Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agaboh26 napisał(a):
Ja tylko na chwilę aby się przywitać i powiedzieć ze jadę dziś do szpitala na KTG i może mnie już w nim zostawią 🥴 🥴 w sumie 10 dni po terminie jestem 😞 😞 także trzymajcie kciuki dziewczęta 🙂 jak do wieczora się nie odezwę to znaczy ze jestem w szpitalu 😉

hej Mamuśki no jestem na chwilkę tylko... 🙂 jednak wylądowałam w szpitalu i w sobotę 30 miałam indukowany poród jednak nic z tego 😮Julita twarda była ale z nocy 31 na 1 listopada i tu równo godzina 00:00 wzieło mnie 🤢 🤢 🤢 poród trwał 20 godzin i zakończył się niestety cc 🥴 🥴 ale córa urodziłą się zdrowa ważyła 3600 i długa 58 cm dostałą 10 pkt w skali apg. Od piątku jesteśmy w domku tylko czasu nie miaałam zajrzeć do was. A jednak zachyczam o Listopad"))) Pozdrawiam Was serdecznie jak znajdę kolejną chwilkę to zajrzę do Was 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Maluda Aqula, Pati i Magda_88 już mają dzieciaczki ze sobą 😉
Madziorek ma dzisiaj (już trwa prawdopodobnie:P) o 9 cesarkę 😉
A ja jak widać.. trzymam kolejkę:P

wow to sie porobiło jak mnie tu nie bylo.
Gosiu super sie trzymasz hihi,a co ktoś musi zamknąć defilade 😁.Jak sie czujesz kochana???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Martuś? Ja się chwilowo obijam 😁 a potem lecę na miasto.. podrzucić paru osobą ankiety do wypełnienia. mam nadzieję, że mi to załatwią bo jak będę sobie musiała sama samotnych rodziców wyszukiwać to masakra będzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jak fajnie,ze jesteście
No u nas leci.Miał maly biegunke,pisalam Wam o tym.Gotuje kleik ryżowy i sie unormowala,ale maly tak sie rozbestwił,ze mleczko to mu za malo.Wypija jakies 180 mleka z kleikiem,rośnie jak na drożdzach.Zakladam mu ciuch na 62,szybko wyciągam z szafy,bo lada chwila będą za male
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goska ty bys zwolnila juz coo 😜 makabra kobieta wichura normalnie 🙂)))
Maludzia podajesz juz kleik malemu?? kurde wczesnie mj ma problemy z kupka ale juz cora mniejsze tylko zazwyczaj pod wieczor ma jeszcze te cholerne kolki ale podaje mu juz 2 dzien kropelki zobaczymy po tygodniu czy dadza zamierzony efekt bo normalnie zalamka on zjesc nie umie jak go dopadnie a potem pada zmeczony placzem i przesypia glodka a potem jak sie budzi to sie tak lapczywie najada ze znow jest problem z brzuszkiem i tak w kolo macieja ale za to w kapieli sie uspokaja wczoraj dodatkowo wlaczylismy suszarke jak go ubieralam po kapieli i patrzyl zaciekawiony ani nie pisknal ze mu zimno 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gocha a co Ty tu robisz 😮czesc babolki ledwie żyje juz mam dośc tej kurewskiej kolki rano wieczorem nic tylko mały płacze dzisiaj 3 dzien jak kupki zrobic nie może normalnie chyba sie załamie mam juz wszystkiego dośc jeszcze z mama sie pokłóciłam 😞ide zjesc śniadanie póki chwilkę zasnął 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze Maludziu, że mały rośnie 😁 oj jak ja się nie mogę doczekąc aż mój wreszcie wyjdzie 😉
Martuś - mam nadzieję, że kropelki pomogą 😉 A co do mojego zwalniania.. hmmm.. nie mam czasu:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
Maluda a ile juz twoj wazy i karmisz go tylko swoim mlekiem czy modyfikowanym tez??
Gosia a jak cie zlapie na miescie ty lepiej siedz piczko w domu 🥴

NIech łapie gdzie chce 😁 u nas takie zadupie, że na każdym kroku ktoś znajomy więc się nie martwię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
Gocha a co Ty tu robisz 😮czesc babolki ledwie żyje juz mam dośc tej kurewskiej kolki rano wieczorem nic tylko mały płacze dzisiaj 3 dzien jak kupki zrobic nie może normalnie chyba sie załamie mam juz wszystkiego dośc jeszcze z mama sie pokłóciłam 😞ide zjesc śniadanie póki chwilkę zasnął 🤨

Kochana właśnie Ci pisałam, że pobiłam Twój rekord:P:P hehe po wczorajszym dwugodzinnym łażeniu ze stawiającym się i bolącym dość mocno już brzuszkiem wszystko przeszło 😁 hehe

A co do Twojego malutkiego.. to 2 wdechy i cierpliwości! W końcu wszystko się unormuje 😉 Biedaczek malutki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daria mam dzisiaj wizytę i zobaczymy co mi powie... bo ten lekarz akurat nie wysyła szybko na oddział.. raczej każe się częściej na wizycie pokazać..
Tak więc w ogóle nie wiem na czym stoję..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
Goska ty bys zwolnila juz coo 😜 makabra kobieta wichura normalnie 🙂)))
Maludzia podajesz juz kleik malemu?? kurde wczesnie mj ma problemy z kupka ale juz cora mniejsze tylko zazwyczaj pod wieczor ma jeszcze te cholerne kolki ale podaje mu juz 2 dzien kropelki zobaczymy po tygodniu czy dadza zamierzony efekt bo normalnie zalamka on zjesc nie umie jak go dopadnie a potem pada zmeczony placzem i przesypia glodka a potem jak sie budzi to sie tak lapczywie najada ze znow jest problem z brzuszkiem i tak w kolo macieja ale za to w kapieli sie uspokaja wczoraj dodatkowo wlaczylismy suszarke jak go ubieralam po kapieli i patrzyl zaciekawiony ani nie pisknal ze mu zimno 😜

Marto
podaje kleik ryżowy(sama gotuje dwie godziny z ryżu),bo mial bioegunke jakieś pięć kupek.Mial zostać w szpitalu ale moj sie nie godzil.Kpuka sie ustabilizowala ale teraz samo mleczko mu nie wystarcza.A Ty karmisz poiersią czy butlą? Polożna mowila,zeby robić przerwy w karmieniu aby nie na raz dawac zbyt duzo.Może dlatego maleństwo ma te kolki ,Marto?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...