Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

KOBIETY WY MI SIĘ TU NIE NASTAWIAĆ NA WCZEŚNIEJSZE PORODY BO PO DUPACH DOSTANIECIE 😠 😠 😠 DO PAŹDZIERNIKA NOGI ŚCISKAĆ 😜 😜
MALUDA BRZUSZEK MA PRAWO JUŻ SIĘ STAWIAĆ 🙂 W TEN SPOSÓB JUŻ MACICA POWOLI PRZYGOTOWUJE SIĘ DO PORODU 🙂 WYDAJE SIĘ ŻE TO ZA WCZEŚNIE ALE TAK JUŻ JEST 🙂 PO PROSTU TRZEBA TYLKO ZWRACAĆ UWAGĘ CZY NIE MA BÓLI JAK NA OKRES I POWTARZAJĄCYCH REGULARNYCH SKÓRCZY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
no w sumie tak masz rację 🙂 kurde ale mnie spanie łamie a spałam do 10 😁 normalnie masakra ale nie kładę się bo będzie nocka z głowy. A ja założyłam wątek w związku z moją siną kostką i dziewczyny radzą iść do lekarza tylko trochę wstyd z taką pierdołą ☺️


Gosiu tak jak Ci pisalam wczoraj,wystarczy ALTACET ale pewnie tam czegoś takiego nie kupisz,wiec rozcięcz łyzke octu z !/2 szklanki wody.Weż wate albo jakiś opatrunek i zabandażuj.Przy takich stluczeniach,dobrze za dużo nei chodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
no w sumie tak masz rację 🙂 kurde ale mnie spanie łamie a spałam do 10 😁 normalnie masakra ale nie kładę się bo będzie nocka z głowy. A ja założyłam wątek w związku z moją siną kostką i dziewczyny radzą iść do lekarza tylko trochę wstyd z taką pierdołą ☺️


GOŚKA PIERDOŁA TY JESTEŚ ŻE NIE CHCESZ IŚĆ 😠 A JAK WYNIKNIE COŚ POWAŻNIEJSZEGO (OBY NIE) TO POTEM SAMA W BRODĘ BĘDZIESZ PLUĆ ZE NAS NIE POSŁUCHAŁAŚ 😠 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maluda napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
no w sumie tak masz rację 🙂 kurde ale mnie spanie łamie a spałam do 10 😁 normalnie masakra ale nie kładę się bo będzie nocka z głowy. A ja założyłam wątek w związku z moją siną kostką i dziewczyny radzą iść do lekarza tylko trochę wstyd z taką pierdołą ☺️


Gosiu tak jak Ci pisalam wczoraj,wystarczy ALTACET ale pewnie tam czegoś takiego nie kupisz,wiec rozcięcz łyzke octu z !/2 szklanki wody.Weż wate albo jakiś opatrunek i zabandażuj.Przy takich stluczeniach,dobrze za dużo nei chodzić 🙂

Maludo ale ja się nigdzie nie uderzyłam i to jest fioletowo różowe ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO WIDAĆ GOSIU ŻE COŚ TAM JEST TAKIEGO FIOLETOWEGO 🙂 ALE WIESZ CO MI SIE WYDAJE ŻE TO PO PROSTU MALEŃKA ŻYŁKA PĘKŁA 🙂 W KOŃCU JESTEŚ W CIĄŻY I MASZ JUŻ KILKA KILO WIĘCEJ I TO MOGŁO POD CIĘŻAREM I ZMĘCZENIEM STOPY TAK ZSINIEĆ 🙂 ALE DO LEKARZA PÓJŚĆ POWINNAŚ SIĘ UPEWNIĆ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGAK1601 napisał(a):
NO WIDAĆ GOSIU ŻE COŚ TAM JEST TAKIEGO FIOLETOWEGO 🙂 ALE WIESZ CO MI SIE WYDAJE ŻE TO PO PROSTU MALEŃKA ŻYŁKA PĘKŁA 🙂 W KOŃCU JESTEŚ W CIĄŻY I MASZ JUŻ KILKA KILO WIĘCEJ I TO MOGŁO POD CIĘŻAREM I ZMĘCZENIEM STOPY TAK ZSINIEĆ 🙂 ALE DO LEKARZA PÓJŚĆ POWINNAŚ SIĘ UPEWNIĆ 🙂

