Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

bry babolki
wczoraj zapomnnialam kupic mleko dla mojego synusia i oczywiscie nie spal przed piata dalam mu picie ale o 5.20 wielki krzyk wiec musialam dac mleko modyfikowane i w ten o to sposob maly wstal o 9.30 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziendoberek u nas noc ok teraz tez mały spijka 🙂a ja biore sie za pozadki ten tydzien mam wolne wiec moge troche pomieszkac w domu i pozałatwiac urzedowe sprawy 🙂aaaa i jazdy zostało mi 2h i potem egzamin brrr juz sie boje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny moja siora jest juz po badaniach prenatalnych nie robili klucia tylko usg prenatalne
to jest dziecko cudu nie ma obciazen genetycznych jest zdrowe i prawidlowo sie rozwija ale brzuch opadl i dziecko jest bardzo nisko i siostra ma zagrozenie przedwczesnego porodu musi bardzo uwazac zeby sie nie przewrocic nie przestraszyc duzo odpoczywac i lezec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W prawdzie miałam nic nie pisać (z różnych tam powodów) ale po takiej informacji muszę 🙂
Iza super! Czyli jednak cuda się zdarzają 🙂 Dużo zdrówka dla dzielnego i silnego dzieciątka 😘 i sił dla siostry!! który to już tydzień?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
W prawdzie miałam nic nie pisać (z różnych tam powodów) ale po takiej informacji muszę 🙂
Iza super! Czyli jednak cuda się zdarzają 🙂 Dużo zdrówka dla dzielnego i silnego dzieciątka 😘 i sił dla siostry!! który to już tydzień?


gogr ja nie wierzylam ze moze byc dobrze bo lekarz mowil mi ze dziecko bedzie na 100% chore opowiadal mi wszystko jak powstaja te mutacje genetyczne itp nie bede tego wymieniac bo za duzo ale dawali male szanse ze tych genow nie zlapie
aha i powiedzieli ze dziecko bedzie male max 2,5 kilo ze wzgledu na posture mojej siostry ale kto wie moze i tym nas zaskoczy 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza to super 🙂
a ja muszę iść z Adziulką do alergologa i uwaga
1 do którego dzwoniłam zapisy od 1 maja przyszłego roku
2 do którego dzwoniłam nie ma zapisów
3-/- nie ma zapisów do 1 grudnia 2012 (brak terminów)
4-/- zapisy na kwiecień
i dostałam numer do jednej babki pilegniarki ,żeby się dowiedzieć co i jak i mam do niej dzwonić w styczniu na początku może będzie wcześniej termin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
Iza to super 🙂
a ja muszę iść z Adziulką do alergologa i uwaga
1 do którego dzwoniłam zapisy od 1 maja przyszłego roku
2 do którego dzwoniłam nie ma zapisów
3-/- nie ma zapisów do 1 grudnia 2012 (brak terminów)
4-/- zapisy na kwiecień
i dostałam numer do jednej babki pilegniarki ,żeby się dowiedzieć co i jak i mam do niej dzwonić w styczniu na początku może będzie wcześniej termin
😲 😲 😲 😲 😲 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie zalapiesz sie na wczesniejsze terminy to chyba nie ma wyjscia zeby dziecko sie nie meczylo
po cholere placic nfz jak i tak trzeba isc prywatnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...