Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
to dobrze Maludziu, że mały rośnie 😁 oj jak ja się nie mogę doczekąc aż mój wreszcie wyjdzie 😉
Martuś - mam nadzieję, że kropelki pomogą 😉 A co do mojego zwalniania.. hmmm.. nie mam czasu:P:P


Goska

w biegu urodzisz,zobaczysz jaki będziesz miala superrr porod.Kobieta jak PEDZIWIATRRRRRRRRRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluda napisał(a):
GoGr napisał(a):
to dobrze Maludziu, że mały rośnie 😁 oj jak ja się nie mogę doczekąc aż mój wreszcie wyjdzie 😉
Martuś - mam nadzieję, że kropelki pomogą 😉 A co do mojego zwalniania.. hmmm.. nie mam czasu:P:P


Goska

w biegu urodzisz,zobaczysz jaki będziesz miala superrr porod.Kobieta jak PEDZIWIATRRRRRRRRRR

Tiaaa 😉 w biegu i podskokach:P:P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
GoGr napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
Gosia jak nazywaja sie te krople co Kubiemu pomogły?

Infacol 😉

dzieki 🙂ide bo mały juz stęka 😞

Pozdrów tam Adrianka od ciotek, ucałuj i poproś, żeby dał mamusi żyć 🙂 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...123 napisał(a):
kurcze to dziwnie bo zazwyczaj to tydzień po terminie każą się na oddział zgłaszać

to zależy od lekarza 😉 Ten jest naprawdę dobrym specjalistą więc mu ufam 😉
Z resztą zobaczymy jeszcze co mi powie 😉 A nóż widelec coś się zaczęło powoli to nie trzeba będzie się wcześniej na oddział pchać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
...123 napisał(a):
kurcze to dziwnie bo zazwyczaj to tydzień po terminie każą się na oddział zgłaszać

to zależy od lekarza 😉 Ten jest naprawdę dobrym specjalistą więc mu ufam 😉
Z resztą zobaczymy jeszcze co mi powie 😉 A nóż widelec coś się zaczęło powoli to nie trzeba będzie się wcześniej na oddział pchać 😜

Goska to juz 40 tygodni pękło?A moze powinnaś isc do szpitala i zobaczyć co jest grane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie ucieklam kochanie tylko mialam wizyte w kibelku bocoas mnie dzis juz od nocy goni 🥴 maludziu ja karmie tylko piersia no i podalam mu ostatnio herbatke z hippa zamiast cycka bo plakal niemilosiernie i kolke mial straszna a co do dlugosci karmienia to mi tak sika z tych cyckow ze mlody w 10 minut sie najada z jednej piersi no czasem poje 20 gora 30 minut ale to i ytak pod koniec bardziej przysypia i musze mu wyciagac u nas jest problem z bekaim i podejrzewam ze przez to tez te gazy mu sie gromadza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
nie ucieklam kochanie tylko mialam wizyte w kibelku bocoas mnie dzis juz od nocy goni 🥴 maludziu ja karmie tylko piersia no i podalam mu ostatnio herbatke z hippa zamiast cycka bo plakal niemilosiernie i kolke mial straszna a co do dlugosci karmienia to mi tak sika z tych cyckow ze mlody w 10 minut sie najada z jednej piersi no czasem poje 20 gora 30 minut ale to i ytak pod koniec bardziej przysypia i musze mu wyciagac u nas jest problem z bekaim i podejrzewam ze przez to tez te gazy mu sie gromadza 😞


z tego co wiem,jesli karmisz cycem,to nie podaje sie nic innego do picia tylko pokarm matki!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluda napisał(a):
GoGr napisał(a):
...123 napisał(a):
kurcze to dziwnie bo zazwyczaj to tydzień po terminie każą się na oddział zgłaszać

to zależy od lekarza 😉 Ten jest naprawdę dobrym specjalistą więc mu ufam 😉
Z resztą zobaczymy jeszcze co mi powie 😉 A nóż widelec coś się zaczęło powoli to nie trzeba będzie się wcześniej na oddział pchać 😜

Goska to juz 40 tygodni pękło?A moze powinnaś isc do szpitala i zobaczyć co jest grane?

