Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

magda123 napisał(a):
znalazłam takie chusteczki po Angelce i młodemu pod szyją wiążę ,zamiast śliniaka 😉 bo fajnie wygląda jak łobuz 😁


hihihi 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

w pl fajnie bylo kilka nie milych przygod ale jest juz dobrze
maly siedzi juz jeszcze sie nie umie podniesc ale pracuje nad tym a ogolnie mowiac jest duzo lepiej z nickim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pierwsze 😜

drugie

robione teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza co si9ę działo???

Magda Kamuś super! 🙂 Matik też mi już spaceruje na nóżkach koło kanapy czy ławy 🙂 i rundki w łóżeczku robi 🙂
w ogóle to młody umie już za jedną rączkę dość sporo kroczków zrobić 🙂 wziął się za siebie i nadrabia zaległości 🙂 hehe

siadanie i wstawanie no i raczkowanie opanowane do perfekcji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gocha kurcze z checia ale zobacze jak to wyjdzie z wyjazdem stad tak naprawde a abrdzobym si chciala w koncu spotkac teraz koncze bo zaraz maz kompa rozbierze bo pisze od tesciowej z kompa a jej strasznie dziala i moj bedzie naprawial odezwe sie w sobote jak mi sie uda 😮buziolkii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak zwykle chwilowo probowałam łaczyc sie \ Wami pr\e\ tel ale nie moglam sie logowac jak widze wasze pociechy to stwierdzam ze moj mati to okruszek ma dwa zabki stoi sam robi kroczki i bec raczkuje do tylu a wazy kolo 9kg cyca caly czas pobiera z mackowego he he juz nie dlugo wdrepne na dluzej caluski i duzo zdrowka kochane tesknie za wami acha robie prawko masakra he he buziolki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...