Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
jula napisał(a):
no i tyle z mojego cieszenia się... jutro jedziemy do szpitala zrobic malemu badania bo jest kiepsko dzis zjadł 40 ml od 6.30 do 16.00 w miedzy czasie troszke biszkopcika wiec poszlismy z nim do lekarza i musimy mu badania porobic bo nie wiadomo co mu jest nie chce jesc i tyle
przed chwila wstał to jakos zjadł 80 z wielkim trudem ale zjadł.. jutro caly dzien spedzimy na lekarzach..
mam juz serdecznie dosc.. nie dosc ze normalnie przejsc ciązy nie mogłam tylko zawsze cos.. jak nie jakies jebane leki to lezenie w szpitalach to jeszcze teraz brakuje zeby Aleksowi cos bylo.. wszystko rypie sie na leb..
ten bez pracy, w czerwcu wyprowadzamy sie bo nie ma za co placic za mieszkanie huj wie gdzie mieszkac bedziemy, ja na napisane licencjata mam niecały miesiąc tylko jak tu pisac jak ciagle cos sie dzieje? jeszcze niedaj boze sie cos z Aleksem bedzie to juz całkiem.. no normalnie az sie ryczec chce bo rece opadają..


jula będzie dobrze może małemu ząbki idą i nie może jeść zrobicie badania i będziesz spokojniejsza zobaczysz jeszcze wszystko się unormuje ,teraz macie pod górkę ale potem będzie tylko lepiej 🙂 i napisz koniecznie jak wyszły badania


JULA KOCHANA nie martw sie na zapas.Milosz teraz ząbkuje i tez nie chce jesć.Pije sobie 150 nawet na trzy raty.Zupek nie jadl przez trzy dni i wyskoczyl ząbek.Potem jadl znow byla przerwa z jedzeniem zupek na dwa dni.Nawet kaszki z jabluszkiem,ktorą uwielbia nie chciał.Dziś zjadl zupke i mama szczęśliwa.Na wadze tez nie przybiera,jak mial 8 kg tak mial.Jest jednak ruchliwy i to bardzo,czasami marudny,piszczy ,kwiczy i sopranem leci.To taki okres w tym wieku niemowlęcym.Mam nadzieje,ze bedzie wszystko dobrze z maluszkiem.Pozdrawiam Cie serdecznie

Doczytalam,ze maluch ma ząbki.Mojej bratanicy córeczce szlo osiem na raz.Tez mieli cyrki z nią.Ząbki wyszly i jest ok 🙂 🙂 Ucaluj malego od cioci Maludy,jest śliczny!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jula mysle ze tak jak dziewczyny mowia teraz mu ida zabki i jedno dziecko przechodzi to w miare a drugie strasznie ciezko a szczegolnie jak sie wyzynaja te "oczne" czyli te kielki gorne dwojki chyba tak slyszalam
daj koniecznie znac co po badaniach sie okaze
A Aleks wyglada jak dziewczynkka kochany wlochacz 🙂))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz po badaniach wyniki o 14 pozniej do lekarza i sie okaze..
nie wiem czy to na zabki.. on od samego poczatku z butelki wiecej niz 100 ml nie wypijał.. taki maly niejadek z niego i teraz wychodzi.. tylko by sie bawil non stop wariuje na tej swojej macie albo chce sie z nami wygupiac tez spiewa i gaworzy jak najęty 🙂 dobrze ze chociaz jest energiczny..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
Jula mysle ze tak jak dziewczyny mowia teraz mu ida zabki i jedno dziecko przechodzi to w miare a drugie strasznie ciezko a szczegolnie jak sie wyzynaja te "oczne" czyli te kielki gorne dwojki chyba tak slyszalam
daj koniecznie znac co po badaniach sie okaze
A Aleks wyglada jak dziewczynkka kochany wlochacz 🙂))))


oczne sa trojki hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
my juz po badaniach wyniki o 14 pozniej do lekarza i sie okaze..
nie wiem czy to na zabki.. on od samego poczatku z butelki wiecej niz 100 ml nie wypijał.. taki maly niejadek z niego i teraz wychodzi.. tylko by sie bawil non stop wariuje na tej swojej macie albo chce sie z nami wygupiac tez spiewa i gaworzy jak najęty 🙂 dobrze ze chociaz jest energiczny..


A widzisz czyli jest zdrowy,moze ma tylko mniejsze potrzeby.Ile waży???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maludzior nic sie nie stalo ja tez mam zdjecie Aleksa kupy hehehehe
slicznie siedzi Miloszek sam na nocniczku moj sie na nocniku jeszcze giba ale na podlodze czy na lozku juz go nie trzeba non stop trzymac bo jak na takiego grubaska juz ladnie sam siedzi 😜
Jula 😘
Izus no widzisz co ja bym bez ciebie zrobila hehe 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
Maludzior nic sie nie stalo ja tez mam zdjecie Aleksa kupy hehehehe
slicznie siedzi Miloszek sam na nocniczku moj sie na nocniku jeszcze giba ale na podlodze czy na lozku juz go nie trzeba non stop trzymac bo jak na takiego grubaska juz ladnie sam siedzi 😜
Jula 😘
Izus no widzisz co ja bym bez ciebie zrobila hehe 😘


Tak ale Twoj bobas wazy z dwa kg więcej niz moj i jest tydzień mlodszy.Milosz to kruszynka ale jest silny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam się przywitać 🙂
wysłałam starszego z babcią do prababci 🙂 (mają tam dziewczynkę emilkę w jego wieku a 3 dni temu urodził się filip 😁) a sama zbieram się z Matikiem na miasto 🙂
musimy wpłacić kasę mojemu na konto i popatrzeć za butami dla mamy:P ale pewnie nic nie kupię... bo teraz wszystko chińskie i nr mniejsze niż zwykle a ja mam taaaaką nogę:P hehe

co tam? jesteście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja Kuby jeszcze nie nauczyłam;p a Ty już Miłosza???:P

my się już ubieramy 😁

chciałam oddać baterię od lapka na gwarancję ale kur zapiał bateria nie jest na 2 lata tylko rok:/ czyli trzeba kupić nową....:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratulujemy 🙂 moj kupe jak robi to swieto lasu jest standardowo jedna dziennie rano a od 3 -4 dni nie ma nic... buuu
waży 7300 same ocencie czy to duzo na 6 miesiecy i 14 dni.. według lekarzy ma niedowage i miesci sie w najnizszej granicy bo powinien wazyc 8 500 albo i wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
to ja Kuby jeszcze nie nauczyłam;p a Ty już Miłosza???:P

my się już ubieramy 😁

chciałam oddać baterię od lapka na gwarancję ale kur zapiał bateria nie jest na 2 lata tylko rok:/ czyli trzeba kupić nową....:/

doszlam do wniosku,ze siedzi stabilnie i ma regularne kupki rano,wiec sprobowalam HIhi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
gratulujemy 🙂 moj kupe jak robi to swieto lasu jest standardowo jedna dziennie rano a od 3 -4 dni nie ma nic... buuu
waży 7300 same ocencie czy to duzo według lekarzy ma niegowage i miesci sie w najnizszej ranicy bo powinien wazyc 8500 albo i wiecej


Jula Milosz jest starszy i ma 8 kg nie martw sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...