Maludziu taką mam naturę 😉 geny po mamusi;p Ona, drobniutka kobitka potrafiła przenosić nie dość, że ciążę rok po roku to jeszcze bliźniaczą;p z czego obydwoje z bratem mieliśmy pond 3 kg 😜:P więc ja się nie stresuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluda napisał(a):
jak sie czujesz dobrze,to pewnie cos pokrecilas z ost, miesiaczka Bedzie dobrze 🙂

Maludziu ja sobie termin wyliczyłam z daty zapłodnienia ☺️
a lekarz z OM potem tak samo wyliczył 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluda napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
nie ucieklam kochanie tylko mialam wizyte w kibelku bocoas mnie dzis juz od nocy goni 🥴 maludziu ja karmie tylko piersia no i podalam mu ostatnio herbatke z hippa zamiast cycka bo plakal niemilosiernie i kolke mial straszna a co do dlugosci karmienia to mi tak sika z tych cyckow ze mlody w 10 minut sie najada z jednej piersi no czasem poje 20 gora 30 minut ale to i ytak pod koniec bardziej przysypia i musze mu wyciagac u nas jest problem z bekaim i podejrzewam ze przez to tez te gazy mu sie gromadza 😞


z tego co wiem,jesli karmisz cycem,to nie podaje sie nic innego do picia tylko pokarm matki!!!!!!
Niekoniecznie.. jak dziecko skończy miesiąc można dołączyć herbatkę ułatwiającą trawienie 😉 mi przy Kubku położna poleciła właśnie tę hippa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
maluda napisał(a):
jak sie czujesz dobrze,to pewnie cos pokrecilas z ost, miesiaczka Bedzie dobrze 🙂

Maludziu ja sobie termin wyliczyłam z daty zapłodnienia ☺️
a lekarz z OM potem tak samo wyliczył 😜

to maly chce w brzuszku byc,tam cieplutko jak nigdzie.KURDE TEZ PISZE JEDNA LAPA,BO MILOSZ CIAGNIE BUTLE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
maluda napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
nie ucieklam kochanie tylko mialam wizyte w kibelku bocoas mnie dzis juz od nocy goni 🥴 maludziu ja karmie tylko piersia no i podalam mu ostatnio herbatke z hippa zamiast cycka bo plakal niemilosiernie i kolke mial straszna a co do dlugosci karmienia to mi tak sika z tych cyckow ze mlody w 10 minut sie najada z jednej piersi no czasem poje 20 gora 30 minut ale to i ytak pod koniec bardziej przysypia i musze mu wyciagac u nas jest problem z bekaim i podejrzewam ze przez to tez te gazy mu sie gromadza 😞[

z tego co wiem,jesli karmisz cycem,to nie podaje sie nic innego do picia tylko pokarm matki!!!!!!
Niekoniecznie.. jak dziecko skończy miesiąc można dołączyć herbatkę ułatwiającą trawienie 😉 mi przy Kubku położna poleciła właśnie tę hippa 😉

pilam hippha na laktacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluda napisał(a):
GoGr napisał(a):
maluda napisał(a):
jak sie czujesz dobrze,to pewnie cos pokrecilas z ost, miesiaczka Bedzie dobrze 🙂

Maludziu ja sobie termin wyliczyłam z daty zapłodnienia ☺️
a lekarz z OM potem tak samo wyliczył 😜

to maly chce w brzuszku byc,tam cieplutko jak nigdzie.KURDE TEZ PISZE JEDNA LAPA,BO MILOSZ CIAGNIE BUTLE

Tak więc nie pozostało nic tylko czekać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...