kobietki jeszcze raz dziękuje za gratulacje 🙂
papa i poglaskajcie ode mnie swoje brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
julitko cierpliwosci a na koniec ja bym za przeproszeniem nasrala tej jebnietej babie na wycieraczke co za suczi pieprzona tyle kasy za taka klitke niektorym to sie ladnie w glowce wali
i bardzo dobrze ze stamtad idziecie pomysl ze napewno znajdziecie cos duzo lepszzego zreszta trzymam kciuki zebyscie sie d=szybko gdzies fajnie urzadzili 🙂
Martusiu ale super ze rodzinka pamietala i takie cudenka ci przeslala masz naprawde fajna rodzinke 🙂 szanuj to 🙂 🙂bo u mnie to nawet na chrzestnych nie licze chociaz moze zdarzy sie cud 😁 mi wystraczy ze na moich rodzicow zawsze moge liczyc nawet jak za bardzo nie mja to z niczego wyczaruja tacy sa kochani 😉 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tescie do wujka na dzialke pojechali wiec mam wolna chate na jakies 2, 3 godzinki 😁 😁akurat zeby posprzatac i jakis obiad przygotowac bo wczoraj to mnie szlag trafial jak tesciowa mi sie krecila non stop po kuchni ze glupia zupe bylo ciezko zrobic ehhh a to dopiero pare dni za mna gdzie tam do sierpnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wisienki mniam mniamm czeresnie bardziej na "sucho" a wisienki wlasnie do ciasta dobre mm pycha
a tesciowa wczoraj wyymyslila ogorki malosolne okej rozumiem ale cholerka jakby nie mogla se ich robic po poludniu tylko zrobila total syf w kuchni od rana polazla na balkon krzyzowki rozwiazywac a ty se rob cokolwiek w takiim burdeliku aa niewazne pewnie przesadzam bo mi hormony szaleja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh Gosia tez zawsze mam takie poczucie winy jak jestem u mojej mamy na weekend ze ona od rana w niedziele dziala w kuchni a ja spie do 10 schodze i jeszcze sniadanie dostaje pod nos ☺️ ale jak chcialam pomoc przy obiedzie czy glu[ie ziemniaki obrac to mama poiedziala ze to przyjemne moc dla nas ugotowac jak tak rzadko sie widujemy tzn raz na 2 tyg ale w poworwnaniu jak z nimi mieszkalam to rzadko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...