Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
czy wy zwierzaki nie możecie pisać o czym innym tylko o waszej wadze 😁 😁 😁 😁

gocha 23 widzę ,że jeszcze nie urodziłas po drodze i na co się tak pindrzyłaś?? 😁

kurde Madziocha chcesz kopa ty zadowolona pociskasz autkiem po Adziulke a ja biedna srodkami miejskimi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia to fakt ale jeszcze nie zawoziłam jej do przedszkola bo jest chora ale tak to na nogach ją zaprowadzałam 😁 i hipcio dojść nie mógł ☺️

no ja jak bym z buta chciała iśc to godzina nie moja 😞 ide zrobic kolacje chłopakom i wróce niedługo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh a ja kurde czytam jak by niby mial wygladac ten caly czop bo mi po 18 wylecialo takie cos jaksorki za wyrazenie taki duzy glutek przezroczysto-bialy moze to to a za przeproszeniem juz chuj wi heheh idzie sie pogubic w tych calych objawach a ja od razu sobie wciskam do tego czerepka jeszcze mlody dzis spokojny pare razy sie tylko przeciagnal i raz mial czkawke co zawsze ma dwa,trzy razy dziiennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
zaraz zobacze a co u niej trzyma sie jakos ?? bo nie wiem czy dam rade nadrobic tyle stronic bo cosik mnie oczy szczypia w sumie od 15 do 17 spalam a potem calczys przed tv normalnie sie czuje jak jakis tuman dzisiaj hyhyhy

trzyma się 14 mieli pogrzeb malutkiego dzielna z niej dziewczyna i obiecała ze będzie zagladać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...