Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

Mortishia24 napisał(a):
VICTORYYY pokonalam moje male zlo 🙂 ale zostawilam mu uchylone okno mimo ze jest zimno bo inaczej pewnie sie obudzi mors jeden 🙂
Iza u nas ostatnio Alus nie ma czkawki za to ja mam co chwila nawet 3,4 razy dziennie 😠ale wole ja miec niz zeby jego meczylo


moj ma tak raz na dwa tygodznie ale meczy go caly dzien co chwile ja dostaje a nie moge go za kazdym razem poic bo mi peknie jak smok wawelski 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mortishia24 napisał(a):
no w sumie tak cukru tez mu nie mozesz dac na lyzeczke bo prochnica murowana 🤪 🤪jednym slowem przerabany caly dzien bo dziecko z czkawka=wkurzone dziecko bynajmnije moje tak ma 😜


wkur...... a nie wkurzone drze sie czasem nawet placze a caly mostek mu sie az zalamuje ohhhhh biedny nickis a cukru nigdy mu nie podaje soczki albo herbatki tez robie wodniaste mam takie przeczulenie bo siora wali trzy lyzki cukru na jedna herbatke fuuuuuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
Hej Gogrusiu 😘 😘
iza 3 lyzeczki? fuu a komu tak sypie bo jak tylko sobie to pol biedy ale jak dziecku to przesada i to gruba moim zdaniem 🤔


nie tylko sobie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
boziuuu naszym dziecim zaczynaja leciec 8 i 9 miesiac!!! czaicie to? masakraa jakas 😁


kurde twoj maly wczoraj skonczyl osmy miesiac spoznione buziaczki dla urwiska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
a dzieki 🙂 no to dobrze ze tylko sobie ja myslalam ze ma dziecko i tyle mu slodzi hihihi
Jak tam zasnal ci brzadacol?
A gdzie reszta pitek grochowych??
Wstawac jedze koniec wylegiwania sie 🤪 🤪 😜


nie maly pojdzie spac kolo poludnia teraz go biore bedzie ze mna sprzatal hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A czego mam sie bac? raczej go nie ugryza heeheh a tak poaznie to juz mu dawala pare razy szamie je az mu sie uszy trzesa nie ma zadnej wysypki ani innych objawow wskazujacych na alergie a poza tym sa juz nawet sloiczki po 6 mmiesiacy np pyszny jest mus jablkowy z bananami i truskawkami mniammmmmm i tam jest malo bananow i truskawe a je super czuc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
A czego mam sie bac? raczej go nie ugryza heeheh a tak poaznie to juz mu dawala pare razy szamie je az mu sie uszy trzesa nie ma zadnej wysypki ani innych objawow wskazujacych na alergie a poza tym sa juz nawet sloiczki po 6 mmiesiacy np pyszny jest mus jablkowy z bananami i truskawkami mniammmmmm i tam jest malo bananow i truskawe a je super czuc 🙂


a to spoko mnie bardziej chodzi o alergie a nie ,że go ugryzą 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...