dzięki Agus przez ten mój brzuch nawet dokładnie nie idzie pooglądać będę obserwować jak się nie poprawi to pójdę do lekarza chociaż wydaje mi się że przy pękniętej żyłce nie powinno boleć dobra koniec tematu mojej giry 😁 u mnie duszno się zrobiło i chyba coś popada bo słońce się schowało 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
AGAK1601 napisał(a):
NO WIDAĆ GOSIU ŻE COŚ TAM JEST TAKIEGO FIOLETOWEGO 🙂 ALE WIESZ CO MI SIE WYDAJE ŻE TO PO PROSTU MALEŃKA ŻYŁKA PĘKŁA 🙂 W KOŃCU JESTEŚ W CIĄŻY I MASZ JUŻ KILKA KILO WIĘCEJ I TO MOGŁO POD CIĘŻAREM I ZMĘCZENIEM STOPY TAK ZSINIEĆ 🙂 ALE DO LEKARZA PÓJŚĆ POWINNAŚ SIĘ UPEWNIĆ 🙂

dzięki Agus przez ten mój brzuch nawet dokładnie nie idzie pooglądać będę obserwować jak się nie poprawi to pójdę do lekarza chociaż wydaje mi się że przy pękniętej żyłce nie powinno boleć dobra koniec tematu mojej giry 😁 u mnie duszno się zrobiło i chyba coś popada bo słońce się schowało 😜


Gosiu pisalaś,ze noga Ci spuchła!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A gnieszko,czytalam o tych skurczach co pisalaś ale one trwaja gora do 30 sekund...zresztą skopoiwalam to

Napięcie i stwardnienie macicy, jakie często ma miejsce po 20. tygodniu ciąży, przyszłe mamy odczuwają jako rytmiczne, bezbolesne, choć nieprzyjemne skurcze, tzw. skurcze Braxtona-Hicksa.

Skurcze Braxtona-Hicksa są nieregularne i niebolesne. Z czasem staną się silniejsze, bo muszą przygotować macicę do porodu. Wzmacniają ją, ustalają pozycję dziecka i pomagają w procesie skracania się szyjki macicy.

Napięcie może trwać nawet dwie minuty, choć zazwyczaj czas jednego skurczu nie przekracza 30 sekund. Im bliżej porodu, tym skurcze stają się bardziej odczuwalne, częstsze i trudno je odróżnić od skurczów porodowych. Jeśli oprócz rytmicznych, coraz częstszych skurczów czujesz ból brzucha lub w okolicy krzyża, to najprawdopodobniej rozpoczął się poród.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babki a ja na 15 mialam wizyte i narazie wszystko ok tylko brzuch dalej sie stawia i za dwa tyg kolejna wizyta
jesli nie przestanie sie stawiac to czeka mnie zwiekszenie dawki fenoterolu 😞
mam juz dosc tych prochow co chwile jakies cholerstwo czemu tej ciazy nie moge przechodzic dobrze tylko zawsze cos.. lekarz powiedział ze najwazniejsze bedzie zeby donosic malego do 35 tgodnia a pozniej zdecyduje dostałam tez skierowanie do kardiloga bo mam straszne problemy z oddychaniem 😞 🤨 i zakaz lazenia
jak pech to pech
jeszcze godzine temu moj do mnie zadzwonil ze w zakłedzie jego linie beda rozwiazywali i prawdopodobnie szykuja sie zwolninia jutro sie dowie czy zostaje czy wylatuje niby kierowniczka mu powiedziała ze logistycy beda potrzebni ale to nic nie wiadomo jak go zwolnia to bedziemy udupeini w dodatku bez mieszkania aż kuźwa nie wyrabiam i czlowiekowi ryczec sie chce jak tak wszystko na glowe sie raptownie sypie 😞 😞 😞 zapowiadalo sie tak dobrze yhh

juz nie ogarniam czuje sie psychicznie i fizycznie jak inwalidka 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...