Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oj biedna... nie masz łatwo 😞
Trzymaj się dzielnie 🙂 w końcu wszystko musi minąć:P

Ja (zmartwiona nieobecnością Magdy:P) napisałam do niej esa 😁 i co się okazało? Że olała nas dla MĘŻA!!:P Urlopuje się z nim 😁
Będzie pewnie miała co opowiadać:P:P ☺️ ☺️ hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Oj biedna... nie masz łatwo 😞
Trzymaj się dzielnie 🙂 w końcu wszystko musi minąć:P

Ja (zmartwiona nieobecnością Magdy:P) napisałam do niej esa 😁 i co się okazało? Że olała nas dla MĘŻA!!:P Urlopuje się z nim 😁
Będzie pewnie miała co opowiadać:P:P ☺️ ☺️ hehehe


Goska jaka piękna fota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde jest ktoraś??Gosia,mam nadzieje,ze małego masz juz w domciu,nie moge nadrabiać Waszego kryzmolenia,bo kurde,kurde nie mam czasu.Milosze jest na etapie ząbkowania czyli marudzenia.Ostatnie dwa dni tak mi dal popalić,że padałam jak mucha do spania.Cale szczęscie,ze zasypia już o 21 wszej i budzi sie miedzy 6 tą ,a 7 mą rano UFFFFFFFFFFFFF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki - mam prośbę 🙂 koleżanka z czerwca 2010 bierze udział w konkursie 😉 więc w imieniu jej i Zuzinki proszę o głosy - link mam w podpisie 🙂


Madziula - no właź i spowiadaj się jak było?? 😁

Gocha - jak chłopaki?

Marta, Jula - Alki zdrowe? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ciotki 🙂 ja od dzis pelna chta czyli tesciowie przyjecha;li z gorzowa wlkp i rano pojechali po konrada siostre do piekar (przykra sprawa rozwodzi sie po roku malzenstwa i jedzie z tescioami do gorzowa)i zaniedlugo beda i tak na tydzien a Alek chory marudny Aska rozbita pewnie bedzie marudzic przez ten tydzien a tesciowa sie na nia wsciekac ze marudfzi wiec zapowiada sie super tydzien 🤢
Alek nadal chory ale kropie mu nosek nasivin soft, sterimarem baby podaje mu kropelki na kaszel sinecod i mam nadzieje ze pomoze bo strasznie go mezy a w nocy budzi sie kolo 3 i go duzi bo ma tak zapchany nos :9
Kurdee wlasnie dzwonila kumpelka z pracy i coo jest w ciazy ahahaha mieli sie chajtac w sierpniu i dopiero robic dzidziusia ale zadzwonila ze mam sie szykowac na maj bo zaskoczyla szybciej tzn w grudniu ale jajca jak berety nie moge 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta.. a dobrze kojarzę, że to ta co też urodziła niedawno dzieciątko??
Biedna.. ale czasem lepiej się rozstać zawczasu niż męczyć latami... Daj się jej wyżalić - lżej jej na duszy będzie..

Zdrówka dla Alka 😘 😘
a ja ciągle na zdj nowe czekam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiulka tak ona w lipcu urodzila no mnnie ulozylo jej sie szkoda ale da sobie rade a wyzalic sie pewnie ze bedzie mogla zreszta robi to co chwila przez tel bo tam nie ma doslownie nikogo przychylnego tesciowie naskakiwali, jej wlasny maz byl za rodzicami zamiast za nia ahh szkoda gadac
Fotki beda jak w kocu odetchne i znajde chwile 🙂A twoje na szybklo przegladalam i slicznie ci w tych wolskach 🙂 jak to kolorek??
Ahhaa i wczoraj zrolilam biszkopt z rodzynkami, truskawlkami i galaretka i jestem z siebie dumna jak ja pierdziele bo tesciu nachwalic sie nie mogl hyhy 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sobie radę dziewczyna! nie ma nic gorszego niż facet maminsynek:/

Kolor to był złocisty brąz.. ale farba bez amoniaku więc już mi się sprał.. nie doczytałam, że taką biorę jak kupowałam...

A no i gratulacje 😉 mnie się jeszcze nic upiec nie zdarzylo;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...